تکنیک عزت نفس از استاد امیر خلعتبری

تکنیک افزایش عزت نفس از استاد واقعی امیر خلعتبری

با دوستانتون به اشتراک بگذارید
 • یه دفترچه شیک و با کیفیت انتخاب می کنیم.
 • امشب بلافاصله قبل از خواب 20 تا ویژگی مثبت شخصیتمون رو توش می نویسیم.
 • صبح بلافاصله بعد از بیداری همون 20 ویژگی رو می نویسیم و یک ویژگی مثبت دیگه بهش اضافه می کنیم.
 • دوباره شب بلافاصله قبل از خواب کل 21 ویژگی رو می نویسیم و یکی بهش اضافه می کنیم.

و به همین ترتیب هر شب بلافاصله قبل از خواب و هر صبح بلافاصله بعد از بیداری لیست کل ویژگی های مثبتمون رو می نویسیم و یک ویژگی مثبت جدید بهش اضافه می کنیم.

این تکنیک در عین سادگی فوق العاده مؤثره، چون اول صبح و آخر شب فرکانس ذهنمون رو تنظیم می کنیم رو این که ویژگی های مثبتمون رو پیدا کنه و عزت نفس هم چیزی نیس جز همین خودانگاره ی مثبت یعنی توجه ناخودآگاه به ویژگی های مثبت و دوست داشتنی خودمون.

در کل بعد از دیدن دوره های زیاد از اساتید مختلف به این نتیجه رسیدم استاد امیر خلعتبری یه سر و گردن از همه بالاتره

تکنیک زیادی نمیگه ولی با منطق آوردن تمام قفل های ذهنیمون رو باز می کنه.

سعی کنید همه ی دوره هاش رو چند بار گوش کنید.

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

81 دیدگاه دربارهٔ «تکنیک افزایش عزت نفس از استاد واقعی امیر خلعتبری»

 1. خداییش تنها استادی که از استفاده رایگان از دوره هاش عذاب وجدان دارم خلعتبریه
  بنده خدا حتی نمیگه اگه رایگان به دستت رسیده حرامه

  143
  10
  1. اتفاقا می گه که حرامه. اول عزت نفس تو ویدئوهاش به صورت نوشتاری میاره، تو بقیه دوره ها جذب فرد خاص و … هم اول هر فایل می گه. تو نحوه استفاده از دورههاش هم به شدت می گه که از استفاده کسی که پول نداده راضی نیست. احتمالا مال شما کات شده بوده. از ادمین یه گله دارم چون من دوره های امیر خلعتبری رو به جای دانلود از تلگرام تو تخفیف ها می خریدم ولی از وقتی ادمین تبلیغش کرد دیگه تخفیف هم نمی ذاره چون دیگه نیازی نداره که البته حق خلعتبریه که تعداد فروشش زیاد باشه اما اینقدر گرون؟ این چیزهای ضبط شده نباید اینقدر گرون باشه. قیمت هر دوره ضبط شده باید در حد یک کتاب صوتی باشه چنانکه تو آمازون قیمت دوره کوین در حد یک کتاب صوتیه، دوره های استرهیکس، آنتونی رابینز و … هم همینطور. ضمنا خلعتبری تو هر دوره اش خیلی از بقیه دوره های خودش مطلب تکراری می گه که نامردیه که از کسی که اون مطالب رو تو یک دوره دیگه خریده و یاد گرفته دوباره برای دوره جدید همونقدر پول بگیره، به خاطر همین تخفیف ها واجب بود ولی دیگه تخفیف نمی ذاره. حرفهاش بی ایراد نیست، در زمینه روانشناسی (به خصوص کتابهای غیرعلمی یونگ مثل کتاب های سیاه و سرخ و در زمینه تحلیل رفتار متقابل) قویه و ولی در زمینه عرفان اشکالات بسیار بسیار زیادی داره که اگه مسائل معنوی براتون مهمه نباید اونها رو جایگزین اعتقاداتتون بکنید (چون روح با خدا فرق داره. امر با خلق فرق داره. ما مخلوقیم نه خالق. ما خلیفه ایم نه خالق. فرق حلاج و فرعون که هر دو ادعای خدایی می کردن این بود که حلاج هیچ منیتی نداشت، نفس اماره رو کشته بود و از روح هم گذشته بود و خدا رو دیده بود. اونی که خدا رو ببینه می رسه به مقام اناالحق نه کسی که در پله اوله و در ظلمته بگه من خدام. زندگی کافر پشیزی در دین ارزش نداره ولی انتقام ریختن خون ثارلله(ع) دلیل ظهوره. به خاطر همین اگر اون دنیا براتون مهمه به وسیله قبول روح به عنوان خدا کافر نشوید که بسیار مسئله مهمیه. نگید آفرینش بگید دستور. این فرق عرفان اسلامی با عرفان شرقیه. این فرق مسلمان با کافره. بودا و بها هم فکر می کردن خدا رو دیدن ولی احتمالا فقط روح رو دیده بودن. کسی نمی تونه به دور از مقام فقر که بالاترین مقام عرفانه خدا رو ملاقات کنه. چون هیچ چی در مقابل خدا که همه وجوده نمی تونه ابراز وجود کنه.) خلعتبری از بقیه اساتید هم زیاد کپی کرده ولی نحوه تدریسش خیلی خوبه و همون کپی ها رو بعضا بهتر از نویسنده ها و استادهای اصلی یاد می ده، فن بیانش خوبه، اهمیت می ده به شاگرداش، من که بهش می گم استاد. من هنوز بعد از 7 ماه از 8 تا دوره هاش نه نتیجه رابطه گرفتم و نه نتیجه مالی و نه هیچ نتیجه ای که قبلا با تمرینهای قانون جذب می گرفتم و می گه که طول می کشه نتیجه بگیرید و هی هم می گه دوره های جدید رو بخرید. اما از حق نگذرم دوره هاش به لحاظ درونی به شدت من رو آروم کرد و عزت نفسم رو بالا برد. اینه که دوره هاشو مکرر گوش می کنم.

   68
   47
   1. من در مورد خلعتبری زود قضاوت کردم. حالا که سه چهار هفته دیگه گذشته تازه دارم به ارزش حرفها و دوره هاش پی می برم. من تازه قلق کار رو پیدا کردم و دارم نتایج می گیرم. دوره علم ثروتش بی نظیره. هر چی تو دوره های دیگه گفته بود و خیلی نفهمیده بودم تو این دوره دارم یاد می گیرم. دمت گرم استاد گرامی. امیدوارم منو ببخشی و ازت متشکرم. از شما خواننده های کامنت قبلی هم برای کامنت بالا معذرت می خوام. ولی شما هم ممکنه با چند ماه گوش دادن به حرفهای خلعتبری خیلی بهتون فشار ذهنی بیاد و حسابی ازش انتقاد کنید که کو حرفهایی که می زنه و … کامنت بالای من رو نادیده بگیرید. دوستان دوره افراد دیگه رو گوش نکنید. به خلعتبری اعتماد کنید. دوره های خلعتبری خیلی خیلی خیلی خیلی سخته گوش دادنش، اونم از این نظر که می ره به جنگ باورهای ریشه ای منفی نسل اندر نسل ما ایرانی ها. خلعتبری فقط چند تا تمرین ساده می گه. ولی اگه همون ها رو استاد بشید به هر چی می خواید می رسید. همه کابوس های حین گوش دادن به دوره هاشو تحمل کنید. دوره هاشو به کرات گوش کنید. عجیب شما رو به خود حقیقی تون نزدیک می کنه. از هیچ کدوم از دوره هاش هم نگذرید. دوره جذب فرد خاص خیلی فشرده است ولی یاد می گیرید خودتون رو دوست داشته باشید. با عزت نفس عزت نفستون احیا می شه. اسرار جهان کوتاه و باحاله. چهار بخش قوانین جهان واجبه که علم ثروت رو بفهمید. قوانین پیشرفته هم تمرین های خوب نگاه کردن کردن و حال کردن با همین چیزهایی که در حال حاضر داریمه. علم ثروت هم خیلی خیلی خوبه.

    45
    3
    1. دیدم من این کامنت رو دو سال پیش نوشتم. چقدر جوگیر شده بودم که منطق حرفهای خلعتبری رو فهمیده بودم. اما اقرار می کنم کیسه نتایجم به نسبت خیلی خالیه. بهتون گفتم دوره اساتید دیگه رو گوش نکنید و فقط خلعتبری گوش کنید. اما چون تو این دو سال خودم نتیجه مالی نگرفته ام و چند نفر دیگه از شاگردهاش رو می شناسم که بعد از حتی سه سال نتیجه نگرفته اند و یکیشون که یکسره ویس هم گوش می‌کنه به خودکشی فکر می کنه، اخلاقا خودم رو موظف می دونم که اینجا آپدیت کنم و توصیه می کنم اساتید دیگه رو هم امتحان کنید. خلعتبری یه مشکل بزرگ داره که با وجود منطقی بودن حرفهاش، به شدت وایب بدی داره. یک مشکل دیگه اش هم اینه که بعضی وقت ها به شدت برخلاف دینی که باهاش بزرگ شدیم حرف می زنه. اما اساتید کارکشته مثل عباس منش میان رو باورهای قدیمی دینی و اخلاقی کار می کنه و به جای حذف و دور زدن اونها، از اونها میانبر می زنن و روش باور می سازن که سریعتر نتیجه بگیرن. شاگردهای خلعتبری خیلی از لحاظ دینی پا در هوا هستند. این وایب افتضاحی توشون ایجاد می کنه چون کلی بازدارنده نسبت به دور شدن از دینی که باهاش بزرگ شدن ایجاد می‌شه. چت روم های شاگردهای خلعتبری هم گواه حرف منه که میبینید چقدر افراد عصبی و پرخاشگرند و به هیچ حریم اخلاقی دیگه خودشون رو پایبند نمی دونن. خود خلعتبری هم فحش های بدی تو دوره هاش می ده که به نوعی این رو اشاعه می ده. این مشکلات رو اگه جدی نگیرید مطمئن باشید اون شادی ای که باید داشته باشید رو ندارید. چند وقت پیش یه خارجی رو تو یوتیوب می دیدم که یه سمینار دو هفته ای فشرده رفته بود و همون هفته دوم سمینارش ۱ میلیون دلار جذب کرده بود. خلعتبری باشه می گه نه، هیچی سریع اتفاق نمی افته. خودش بازدارنده ایجاد می‌کنه.

     3
     3
  2. تو خودت عقل داری. بگه یا نگه نمی دونی حرامه؟ برو تو سایت خلعتبری، دوره های قوانین جهانش حدودا 400-500 تا عضو و جذب فرد خاصش فکر کنم زیر 300 تا عضو داره، اون وقت تو کانال بست آیدیا تا حالا جذب فرد خاص بالای 10 هزار تا ویو داشته. اگه نمی خواید پولش رو بدید چرا گوش می کنید؟ یارو اتاق اجاره کرده، فیلمبردار آورده، ادیتور آورده، قبلش کلی رایگان به افراد درس داده که ببینه چطوری باید آموزش بده به شاگرداش که یاد بگیرن، قبل از اون کلی رو خودش کار کرده، نت برداشته، واسه روز کلاساش خودش رو کلی آماده کرده، مطالعه کرده، التماس کرده به خدا، کل زندگی گذشته اش رو زیر و رو کرده که ببینه علت چی بوده، با کلی امید دوره رو پولی گذاشته رو سایتی که واسه طراحی و سرور و نگهداریش پول می ده، تو اینستا کلی فعالیت می کنه که مردم رو قانع کنه که دوره هاشو بخرن. حالا یه نفر اومده دوره هاشو پاب کرده. اون وقت تو از این سوراخ موش دزدکی دوره ها رو گوش می دی و می گی عذاب وجدان دارم؟ اگه خوب نیست، چرا گوش می دی، اگه خوبه چرا پولشو نمی دی؟ اگه عذاب وجدان داری چرا نمی ری پول بنده خدا رو پرداخت کنی؟ رایگان یعنی چی؟ وقتی داره این دوره رو می فروشه یعنی رایگان نیست. وگرنه رایگان می ذاشت. من خودم یه شب که جلسه اول فرد خاصش رو که تو تلگرام گوش کردم فرداش مسیج دادم به شماره ای که تو سایتش گذاشته و فیش پرداخت رو براش فرستادم و حلالیت خواستم که رایگانش رو گوش کردم. اون هم اینقدر آدم حسابی بود که بسیار مودبانه جواب داد و برام اکانت ساخت که به قسمت پرسش از استاد و به بقیه فایل ها و ویدئوها دسترسی داشته باشم. من می دونم که اگه می خواستم کتاب بخرم و یا پیش روانشناس برم کلی طول می کشید که بتونم حال خوبی داشته باشم و کلی هم باید پول روانشناس می دادم. اما خلعتبری با یه دوره اینها رو اینقدر هنرمندانه بهم یاد داد. حالا خوبه که تو وجدان داری. بقیه اون چند هزار نفر گویا وجدانشون رو خاموش کردن. کدوم دانشگاه آزادی شما رو راه می ده که برید رایگان همه کلاسهاشون رو گوش کنید و مثلا کل لیسانس رو یاد بگیرید که از خلعتبری بنده خدا انتظار داری صریحا بگه که حرامه؟

   22
   26
   1. amirsaber2258@gmail.com

    من نمیدونم تو با وجدان بیدار اینجا چکار میکنی؟!
    اینجا دزدی شده تو که دزد نیستی تو این کانال چی میخوای؟
    همه فهمیدیم تو کارت درسته
    اینو هم گفتم که دیگه بیشتر از این بخودت زحمت ندی برا اثبات شخصیت و درک والا و بالاتون

    30
    3
   2. پس رایگان گوش کردن هم خیلی بد نبوده ، وگرنه شاید هیچوقت اون فایل رو نمی خریدید ، پس به نفع آقای خلعتبریه

   3. ماهایی که اینجا هستیم هممون دزدیم و پول دوره رو نداریم بدیم یا بهر دلیلی نمیدیم، ولی الان تو اینجا چکار میکنی ای بانوی پاکدامن؟😂

    1. سلام و عرض ادب دوستان بابت تمام مطالب تشکر میکنم،اما دوست عزیز چرا میگی همه که اینجا هستیم دزدیم،من چند سال هست دارم تو سایتش خرید میکنم دوره هاشو ،الان هم داخل گوگل دنبال کتاب جدیدش بودم که چند روز پیش نوشته بنام عزت نفس ،که به این سایت هدایت شدم

  3. به‌ خاطر اینه که یه مسئله رو میگره تا 6ساعت می‌چسبه بهش براش مثال میزنه. اونایی که هوش متوسط به‌ بالایی دارن می‌فهمن هیچی بارش نیس

   8
   16
   1. یعنی شما هوشتون بالاست الان؟ پس اینجا چیکار می کنی

    به قول آقای خلعتبری باید آتیش از دهنت بدی بیرون

   2. مهدی جعفرزاده

    به نظر بنده اگر تقصیرو از روی دیگران برداریم و دنبال این بگردیم که مشکل از کجای خودمون اونموقه متوجه میشیم که که استاد تلاش نمیکنه که خودشو ثابت کنه تلاش میکنه تورو به خودت ثابت کنه تلاش نمیکنه تو بفهمی استاد خوبیه یا نه تلاش میکنه بفهمی تو خیلی خوبی به نظرم نگاهتونو عوض کنید دوست من بهر حال استاد تلاش میکنه به من بگه من خوبم من لایقم به خوب خودم توجه کنم بنده تحسینشون مبکنم .اگه دنبال تایید من بود که استاد خوبیه یا نه نتایجش چیز دیگه ای بود پسروز باشید دوست من

  4. داداش پولشو بده خب؛هرماه یه مقداری کنار بذار بعد یه سال پول بزرگی میشه که اندازه چن تا دوره س.بعدشم من و تو اگه رایگان گوش نمیکردیم هیچ وقت بفکر پرداخت پول بهش نمی افتادیم ولی الان ک شنیدیم؛دنبال اینیم که با پرداخت هزینه های دوره ها جبران کنیم براش

  5. من تصمیم دارم حتما بعد اینکه وضعم خوب شد هزینه همه دوره هایی که ازشون گوش دادم رو چند برابر براشون واریز کنم. فوق العاده اس ایشون.

  6. میگه عزیزم ، خیلی هم میگه ، بخصوص تو دوره ثروت

   من دلم واسش می سوزه ، به ثروت برسم ، حتما پرداخت می کنم ، دو برابر

   خیلی قشنگ توضیح میده ، یعنی خیلی از مطالبش کپی از اساتید دیگه است ولی فرقش با اساتید دیگه اینه که اونا خیلی سربسته می گن ، ولی ایشون خیلی خوب مطلب رو باز می کنن و توضیح میدن
   ایشالله ثروتشون هزاران برابر بشه

  7. چرا اتفاقا میگه راضی نیستم ولی من خداییش یکم وضعیت مالیم خوب بشه پول همه دوره هاشو میدم تنها استاذیه که واقعا دوره هاشو ارزش مالی خیلی بالاتری از این مبالغ رو داره که داره با قیمتهای مناسب میده که همه قشر آدمی توان مالیش رو داشته باشه من به شخصه هنوز توانش رو ندارم

  8. خدا امیر خلعتبری رو بکشه. فقط دنبال زر زدن و پول به جیب زدنه. یه سره از بقیه استادها و نویسنده ها بد می گه و می گه فقط دوره های منو دنبال کنید، تو دوره هاش تمرین درست حسابی نمی ده که هی بهش وابسته باشید و نتیجه نگیرید و دوره بخرید ازش، بعد خودش میره واسه پول درآوردن تمرین فراوانی استرهیکس رو انجام می ده. تو یکی از پرسش و پاسخ هاش شاگردش دیگه داشت اشکش درمیومد از نتیجه گرفتن، گفت من این تمرین فراوانی رو انجام می دم پول میاد. خیلی بدم اومد ازش. دو تا تمرین رو یادتون باشه هر چی خواستید، اهرم رنج و لذت از آنتونی رابینز، فراوانی استر هیکس.

 2. استاد امیر خلعتبری یکی از اساتیدیه که باعث شد زندگی من عوض شه
  منی که نمیتونستم توی جمع 5 نفره صحبت کنم، الان میتونم تو دانشگاه جلو بقیه به راحتی ارائه بدم.
  البته من بعد ازینکه جلسه دوم رو گوش کردم، رفتم و فایل های اصلی رو از استاد تهیه کردم و خدا رو شکر وجدانم راحته
  از ادمین هم متشکریم که مارو با ایشون آشنا کردند.

  33
  4
 3. تقریبا تمام استادارو اول دوره هاشونو بررسی کردم و بعد بااطمینان و رضایت کامل رفتم سایت استاد خلعتبری دوره هاشو خریدم انقد که ارزشمندن انقد که عمیق و ریشه ای مشکلاتو بررسی و حل میکنه.خدامیدونه زندگیم ازین رو به اون رو شده ازوقتی باهاش پیش میرم. خیلی دوسش دارم! از طرفی نه مدام تذکر میده که کارما میاد میخورتتون و هم انقد قیمت دوره هاشو پایین گذاشته که میشه کم کم همه رو خرید

  31
  6
 4. خداخیرش بده الهی هزاران برابر به زندگیش برگرده ادمین از توهم ممنونم چون خیلی کمک کردی تا خیلیا تغییر کنن واقعا از شنیدن دوره هاش عذاب وجدان نمی‌گیرم حالم خیلی خوبه حالا بقیه هنوز اول بسم الله طرف رو حس عذاب وجدان میدن آخه تویی ک خودتو استاد خطاب میکنی داری خواسته و ناخواسته رو ناخودآگاه ما کلی تاثیر منفی میزاری با این حس عذاب وجدان

  18
  2
   1. خخخ چقد باحالی تو خلعتبری خودش اینقد ک تو حرص داری نداره چون میدونه چیزی ک به دنیا میده دنیا هم عوضش رو بهش میده…اگ واقن دوره خوب باشه ینی تاثیر میزاره و اگ تاثیر بزاره ینی اوضاع مالی شخص رو عوش میکنه و تو 99درصد مواقع کسی ک اولش دوره رو رایگان گوش کرده تمام هزینش رو پرداخت میکنه… تو جای حرص یه دمنوش آرامبخش بزن برگ فشار خونت تنظیم شه.

    30
 5. بعد از دیدن دوره های چند تا استاد کاملا اتفاقی با اقای خلعتبری اشنا شدم و از همون جلسه ی اول قوانین جهان هستی فهمبدم از همه ی استادا یه سروگردن بالاتره.برای هرچیزی منطق و مثال میاره تا قفلهای ذهنیمون بشکنن.ان شالله وقتی دست و بالم باز بشه دوره هاش رو از سایتش میخرم

  33
  3
 6. من چندساله همه اساتید گوش کردم به نظرم ازهمشون باسوادتره و دقیق و کامل همه مشکلات و مسایل رو میگه و هر سوالی داشتم تو دوره هاش پاسخ داده شد.به نظرم اول باید از عزت نفس شروع کرد.مثل اساتید دیگه انگیزشی و فضایی حرف نمیزنه کاملا منطقیه.من از روی یکی از فیدبکای کانال رفتم دنبال دوره هاش.ممنون از ادمین

  23
  3
 7. من خیلی وقت بود دنبال کسی میگشتم که راهوبهم نشون بده یه مدت پیله کردم به حرفای بصیری ولی وسط راه ول میکردم میدونیدچیه بصیری یکم با اغراق حرف میزنه درسته که متافیزیک بامنطق ذهن پیش نمیره ولی برای کسی که تازه میخوادوارد این راه بشه بنظرمن حرفای بصیری کارسازنیست تااینکه توی کانالتون دوره ی خلعتبری رو دیدم جلسه اول قوانین و عزت نفسشو گوش دادم واقعامیتونم بگم که همه چیوطوری توضیح می‌داد که دلم میخواست گوش کنم وقتی پلی میکنم حرفاشو حالم رفته رفته خوب شد خودمم باورنمیکردم یه استادی به دوراز اینکه بگه این فایل حرام و راضی نیستم با تمام وجودش داره راهونشون میده اخه یجوری حس میکردم توی حرفای بصیری بیشتر منافع خودش رو درنظرمیگیره تا راهونشونت بده…باورش کردم اونقدر گوشش کردم که حرفاش توی ذهن و قلبم هک بشه…به جرات میتونم بگم میزان فرکانس جذبم و عزت نفسم به طور معجزه آسایی تغییرکرده وهمش بلطف خلعتبری بود میدونید چیه خلعتبری از ریشه باورات رو می‌سازه اونم بطور ساده وبرای کسی که اول راهه بهترین انتخاب بنظرمن.. هم برای استاد و هم شما طلب خیر و خوشی و آرامش دارم امیدوارم دوستان دیگه هم مثل من راه زندگیشون رو پیداکنن و حال دلشون خوب باشه..‌

  33
  1
  1. واقعا من موندم کی به یکی مثل بصیری می گه استاد و چرا؟

   اینا خودشون اونقدر به خودشون گفتند استاد تا بقیه هم باور کردند

 8. من یه مدت همه اساتید رو دیدم مخصوصا حوزه عزت نفس عباسمنش، عرشیانفر خیلی خوب عمل کردن ولی وقتی بار اول خلعتبری رو گوش کردم هیچی متوجه نمیشدم و فکر کردم دورش کارساز نیست.
  بعد یه مدت به خاطر فیدبک های مثبتشون دوباره رفتم سراغش و حالا حتی برای بار دهم هم اگر گوش کنم چیزای جدیدی میفهمم.
  دوره عزت نفس ایشون بسیار عمیق و ریشه ای هست و تو هر سطحی مفیده
  توصیه میکنم هر جلسشو بار ها و بار ها گوش کنید?

  23
 9. تا جلسه دوم گوش دادم ولی چیز خاصی نمیگه تعجب میکنم انقد فیدبک مثبت داره فعلا رفتم ویسای هلاکویی عزت نفس و گوش میدم خیلی علمی تر و بهتره بنظرم

  9
  39
  1. توضیح علمی به هیچ درد منو شما نمیخوره چون ما مدرک نمیخواهیم بگیریم امیر خلعتبری هم بلده علمی توضیح بده ولی برای ما فایده ای نداره ساده توضیح میده که قفل های ذهنیت باز بشه زندگی من یکی رو متحول کرده

   35
   4
   1. اگه قفل ذهنی ات باز شده پس چرا داری حرفهای خود خلعتبری رو کلمه به کلمه اینجا می نویسی؟ نشده دیگه. فقط مطالب دم دستی ذهنت عوض شده.

    1
    8
  2. منم واقعاً موندم ملت از چيه اين فايلا نتيجه گرفتن?هيچ چيز بدرد بخوري نميگه آخه ! لطفاً به منم بگين !!

   5
   19
   1. عزیزم فرمولای فیزیک کوانتوم و اینا نمیخواد زندگی… همین ک باورهات اوکی شن نتایجت اوکی میشن… روی باورهات کار میکنه بدون اینک همش رو بفهمی ناخودآگاهت رو مجدد برنامه ریزی میکنه… تکنیک هم چند تا داره و کافیه قرار نیست ده بیس تا تکنیک بری یکی دوتام درست حسابی انجام بدی نتیجه میگیری…

 10. سلام. منم بر اساس فیدبکای کانال به این نتیجه رسیدم که باید اول از همه روی عزت نفسم و همه پیامایی که از بچگی گرفتم وذخیره شده در ناخودآگاهم کار کنم بعدش برم سراغ جذب پول و مسائل دیگه. چون اگه این کارو نمیکردم مث اینه که داری یه ساختمون زیبا رو بدون پی بنا میکنی. الانم چند روزه شروع کردم دوره عزت نفس استاد خلعتبری رو گوش میدم و دقیقا دارم میفهمم ریشه مشکلاتم از کجا اب میخوره. و از ادمین کانالم خیلییییی ممنونم چون یه فضایی ایجاد کرده که هم با اساتید و دوره‌های مختلف آشنا بشیم هم بر اساس تجربه بقیه میتونیم موارد متناسب با خودمون رو انتخاب کنیم حالا گذشته ازون مسائل کارما و حلال و حرومش هرکسی دیدگاه خودشو داره یا رایگان استفاده میکنه یا هم میره پولشو میده. مانا باشید???

  15
  1
 11. ضمنا از ادمین کانال تشکر مخصوص دارم خداییش اگراین کانالا نبودن ماچجوری میتونستیم تصمیم بگیریم پکیج کدوم استاد رو تهیه کنیم من باید براهرکدوم پولمو دور میریختم بااین قیمتای فضاییشون بعدم میدیدم مناسب من نیست اماالان بااگاهی و خیال راحت دوره استادخلعتبری رو تهیه کردم و خیلیم راضییم. ادمین جان متشکریم??

  13
  1
 12. استاد خلعتبری خودخودعشقه.براش آرزوی بهترینارودارم هرجای دنیاکه باشه …خیلی دوسش دارم زندگی منو عوض کرد❤❤❤

  16
 13. امروز فیلم از گور برخاسته رو رایگان دانلود کردم توی ویکی پدیا گفته کارگردانش ۱۵۰ میلیون دلار خرج فیلم کرده دیوید دیکاپریو و تام هاردی توش بازی میکنن اونوقت کارگردان و تهیه کنندش نگفتن حرامه هر کی نگاه کنه پولشو نده اونوقت افراد به اصطلاح اساتید یه دوره صوتی میزارن دومیلیون بار اولش میگن حرامه هر کی استفاده کنه خدایی اینا الکی پیشرفت نکردن ??

  18
  2
 14. سلام ادمین جان میخواستم ازت بخاطر کانالت تشکر کنم و تجربه خودمو بهتون بگم ، من دوره های سوده هروی را داشتم ولی فهمش خیلی سخت بود یه روز صبح که بیدار شدم اینستا باز کردم تبلیغ استاد بصیری بود کامنت ها که خوندم در مورد تکنیک تسبیح بود که به بصیری پیام داد قیمتش خیلی بالا بود رفتم سرچ زدم سایت شما را اورد یعذ اومدم تو کانال و ویس بصیری را دانلود کردم و باور را فهمیدم بعذ یه روز تو فیدبک ها اسم استاد خلعتبری را شنیدم رفتم سرچ کردم و شروع کردم به گوش دادن ، و فهمیدم چقدر قشنگ بیان میکنه و الان یکساله دارم ویس هاشو گوش میدم رفتم از سایت حودش خریذم دوره علم وثروتش را شرکت کردم و الان زندگیم کلا خودم شخصیتم رفتارم نگاهم کلا یه دنیا تغیر کرده و بعد از یه عمر زندگی الان تازه دارم زندگی واقعی را تجربه میکنم اول ممنونم از خدا و بعدم از شما که باعث شدین خلعتبری را بشناسم و من به بیشتر از ۵۰ نفر خلعتبری را معرفی کردم واقعا هیچ کسی نمیتونه به اون زبان ساده ،اون همه مثال ،سخترین مسائل را به این سادگی بیان کنه ، دمت گرم ?????

  22
  1
  1. سلام دوست عزیزم میشه لطف کنید دوره عزت نفس امیر خلعتبری و دوره دیگه ای هم اگه دارید به این آیدی تلگرام بفرستید ..اگر ددستان دیگه ای این پیام دیدن لطفا بفرستن شاید این دوست عزیز پیام منو نبینن

   5
   2
 15. در مورد پست اخرتون اینو بگم ک استاد خلعتبری واقعا حرف نداره.بهترینهههههه
  اگه ی روز بهم بگن فقط میتونی با ی استاد کار کنی بدون لحظه ای تردید استاد خلعتبری رو انتخاب میکنم.
  بفیه اساتید هم خوبن ولی اونا بهت تکنیک‌میدن و زود نتیجه میگیری ولش کنی نتیجه ای هم نیس.
  ولی خلعتبری از پایه و ریشه ای کلا میکوبه از نو میسازت. دوره جذب فرد خاص و عزت نفسش شخصیتو متحول کرده.
  ی جا در مورد شکرگذاری خیلی قشنگ حرف میزنه میگه شما همتون بلدید باید شکرگزار باشید و حالتونو خوب کنید همه اساتیدم میگن شکرگزار باش اما نمیخاید.چون بچه ک بودید وقتایی ک حالتون بد بوده بهتون توجه شده ولی مثلا وقتی شاد بودید بابات گفته حالا ک سرحالی بدو دو تا نون بگیر.و تو همون بچگی تصمیم گرفتی ک شاد و شکرگزار نباشی تا بلا سرت نیاد.پیشنهاد میکنم همه حداقل دوره عزت نفسشو گوش کنن

  26
  1
 16. سلام بر همه
  یکی از اساتید کار درسته
  نزدیک ۵ ماهه تقریبا دارم هر روزی ، روزی ۴ ساعت فایل هاشو گوش میدم
  واقعا روی عزت نفسم تاثیرات فوق العاده ای گذاشته.
  من آدم منطقی هستم، با منطق خیلی از باورهای اشتباهمون بهمون میگه.
  واقعا راضی بودم، و بعد از گوش دادن یه بار
  سریع رفتم دوره هاشو خریدم.
  الانم دارم دوره قوانین جهان هستی گوش میدم
  خیلی خوشم اومده…
  خلاصه پولی که میگیره حلالش باشه.

  25
  1
 17. من 6 ماهه دارم دوره های اقای خلعتبری رو گوش میکنم این آدم بینظیره، راهش تنها راهیه که از حرف رد شده و جواب میده، من ادم خجالتیی بودم و زیاد از خونه بیرون نمیرم، بعد از چند ماه که رفتم بیرون حرفام حرکاتم رفتارم از زمین تا آسمون فرق داشت خودمم تعجب میکردم، دیدت به دنیا عوض میشه، توی روابط و ثروتم سه ماهه دارم کار میکنم این مرد بینظیره. اگه حرفاشون براتون قابل فهم نیست یا پیش پا افتادست باید بهتون بگم من با 6 ما گوش دادن به حرفاش اونم روزی 6 ساعت تازه دارم میفهمم که چی میگفته

  20
  1
 18. من واقعاً موندم ملت از چيه اين فايلا نتيجه گرفتن?هيچ چيز بدرد بخوري نميگه آخه ! لطفاً به منم بگين !!

  6
  30
 19. منم عزت نفس خیلیها رو‌گوش کردم از جمله سوده هروی و عباسمنش
  اما هیچکدوم به اندازه خلعتبری کامل و روان نبود
  هم علمی هس حرفاش هم خیلی ساده بیان میکنه
  اونقد خوشم اومد که پیجشم فالو کردم:)

  17
 20. خلعتبری بنظر من آدم با سوادیه اما خب سوادش در حد اگاهی دادن بدرد میخوره و شاگردش نمیتونه باور چندین ساله ی اونو که با کلی تلاش و مطالعه بدست اومده صرفا با شنیدن حرفاش وارد کنه تو ناخوداگاهش، اگاهی متاسفانه تاریکی های ناخوداگاه رو نمیتونه به این راحتی عوض کنه حداقل باید چند سال زمان بگذاری تا از طریق تکرار بشینه تو ناخوداگاهت، یه بخشهایی از دوره هاشم تکرار گفته های امیر همتیه، درکل من مشکلی که با دوره ها دارم بازدهی پایینشونه یعنی برا یکی دو صفحه مطلب مهم دوره باید بیست سی ساعت از زمانتو بهش اختصاصی بدی که بنظر من نمیارزه وقتی زیاد کتاب بخونی بیشتر مطالب این دوره ها واست تکرارین یکی کتاب راز رو بخونه بیشتر گفته های این استاتید رو درباره جذب و فرکانس اینا توش میبینه. مشکل دوره های روانشناسی الان اینه که فقط دردو خوب میگن تمرین و راهکارای عملی انچنانی نمیدن. من از سهیل رضایی و علیرضا شیری بیشتر استفاده کردم تا هروی و..

  1
  12
  1. اقا من این نظرمو تصحیح میکنم. شنیدن خلعتبری بنظرم ساده ترین و بهترین راه برا تغییره فقط باید یه چندماهی حداقل گوش کنین برا عزت نفس یکی دو سالیم برا ثروت، نمیشه تو منطق حرفاش شک کرد، کسی که از اون جهنمی که توش بوده به این شخصیت رسیده یعنی این راه درسته، حداقل حداقلش اینکه با دوره هاش حالتون خوبه و خودتونو صرفا بخاطر وجودتون دوس دارین و ارزشمند میدونین نه باورهای غلطی که هزاران بار کردن تو مغزمون، هیچ انسانی از اون یکی برتر نیس هممون یه جسم داریم تفاوت ادما تو همین باور و عزت نفسشونه یعنی جوری که درمورد خودشون و دنیا فکر و نگاه میکنن،اینام اکتسابیه و وقتی بذر غلط بکاری نتیجه غلطم برداشت میکنی، به امیر اعتماد کنین عشقه💓

   10
  2. من ۶ روزه که دوره های امیر خلعتبری رو که قبلا ول کرده بودم دوباره شروع کردم
   بنظرم تنها استادیه که ارزش داره برای حرفاش. وقت بزاریم و گوش بدیم . حتی انقدر ارزش داره که من میشینم پای فایل های تصویری ش و بارها و بارها
   زبان بدنش روی شدت اثر پذیریم از حرفاش خیلی موثر بوده و هست
   نوت برمیدارم گاهی
   امروز داشتم فکر میکردم وقتی دارم گوش میدم به حرفاش چقدر توی ذهنم همهمه س. چقدر سوال برام پیش میاد چقدر دلم میخواد که یه نفر باشه بهم بگه همه ی توکسین هایی که دارم تجربه میکنم طبیعیه ،یکی که باهاش برنامه بریزم صبح به صبح یا شب به شب گزارش بدیم از دستاورد هامون به هم تا ملزم باشم این بار دیگه این دوره رو‌ ول نکنم
   ب قول امیر خلعتبری وقتی شاگرد آماده باشه استاد از راه میرسه.
   خود خلعتبری یه اکیپی داشته هر روز چندین ساعت تو ماشین مینشستن ویس گوش میدادن و این روند مدتها ادامه داشته
   امیر شریفی میگه وقتی بعد از اونهمه کتاب و کلاس و داستان برای قانون جذب گوش دادم و نتیجه نگرفتم، یه بار واقعا حس کردم این دفعه راه رو پیدا کردم و رفتم برنامه هامو با فلان دوستم مطرح کردم
   توی این راه، یکی از چیزایی که توصیه میکنم داشته باشید ، یه دوست که همزمان با شما این دوره ها رو گوش بده و دستاورد هاتونو باهم به اشتراک بزارید .
   دورم پر از ادماییه که این حرفا براشون مصداق «فکر نون باش که خربزه آبه» هست

 21. توروخدا یکی بگه تمرین های عزت نفس تو کدوم جلسشه من همرو گوش کردم ولی این تمرین هارو نشنیدم ??یه خیری بیاد بگه بلکه من یه جلسه ای رو جا انداختم

  2
  6
   1. میشه بگی کدوم ۲۸ ویس؟ من از سایتش دوره عزت نفسشو خریدم ۶تا ویس هست که همونا ۶تا ویدیو داره با دوتا ویس آپدیت و تکمیلی و یه فایل پی‌دی اف همین.اون ۲۸ تا کجاست چیه اصلا؟؟؟

 22. به جی فکر می‌کنید. آخه نفس چیه که دنبال این هستین بهش عزت ببخشین .عزت نفس کاملا اشتبان .نفس رو باید از بین برد تا بتونی خود واقعی ات اون روحت اون اصلت رو ببینی

  25
 23. این نفس اون نفس نیست فرزندم!!!!عزت نفس یعنی عزت خود یعنی تو خلیفه اللهی ب اصطلاح حضرت علامه جان حسن زاده آملی( عزیزم دخترم پسرم تو بزرگترین صنع خدایی خودت را الوده مکن).این یعنی عزت نفس. یعنی متوجه باشم من تجلی رحمت خدا هستم. نفس یعنی من مخلوق ک خداوند افریده و از روح خود در من دمیده. عزت نفس یعنی این . فرزندم!!!
  خداییش دم خلعتبری گرم.برای من که هدیه خداست .

  13
  1
  1. منم همینطور…من ازمندیان و عرشبانفر و…شرکت کردم هیچ کس مثل استاد خلعت نیست من در روز مداوم میشنوم ایشونو و خدا رو شکر کلی نتیجه گرفتم.

 24. استاد خلعتبری به نظر من بهترین شخص برای اوکی کردن باور ها و عزت نفس و ارتقای شخصیته , من 4 ماهه که دارم ویس های ایشون رو گوش میدم , و تمرین میکنم , خیلی تغییر کردم , و خواسته هام رو کم کم حس میکنم که دارم دست پیدا میکنم بهشون , نشونه های زیادی هم دیدم , فن بیان ایشون باعث میشه همه چیز منطقی به نظر برسع و این کار رو برای ناخودآگاه راحت تر میکنه که بهتر ثبت بشه , فقط تا جایی که میتونید ویس گوش بدید , همش گوش بدید تا باور ها ساخته بشه

 25. سلام وقت بخیر والا اینها هیچ کدومشون شناخته شده نبودن من تو این کانال اینها رو شناختم یه چیزی هم به خاطر تبلیغاتش باید به ادمین بدن چون خیلی ها بهد از نتیجه گرفتن پول واریز کردن شاد باش

  1
  1
 26. ب نظرم خلعتبری عالیه من خیلی مشکل داشتم عدم اعتماد ب همسرم،البته ازش چیزی ندیدم ولی میگفتم همون نگاه کردن هم ایراد داره😂روابطم صفر،رابطم باخودم هم داشت بد میشد همش از ظاهرم انتقاد میکردم،دروغ چرا تمیریناشو کامل انجام نمیدادم تاحالا ده روز کامل نکردم ولی وضعیتم خیلی تغییر کرد
  -حالا دیگ کاری ب بقیه ندارم چون ب خودم اعتمادکردم
  -روابطم داره بهتر میشه الان بقیه خودشون ازم سراغ میگیرن وخودشون میان سمتم
  -سعی میکنم حرفای منفی نزنم وغیبت کسیو نکنم حتی راجب زندگی شخصیم حرف نمیزنم
  -از ظاهرم هم فوق العاده راضیم جالبه ک همه بم میگن خیلی خوشکلی ولی من این نظرو نداشتم
  -مرسی از ادمین بست ایدیا ونه کس دیگه،چون سراغ دوره های پولی نمیرم💟😂

  5
  1
 27. استاد خلعتبری واقعا مثل یه جادوگره،،،هر بار که ویساشو گوش میدم انگار حرفای جدیدی میشنوم در حالی همون فایل رو قبل بارها و بارها گوش کردم،،،کسایی که تا حالا از هیچ استادی نتیجه نگرفتن،دوره عزت نفس رو گوش کنن جواب سوالشونو میگیرن…خلعتبری عشقه…

  10
 28. یکی از بهترین اساتید مطرح دنیاست.من تمام دوره هاشو خریدم یکساله کار میکنم عاشق خودم شدم از نظر مالی رشد کردم .من خیلی دوره شرکت کرده بودم همه هم پول میدم.هیچ وقت رایگان استفاده نکردم،بدون شک اقای خلعتبری عالیترین هستن اما باید وقت بزاری و تک تک جمله هاشون نوش جان کنی قطعا بهشت رو در وجودتون و زندگیتون متجلی خاهید کرد.

  10
 29. سلام
  وقت به خیر
  اینکه هی بنویسیم و بنویسیم من فکر می کنم از عمل گرایی کم می کنه!
  به جای اینکه همش تکرار همون ویژگی ها رو بنویسم؛چرا همون تایم و انرژی رو برای عمل بهش نذاریم!!
  این همون گول زدن ذهنه که هی میگه بنویس دوباره همون چیزا رو و خوراک کمال گرایی😁😁
  نمیدونم ولی این نظر که ایشون یه سر و کردن از همه بالاتره رو قبول ندارم اگر به کلاس ها ی صوتی سهیل رضایی که بخشیش در کانالم هست گوش کرده باشین و کتاب های بنیاد رو بتونین بخونین اون وقت متوجه خواهین شد که واقعا تحلیل و عمق چیه؟و کار روی ناخودآگاه چطوره؟
  ایشون ۲۷ساله که مدرسند💎
  آیا مدرسان دیگه شاگردان ایشون و کپی از ایشون نیستند!🤓🤓
  فقط شاید چون می خواهیم سطحی کارا رو انجام بدیم شاید به این مدرس ها پناه می بریم چون سخته درک عمق ماجرا و اینکه سال ها طول می کشه…
  آمپولی نیست بحث خود شناسی واقعی
  و تا آخر عمر ادامه داره🌻💯🦋💎

 30. دوره عزت نفس استاد مریم گنجی هم به نظر خیلی کامل و خوب میاد. اینجا کسی خریده و استفاده کرده؟

  یه سوال دیگه. بعضی اساتید ای اف تی هم دوره تقویت عزت نفس میفروشن. آیا تقویت عزت نفس با استفاده از تکنیک ای اف تی موثرتر (یا سریعتر) از نوع معمولی هست؟

 31. ادمین سلام. لطفاً راهنمایی کنید که برای استفاده از فایلهای علم ثروت خلعتبری چطوری در vip عضو بشم .

 32. میشه دوره جامع کیمیاگران پژوهش مریم نظری رو هم در بست آیدیا یا دایموند قرار بدین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *