کلاهبرداری محمد بصیری

جوانی که از ظرفشویی به درآمد میلیاردی رسید | دکتر محمد بصیری

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

محمد بصیری

 

می‌گویند درآمد ماهانه‌اش به چند میلیارد می‌رسد، می‌گویند جزو باشگاه جوانان ثروتمند کشور است، می‌گویند هزاران دانشجو دارد که با اشتیاق هزینه‌های میلیونی شرکت در کلاس‌هایش را پرداخت می‌کنند. می‌گویند رکورد فروش آنلاین کشور را شکسته است. می‌گویند….

این‌ها فقط بخشی از صحبت‌های پیرامون محمد بصیری است. جوانی که پیج اینستاگرامش یک میلیون فالور دارد و بسیاری، ویدئوها و لایوهای او را می‌بینند و درباره‌اش حرف می‌زنند. اما در شرایط اقتصادی امروز او چگونه توانسته است؟ این سؤالی است که برای یافتن پاسخش راهی جز گفت و گوی مستقیم با او نداشتیم. البته تصور می‌کردیم که نپذیرد اما با روی باز گفت و گو با خبرنگار رکنا را پذیرفت. این گفت و گو را از دست ندهید.

این چیزهایی که در مورد شما می‌گویند درست است؟

(با خنده): مثلا چه چیزهایی؟

مثلاً همین که ماهانه درآمد میلیاردی دارید.

نمی‌دانم از خودشان بپرسید. (خنده) اما یک موضوعی را دوست دارم همه مخاطبان شما دقت کنند. بعضی از ما مثلا عادت داریم که مطب دکتر برویم و درآمد یک روز دکتر را حساب کنیم و با تعجب بگوییم خوش به حالش روزی چه قدر پول درمیاره. اما واقعیت اینه که آن دکتر برای رسیدن به این جایگاه بیش از بیست سال زحمت کشیده. درستش اینه که بگیم آن دکتر بیست سال و یک روز، اینقدر درآمد دارد! در حقیقت شما برای محاسبه میزان زمانی که یک فرد برای رسیدن به درآمد صرف می‌کند باید به همه گذشته فرد و زمان‌هایی که بدون ریالی دریافتی، زحمت کشیده و خودش را رشد داده هم دقت کنید.

یعنی هر کسی می‌تواند به این جایگاهی که شما هستید برسد؟

جایگاه من که لطف شما است و من مخلص همه مردم هم هستم. اما پاسخ سؤال شما صد در صد بله است. همه آدم‌ها به عنوان بالاترین مخلوق خداوند می‌توانند به هر چه بخواهند برسند. به هر مقدار پول و ثروتی که می‌خواهند دست پیدا کنند. آن هم از راه کاملاً درست و حلال. مثل هزاران دانشجوی من در سراسر جهان که بعد از شرکت در دوره‌های پولسازی، زندگی مالی خودشون رو از این رو به آن رو کردند.

بیشتر توضیح می‌دهید؟

بله. ببینید. من در دوره پولسازی درباره هفت مرحله مختلف به طور کامل برای دانشجویان توضیح می‌دهم. مراحلی مانند متافیزیک، استعدادیابی، رشد شخصی، توجه به کسب و کار، درآمدزایی از اینستاگرام، راه اندازی کسب و کار، افزایش مشتری و وفاداری به آنان. این‌ها هم مراحلی است که با مطالعه فراوان و تجربه‌های مختلف به آن رسیده‌ام و داخل هرکدام تعداد زیادی تکنیک وجود داره. مجموع این‌ها می‌شه فرمول طلایی پولسازی که تأکید می‌کنم هر کسی با دقت بهش عمل کنه قطعاً موفق می‌شه.

یک سؤال شخصی. خانواده شما ثروتمند هستند؟

(خنده) می‌خواهید ببینید چه قدر از ثروت من مربوط به خانواده و حمایت آن‌ها است؟ خیالتان را راحت کنم. خدا طول عمر با عزت به پدر و مادر عزیزم بدهد اما من از یک خانواده کاملاً معمولی و با درآمد کاملاً معمولی هستم. در این حد که در دوران تحصیل در دانشگاه برای گذراندن زندگی در رستوران‌ ظرف می‌شستم!

یعنی ما باور کنیم که شما از ظرفشویی در رستوران، بدون هیچ حمایتی به این جا رسیدید؟

اول اینکه طوری می‌گویید ظرفشویی در رستوران که انگار چه شغل بدی است. اختلاس و دزدی که نیست؛ کار حلال و شریفه! در ثانی اصراری به باورکردن شما ندارم اما فقط من نیستم که از صفر به این جا رسیدم. پیج من یک میلیون فالور داره. اگر سری به پیج من بزنید و هایلایت نتایج رو بخونید با تعداد زیادی دانشجو مواجه خواهید شد که از درآمدهای عالی خودشون گفته‌اند و بسیاری از آن‌ها از زیر صفر شروع کردند. این یعنی چی؟ یعنی خود شما هم می‌توانید به این درآمد برسید به شرطی که اولاً واقعا بخواهید و دوم از راه درست و علمی وارد شوید.

این درست است که رکورد فروش آنلاین آموزش کشور در دست شما است؟

خدا را هزاران بار شکر بله. من در فروش دوره معجزه توانستم به این رکورد دست پیدا کنم و بابتش بسیار خدا را شاکرم. چرا؟ چون این موضوع اعتماد مردم رو به من نشون می‌ده. یعنی اونقدر در طی این سال‌ها مردم به من اعتماد کرده‌اند که از تمام حرف‌ها و کلاس‌های من استقبال می‌کنند. همین‌جا هم باید از مردم خوب کشورمان تشکر کنم که بسیار من را مورد محبت خودشان قرار می‌دهند. من صدها سمینار و همایش در شهرهای  مختلف کشور برگزار کرده‌ام و شاید باور نکنید بعضی وقت‌ها از محبت زیاد مردم اشک شوق به چشمانم آمده است.

بیشتر چه قشری از مردم مخاطب شما هستند؟

تمام مردم، کارمندان، کارگران، خانم‌های خانه‌دار، جوانان، دانشجویان، کسانی که هیچ سرمایه‌ای ندارند، هر کسی، تأکید می‌کنم هر کسی در دوره‌های من شرکت کرده است و رضایت داشته.

محمد بصیری

 

بعضی‌ها می‌گویند شما فقط با حرف زدن این درآمد را کسب کرده‌اید و هیچ کسب و کار دیگری ندارید!

(خنده) به همان بعضی‌ها بگویید که اگر می‌توانند حرف بزنند و درآمدشان را افزایش بدهند. اولاً که من کسب و کار خودم را دارم که هم‌اکنون حدود ۲۰۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم کارمند دارم. همچنین در حال راه‌اندازی بزرگترین کارخانه تولید پوشاک کشور هستم که در آن‌جا نیز ان‌شاء‌الله افراد زیادی به کار مشغول خواهند شد. با همه این‌ها، همان چیزی که شما به آن می‌گویید حرف زدن، با پشتوانه سال‌ها تلاش و مطالعه و آموزش دیدن شکل گرفته است و اگر فقط قرار بود حرف بزنم که اکنون از شکسته شدن رکورد فروش حرف نمی‌زدیم!

این آدم ثروتمند، دست خیر هم دارد؟

اگر همراهی مردم ثروت باشد این لقب را از شما می‌پذیرم و اینکه کار خیر می‌کنم یا نه را که اجازه بدهید پاسخی ندهم.

آخر مصاحبه است. راستش تصور نمی‌کردیم که این گفت و گو را بپذیرید.

چرا؟ مگر خدای ناکرده کار خلافی می‌کنم؟ به جد معتقدم که آموزش برای رشد یکی از مهمترین حلقه‌های مفقوده در کشور ماست. من خودم را هم از آموزش بی‌نیاز نمی‌دانم و همچنان در حال یادگیری هستم. چون مسیر رشد انتها ندارد. از همه مردم عزیز کشورمان هم می‌خواهم که از رشد و قدم برداشتن در مسیر موفقیت و ثروت آن‌هم از راه درست غافل نشوند. موفقیت فاصله کمی با همه دارد.

منبع: همشهری انلاین

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

5 دیدگاه دربارهٔ «جوانی که از ظرفشویی به درآمد میلیاردی رسید | دکتر محمد بصیری»

 1. دوستای گلم سلام….تویی که داری این متنو میخونی حتما برات سوال پیش اومده که بصیری با همه فرق داره کارش خوبه یا نه به جون مادرم قسم من عاشق بودم یعنی واقعا دستو بالم پول نبود وگرنه همه ی دورهاشو شرکت میکردم…ولی خدا شاهده این اقا با یه برنامه دقیق و حساب شده از اولین روز این دورهارو گذاشت ک طرفدار جذب کنه ک بتونه این نمایندگیهارو با قیمت ۱۲ میلیون بندازه به مردم ک پولشونو بخوره اگه میگه من به قانون فروانی اعتقاد دارم پس چرا میگه فایلم خودت فقط گوش کن به کسی دیگه نده وگرنه کارما میگیرتت…خواهشا تو دورهاش شرکت نکنین گول اون کامنت هارو نخوین خدا شاهده الان دو سه روزه هر چی کامنت منفی و حقیقت رو می نویسم فردا میبینم پاک شده…خواهش میکنم گول نخورید به مرگ مادرم قسم راستش رو گفتم اگه دوره هاشو میخواین پول ندید به این بصیری حروم زاده من همه شو با کیفیت دارم بیایین براتون خدا شاهده رایگان میفرستم این ایدی اینستام….Saeed_sjrsp بیاین اونجا ایدی تل بدم ک اونجا براتون بفرستم هم معجزه تصویری رو دارم هم صوتیشو با کیفیت و پولسازی با کیفیت هم هر سمه رو دارم

  12
  5
 2. با سلام.به نظر من برای موفقیت باید اموزش دید و ریسک کرد.دوستانی که به صراحت ازکلاهبرداری اقای بصیری حرف میزنند.بهای آموزش زمان و پولی هست که باید صرف بشه و مهم اینه که بالاخره درورای تمام اموزشها شما رشد شخصی میکنید.بنابراین بجای قضاوت نابجای دیگران کمی بیشتر بشنویم و یادبگیریم
  زندگی یک بار تکرار میشه و باید تمام تلاشمون رو برای بهترین شدن و بهترین داشتن بکنیم
  بنابراین درسکوت و با اشتیاق اموزش ببین و تغییر کن..همین

 3. یکی هست همش میگه استاد بصیری کلاهبرداره و هر کی حرفاشو گوش کنه فریب میخوره…. آخه آدم حسابی و عاقل خودتو مسخره گرفتی؟
  پس چرا میگی بیاین به فلان آیدی تا آموزش های بصیری رو رایگان بهتون بدم با کیفیت عالی. خخخخ. خدا کمکت کنه. هم تو و هم اونایی که باور کردن حرفتو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *