✅ چطور هر چیزی را سریع بدست بیاوریم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چطور هر چیزی را سریع بدست بیاوریم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 خداوند استعدادی را به ما داده است به نام تصور ذهنی که ما بدون داشتن خانه و ماشین و سایر چیزهای دلخواسته آن احساس داشتن آن چیز را در خود احساس کنیم و لذت درونی و حظ را به شکلی که انگار ما صاحب آن چیز هستیم را در خود بهره ببریم.

🌸 کائنات نسبت به احساسی که من دارم پاسخ میدهند کاری ندارد که من آیا من آن خواسته را دارم یا خیر؟

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ حالا کدوم تصورات من به واقعیت تبدیل میشه؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 آن دسته از تصورات من به واقعیت تبدیل می شود که ذهن من به طور جدی و واقعی متقاعد شده باشد که این تصور همان چیزی است که شما می خواهید و زمین به آسمون بره و آسمون به زمین بیاد شما واقعاً آن چیز را میخواهید و دلتون میخواد هر طور شده بهش برسید و شما برای رسیدن به آن خواسته واقعا جدی باشید در این صورت آن تصور به واقعیت تبدیل می شود.

🌱 جدیت و اشتیاق شما به ذهنتان می فهماند که آن تصور را بیشتر از هر چیزی میخواهید و به ذهنتان دستور میدهید دنبال رسیدن به آن تصور در واقعیت باشد.

 

💈 مثال

 

🌸 شاید تا حال شده باشد شما خواستار یک گوشی هوشمند چندمیلیونی باشید ولی پول آن را نداشتید ولی واقعا از ته دل یک دونه از اون گوشیها را میخواستید ولی بعد دیده اید که از یک روشی کاملا معمولی پول خرید آن گوشی را بدست آورده اید و حالا صاحب آن گوشی هستید.

 

⁉️ چی شد که شما صاحبش شدید؟

 

هیچی شما به روشهای متفاوتی به ذهتون فهماندید که آن گوشی همان چیزی است که واقعا از ته دل میخواهیدش.

 

⁉️ چه جور بهش فهموندی؟

 

🟡 هی مدام به گوشی توجه میکردی،
🟢 مدام می رفتی توی اینترنت درباره گوشی سرچ کردی،
🟣 هی میرفتی تو مغازه های موبایل فروشی نگاهش می کردی یا قیمت میکرد.

همه اینها توجه به خواسته است.

🍀 و با این روشها به ذهنتون فهموندید که گوشی اولویت یک زندگی ام هست یالا برو بدستش بیار.

🌿 بعد از اینکه ذهنتون رو شیرفهم کردید که گوشی میخواهی، ذهنتون مثل ماهواره از بالا نگاه میکنه میبینیه تو شرایطی که شما هستید بهترین و سریعترین روش برای بدست آوردن پول و رسیدن به گوشی چی هست سریع آن را به شما مخابره میکنه و تا زمانی که شما به اون گوشی نرسید دست بردارتون نیست.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ اشتیاق قویترین کلید رسیدن به خواسته

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 برای همینه که میگن جوینده یابنده است اما جوینده ای واقعا یابنده است که واقعا و جدی یابنده باشد نه اینکه تا مشکل و مانعی پیش میاد دست از رویاش برداره و بی خیال بشه اگه زود از چیزی دست برداشتید معنی اش برای شما و ذهنتون این هست که آن چیز رویای شما نیست خیلی جدی نیست. رابطه شما و خواسته تون باید مثل عاشق و معشوق باشه در این حد باید بخواهید خواسته را.

🎋 همه موفقیت رو میخواهند اما نمیخواهم شخصیتم را عوض کنم. من موفقیت رو میخوام اما دردسرهای موفق شدن را نمیخوام. اگر با همین شخصیت پول و ثروت وخواسته من رو میدی بده و گرنه من حاضر نیستم من شخصیتم رو عوض کنم. در واقع فرد حاشیه امن عادتهای خودش را بیشتر میخواهد تا موفقیت.

🍃 افرادی که مشتاق نیستند مثلا دوست دارند بدن رو فرمی داشته باشند اما حاضر نیستند باشگاه بروند و فعالیت ورزشی بکنند تا ماهیچه ساخته بشه و بدنشون رو فرم بیاد بلکه همه چیز را حاضری و بی زحمت میخواد و تنبلی را بیشتر میخواد تا ورزش پس اشتیاق فرد روی تنبلی است نه اشتیاق برای بدن رو فرم داشتن.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *