✅ بهترین ابزارهای انسان

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ بهترین ابزارهای انسان

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 خداوند به انسان سه ابزار ذهن، روح و جسم هدیه کرده است و لقب اشرف مخلوقات به عنوان بالاترین درجه عزت نفس به انسان عطا فرموده است که با اینها در زندگی لذت ببریم ولی ما بلد نیستیم از ابزارهایمان به درستی استفاده کنیم.

😎👈 ابتدا باید دانیم هر ابزاری برای چه کاری است؟

1️⃣ جسم: برای لذت بردن استفاده شود.

2️⃣ ذهن: برای خلق تعریفهای لذتبخش در مورد هر موضوعی استفاده کنید.

3️⃣ روح: همواره در روحمان فقط باید زندگی کنیم.

نباید در ذهن زندگی کرد، فقط در روح باید زندگی کرد. برای بهره وری بهتر از هر ابزاری باید به شکل درستش استفاده کرد. قرار نیست من از ذهنم و جسمم دوری کنم بلکه باید یاد بگیرم تعادل بین روح، جسم، ذهنم ایجاد کنم. ما باید یاد بگیریم از هر کدام به شکل درست آن استفاده کنیم تا متحمل رنج نشویم

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ از ابزارهای خود به درستی استفاده کنید

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 بدترین نوع استفاده از ابزارها، استفاده اشتباه به جای دیگری است. مثلاً به جای اینکه در روح زندگی کنیم ولی مدام در ذهن درگیر هستیم و آنجا شده محل زندگی ما.

😎👈 یکی از بدترین روشهای استفاده از حافظ ذهن، مرور خاطرات ناراحت کننده گذشته یا رفتن به آینده پر از خطر و ابهام است. گاهاً میبینیم طرف به زمین زل زده به مانند این است که جسمش رو پارک کرده اینجا و ذهنش طرف رو برده یه جای دیگه درگیر چیزهای ناراحت کننده است. و ما میبینیم این کارش ذهن ما را ناراحت میکنه ولی ما به مانند یک برده تابع ذهن شدیم و مدام این کار را عادت گونه داریم انجام میدهیم.

😎👈 ما در طول زندگی در کره زمین باید همواره در روحمان زندگی کنیم زیرا روح همواره حضور دارد و مرگی برایش وجود ندارد. ولی جسم و ذهن مرگ دارند و روزی پایان میپذیرند.

😎👈 کسانی که مدام خودشان را در لحظه حال نگه میدارند در روحشان هستند و دارند لحظه حال را تجربه میکنند اما کسانی که مدام در گذشته در هپروت هستند یا مدام در آینده دارند خیال پردازی مبهم میکنند لحظه حال را از دست داده اند و از حالت روح به حالت ذهنی رفته اند یعنی به جای زندگی در روح دارند زمانشان را در ذهنشان تلف میکنند.

😎👈 اون لحظاتی که در لحظه حال (اکنون) نیستید شما زندگی نمیکنید بلکه در حال نشخوار افکار ناراحت کننده هستید و این کار ذهن، شما را از زندگی محروم میکنه.

🌼 زندگی لحظه حال است نه گذشته نه آینده.🌸

❣️ هر لحظه از زندگیتان تصویری است
💛 که قبلا هرگز آن را ندیده اید
💙 و هرگز دوباره آن را نمی بینید
💜 پس لذت ببرید و
🌱هر لحظه را زیبا زندگی کنید.🌲

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *