⁉️ چرا رفته به گذشته و آینده باعث ترس و نگرانی ما میشود؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

⁉️ چرا رفته به گذشته و آینده باعث ترس و نگرانی ما میشود؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 تمام ترس های ما مربوط ذهن ماست و زمانی که در روح خود زندگی می کنیم هیچ ترس و ابایی از چیزی یا رخدادی نداریم.

😎👈 هر وقت از موضوعی ناراحت شدیم باید بدانیم که این موضوع ناراحت کننده، ذهن را ناراحت یا ترسانده است و ذهن دارد ناراحتی و ترس خود را به ما منتقل میکند. پس باید هر لحظه این سئوال را از خودمان بپرسیم که:

⁉️ آیا اکنون در ذهنم هستم یا روح هستم؟
😎👈 اگر در ذهن بودیم سریع باید از ذهن خارج شد.

⁉️از کجا بفهم الان تو ذهنم هست؟
😎👈 اگر دید دچار ترس و اضطراب و ناراحتی هستید بدانید که این ترس و ناراحتی ذهن است که به شما داره منتقل میشود و اکنون شما در ذهنتان هستید و باید از ذهن خارج شوید.

⁉️ برنامه ریزی ذهن
😎👈 بعضی از افرادی که گفتگوی ذهنی منفی دارند میل می کنند به سمت برنامه هایی که مدام در حالت سکوت و بی فکری باشند.

😎👈 این کار پاک کردن صورت مسئله است. ما باید ترمیم هر بخش (ذهن، روح، جسم) را هم یاد بگیریم باید مانند یک کودک به ذهن خود تربیت جدید بدهیم و کلمات موثر و مثبت به ذهنمان یاد بدهیم تا دیگر در گفتگوهایش با ما منفی صحبت نکند. به طوری که هر زمان ذهنمان با ما شروع به گفتگو کرد در ما تولید انرژی مثبت و احساس خوب شود.

😎👈 بهترین راه حل
سعی کنید از جملات تاکیدی مثبت برای تربیت ذهن خود استفاده کنید.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ احساس امنیت

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

✅ من در حالت تغییر، احساس امنیت بیشتری دارم یا در وضعیت ثابت؟

😎👈 زمانی که شرایط تغییر میکند اگر ما هم تغییر کنیم شرایط بهتر میشود ولی اکثر افراد در جواب این سئوال میگویند در وضعیت بدون تغییر بیشتر احساس امنیت میکنیم.

⁉️ اما چرا؟
😎👈 زمانی که ما به دنبال احساس امنیت میگردیم یعنی ذهن ما، فرمانده زندگی ما شده است. این ذهن است که همیشه به دنبال احساس امنیت میگردد در حالی که روح هیچ وقت به دنبال احساس امنیت نمیگردد.

😎👈 چون ذهن مدام احساس ناامنی می کند. ناامنی در ذهن درواقع یعنی گرسنگی ذهن. غذای ذهن احساس امنیت است. روح احساس ناامنی نمیکنه پس به دنبال امنیت هم نمیگرده.

😎👈 زمانی که ما در ذهن هستیم و با ذهن تصمیم میگیریم، از آنجایی که ذهنمان علاقه ای به تغییر و تحول ندارد و تمایل به ماندن در چیزهای شناخته شده دارد لذا در سکون احساس امنیت بیشتری میکند. برای همینه که ذهن ما از تغییر و تحول خوشش نمیاد. چون احساس ناامنی میکنه. اما روح عاشق تغییر و تحول هست.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *