کلاهبرداری محمد بصیری

محمد بصیری کیه؟ چرا معروف شده؟ چطوری اینقد پول درآورده؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

محمد بصیری کیه ؟

استاد محمد بصیری، بنیان‌گذار دوره‌های پولسازی و معجزه در ایران است. یک جوان دهه شصتی که ده ها هزار دانشجو تربیت کرده است که هر یک تحولات چشم‌گیری را در زندگی خود شاهد بوده‌اند.

بصیری برای نخستین بار در کشور مفهوم مصرع معروف «نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود» را زیر سؤال برد و ثابت کرد که برای رسیدن به موفقیت و درآمد حلال و زیاد، نیاز به کار سخت و طاقت‌فرسا نیست.

او با تأکید بر اینکه تغییر باورها و برنامه‌ریزی دوباره ضمیرناخودآگاه دو شاه‌کلید موفقیت و رسیدن به ثروت و رشد هستند دوره‌های پولسازی و معجزه را برای عموم مردم تدریس می‌کند. دوره‌هایی که پرمخاطب‌ترین از نوع خود در کشور محسوب می‌شوند.

درباره استاد بصیری بیشتر بخوانید:

محمد بصیری چطوری مشهور شد و بر سرزبان ها افتاد؟

مهمترین دلیل استقبال فوق‌العاده مردم از کلاس‌های او، علاوه بر ویژگی‌هایی مانند روان‌گویی و کاربردی بودن مطالب، از دل برآمدن و لاجرم بر دل نشستن است. او خود از یک خانواده معمولی است تا جایی که در دوران دانشجویی برای خرج تحصیل مجبور به ظرفشویی بوده است. اما با همین روش‌هایی در کلاس تدریس می‌کند توانست به موفقیت چشمگيري دست یابد.

قانون زندگی ، قانون باورهاست …

استاد محمد بصیری

استاد بصیری در طی ۱۲ سال گذشته در اکثر استان‌های کشور، همایش‌های مختلف با سرفصل موفقیت برگزار کرده است و تا امروز به صورت حضوری به بیش از ده هزار و به صورت مجازی به بیش از صد و شصت هزار ایرانی، مشاوره و آموزش کسب و کار داده است.

استاد بصیری هم‌اکنون در حال راه‌اندازي بزرگترین کارخانه پوشاك كشور است. كارخانه‌اي كه براي صدها نفر به طور مستقيم و هزاران نفر به طور غير مستقيم اشتغالزايي خواهد كرد.

منبع: وبسایت رسمی استاد محمد بصیری

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *