✅ چرا من در جاهای متفاوت شخصیتهای متفاوتی دارم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا من در جاهای متفاوت شخصیتهای متفاوتی دارم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 این حالت به خاطر عزت نفس پایین افراد رخ میده و علتش این است که من با هویت گرفتن در جاهای متفاوت دارم به دنیا پیام میدهم که این شخصیتی که من دارم خوب نیست برای همین در جاهای متفاوت شخصیتهای متفاوتی از خودم نشون میدم برای این که در جامعه مورد قبول واقع بشم.

🕺 یک نگاهی به ثروتمندان بیاندازید می بینید که اکثر همگی در همه جا تقریبا یک جور هستند و نظر و ادبیات و فکرش را هم زیاد تغییر نمیده. و هرچی طرف پولدارتره، انعطاف پذیری کمی هم دارند چرا چون خودش را پذیرفته و خودش را دوست داره و با خودش راحت هست و شخصیت خودش را دوست داره.

🕴 ثروتمندان عزت نفس بالایی دارند خودشون و افکارشون و شخصیت خودشون رو قبول دارند و در سطح بالایی میبینند و انتظار دارند محیط خودش را با آنها سازگار کند نه اینکه آنها خودشون را با محیط تغییر دهند.

 

⁉️ راه حل چیست؟

 

🚶‍♂️ ما باید بدانیم که همه انسان هستیم و همه در این سیاره زندگی میکنیم و احساس مشترک داریم پس «مرموزترین افکاری که در ذهن من هست عمومی ترین حرف در ذهن همه مردم هست». پس شخصیت و رفتار ما یک راز مگویی نیست که نگران باشیم که اگر دیگران بفهمند چه میشه؟ هرچی میخواد بشه. مگر اینکه ذهنم من را از دیگران جدا کرده باشد و بگوید تو یک چیزی هستی که دیگران نیستند و از این بازیها و رفتارت رو مدام تغییر بدی.

👌 پس لازم نیست نقش بازی کنیم و بهتره روی عزت نفسمون کار کنیم و خودمون را با ارزش بدانیم و خودمون را با همون شخصیت و رفتاری که داریم بپسندیم و دوست داشته باشیم و خودمون رو همون جور که هستیم نمایش بدیم. و لازم نباشه جلوی دیگران هی رنگ عوض کنیم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ میدانید چرا خوشبخت بودن مشکل است؟!

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 چون از رها کردن چیزهایی که باعث غمگینی ما میشود، سر باز می زنیم!

🚶‍♂️ چون کلید خوشبختی خودمان را، در جیب دیگران انداخته ایم و باور نداریم که کلید خوشبختیِ ما در دستان خودمان است!

👌 و خوشبخت کسی نیست که مسئله ای ندارد!

🧚‍♂️ خوشبخت کسی است که به تعداد هر فکر تفکر مثبت و به تعداد هر قدم اراده ای محکم و به وسعت تمام عالم توکل به خدا دارد.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *