✅ عزت نفس چطور باعث پیشرفت زندگی من میشه؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ عزت نفس چطور باعث پیشرفت زندگی من میشه؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 باید دید که چه چیزی باعث کاهش عزت نفس شما شما شده است.
🚶‍♂️ آیا آن چیزی که باعث کاهش عزت نفس شما شده است  قابلیت تغییر دارد یا خیر؟
💈 مثلاً ممکن است شما را به خاطر نقصی در بدنتان مدام مسخره کردند و این نقص برطرف شدنی نیست لذا شما به جای این که مدام به دنبال رفع این نقص باشید آن را بیپذیرید در عوض روی نکات مثبت خودتان تمرکز کنید.
🌸 وقتی به مرور زمان به جای تمرکز به نقطه ضعف به نقطه مثبت➕ خودتان تمرکز کنید آرام آرام جایگاه شما در ذهنتان بزرگ و بزرگتر میشود. وقتی من در ذهنم رشد کردم دیگه فضا و رفتارهای فقیرگونه را در شان خودم نمی بینیم.
🌼 وقتی شما در خودتان احساس لیاقت، شان و جایگاه بالایی را برای خود ایجاد کردید سیستم ذهنتان شما شروع به خلق فضایی میکند که مطابق با شان ذهنی شما باشد و شما را به جای میرسونه که به خودتون بگید آهان اینجا میتونه شان من رو حفظ کنه، این مقدار پول میتونه شان من رو حفظ کنه، این خودرو میتونه شان من رو حفظ کنه و الی آخر …

⁉️ چه زمانی ذهن من من رو در آن جایگاه میبره؟

🌱 زمانی ذهن به شما راه های رسیدن به آن جایگاه رو میده که در رفتارها و گفتار و عملکردت به طور واقعی آن شان بالا از خودت نشون بدی. یعنی شما پای حرفت ایستادی. (یعنی ممکنه موقعیت، شرایط، وقایع ناراحت کننده رخ بده ولی تو دست از حرفت و خواسته ات نکشیدی. واقعا از ته دل خواسته ات رو میخواهی و ولش هم نمیکنی و خیلی موضوع شان و جایگاه بالای خودت رو جدی گرفته باشی)
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ چرا پول از من فراریه؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 کسی که پولدار هست ارزشمنده و وقتی من پول ندارم احساس بی ارزشی میکنم. پس به این علت میخوام پولدار بشم که از احساس بی ارزشی خلاص بشم من خود پول رو نمیخوام بلکه میخوام از احساس بی ارزشی درونم خلاص و رها بشم.

🚶‍♂️ در این حالت فرد برای پول ارزشی قائل نیست و در ذات و افکارش پولدار بودن رو ارزشمند نمیداند. بنابراین فرد برای فرار از احساس بد به دنبال پول میره.

🔮 دنیا همیشه احساس الان ما رو میبینید. حالا فرض کنید یک فرد با احساس بی ارزشی هی مدام داره میره دنبال پول. هر چه زمان میگذره شما دارید احساس بی ارزشی بیشتری را در ذهنتون نسبت به خودتون دارید خلق میکنید در حالی که پول فقط به سمت افرادی که احساس ارزشمندی کنند جذب میشه و میاد سمت اونها نه کسی که احساس بی ارزشی داره. برای همین هست که پول همیشه از شما فراریه.

 

⁉️ راه حل چیست؟

 

🍀 همین حالا نظرت رو نسبت به خودت برگردونی و از درون احساس ارزشمندی کنی. خودت رو با همین شرایط، وضعیت مالی و جسمانی دوست داشته باشی و احساس ارزشمندی درونی داشته باشید.

🚶‍♂️ دوست عزیز، پول به شما ارزش نمیده این شما هستید که به پول ارزش میدهید.

👌 همیشه سعی کنید در زندگی از چیزی احساس ارزش نگیرید بلکه شما باید به چیزها احساس ارزش بدهید مخصوصاً پول. وقتی الان پول رو ندارید چطور میخواهید ازش احساس ارزش بگیرید. باید به این نتیجه برسید شما همین الان بدون پول با ارزش هستید.

💖 باید احساس ارزشمندی رو تا حدی رشد دهید که وقتی خودت با خودت تنها هستید و نظرت در مورد خود این باشه که واقعا موجود ارزشمند باشی این رو خودتون کاملاً درک خواهید کرد و کاملا حس میکنید.

🧞‍♀️ شما باید خودتان را بدون نتایج و داشته ها بزرگ و با ارزش ببینی. ما باید توی ذهنمون تعریف ارزشمند رو تغییر بدیم و کاری به تعریف ارزشمند از نگاه جامعه نداشته باشیم. چون بتونیم راحت تر رشد کنیم و راحت تر احساس ارزشمندی کنیم.

💸 ما اگه واقعا دنبال خود پول بودیم تا حالا پولدار بودیم ما دنبال ارزش هستیم نه پول.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه دربارهٔ «✅ عزت نفس چطور باعث پیشرفت زندگی من میشه؟»

  1. سلام من از طریق تلگرام bestieidea11112 اومدم تو سایت شما
    پیام ارزشمندی از این مقاله دریافت کردم ممنونم از شما .

    بقیه تو تلگرام می تونن با ادمین شخصا صحبت کنن ولی نمی تونم می خوام راهش رو بدونم چون سوالاتی از ادمین تلگرام دارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *