✅ چرا من احساس نمیکنم که اشرف مخلوقاتم و زمین و آسمان در اختیار من هستند؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا من احساس نمیکنم که اشرف مخلوقاتم و زمین و آسمان در اختیار من هستند؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 اینقدر دیگران به من با رفتار و عملشان اثبات کردن که من بی ارزشم، من هم خودم را رو بی کفایت و نالایق و بی ارزش می دانستم ولی در ذاتم خداوند من را خیلی با ارزش دیده بود.

⁉️ از کجا فهمیدم خدا من رو با ارزش دیده؟

 

🧚‍♂️ خداوند به من آپشنهای سطح بالا مثل ذهن را به من هدیه داد که به روزترین ابرکامپیوترهای دنیا جلوی ذهن کم میاره.
👁 هدیه دیگرش به من چشم بود کدام دوربین توانایی دید مانند چشم داد چشم ما به طور وسیعی قابلیت دیدن محیط را داد که دوربین امکان ضبط چنین دیدی را ندارد.
✨ پس خداوند من را با ارزش و لایق دیده و از هزاران سال قبل بهترین امکانات (ذهن، حافظ، چشم، دست و پا و غیره) را به من هدیه داده است. این امکانات یعنی من را با ارزش دیده است که امکانات را به من داده است.
🧞‍♀️ همه این امکانات، ابزارهای من هستند و من رئیس این ابزارها هستم زمانی که یک فرد خودش را بی لیاقت و بی ارزش میداند همه این امکانات میشوند رئیس و برتر از من.
🚶‍♂️ در حالی که من نه ذهنم هستم و نه جسمم من روحی هستم که اندام و ذهنم ابزار من هستند.
🌼 خداوند در کتاب آسمانی گفته است که زمین و آسمان را به تسخیر من درآورده است. وقتی من خودم را کم و ضعیف دیده ام به آسمان و زمینی که نوکر من هستند بهشون التماس میکنم تو رو خدا یک کاری برای من بکنید.

⁉️چرا؟

 

👌 چون منی که رئیس هستم خودم را بسیار کم و کوچیک میبینیم.
😎👈 در کل مبحث عزت نفس این است که خودت را شایسته و لایق ببین. خودت، خودت را لایق و شایسته ببین نه اینکه دیگران تو را شایسته و لایق ببیند.
🔮 علت این که دستورات من به کائنات اثر گذار نیست این است که من خودم خودم را جدی نمیگیرم چطور میخوام کائنات از من فرمانبردار باشند.

⁉️ راه حل چیست؟

 

🍎 راه حل این است که با تمرینهایی که انجام میدهی با روشهای متفاوت خودت رو فتح کنی و دوباره قدرت رو به دست بگیری و از درون خودت رو فردی لایق و باارزش بدانی.
🍐 یکی از این روشها این است که به قولهایی که به خودت میدی متعهد باش آرام آرام این تعهد به خود کمک میکنه احساس ارزشمندی شما بیشتر و بیشتر بشه.
💈 مثلا زمانی که یک کار کوچک را شروع میکنید آن کار را تا به آخر پیش ببرید حتی اگر شرایط برای شما به شدت سخت شده باشد.
💈 یا مثلا به خودتان قول دادی که فردا کاری را انجام دهید، در فردای آن روز هر طوری که شده آن کار را انجام بدید تا عزت نفستون رشد کند وگرنه کودک درونتون شما را جدی نمگیره و وقتی کودک درون شما را جدی نگیره شما خودت رو جدی نگرفت و از درون احساس ضعف و کم ارزشی میکنی.

🍏 تمرین دوم:

✍🏻 نوشتن نکات مثبت خودمان است.
نکات مثبت خودمان را بنویسم و این کار را تا حدی ادامه بدهیم که خودمان از درون واقعا این کلمات را بپذیرم و برای خودمان شادی و دست بزنیم و احساس شادی واقعی کنیم تا زمانی که هنوز داریم می نویسم ولی هیچ احساس خاصی نداریم یعنی هنوز خودمان باورمان نشده که ما صاحب این نکات مثبت خودمان هستیم و خیلی براش هنوز ارزش قائل نیستیم. پس به نوشتن باید ادامه داد تا زمانی که از درون واقعا احساس شاد و مسرت نسبت به نوشته خود پیدا کنیم.
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *