✅  تکنیک دوش ثروت چیست؟ 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅  تکنیک دوش ثروت چیست؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
🚿💰🛁 از حمام کردنتون به عنوان یک فرصت طلایی استفاده کنید، یک فرصت عالی برای رسیدن به مویت و چیزهایی که می خواهید.
🌱 هنگام شستن بدنتان در رویاهای خود غرق بشین و بهش انرژی مثبت بدین. یکی از بهترین فرصتها برای پاکسازی از انرژيهای منفی، دوش گرقتن است که با این کار تمام انرژیهای منفی را به آب میدهید و کلی انرژي مثبت و خوب از آب دریافتت خواهید کرد.
⚡️ یکی از بهترین فرصتها برای جذب انرژی بیشتر دوش گرفتن است.
🛁 زیر دوش در خودتان احساسات خوب ایجاد کنید، به خواسته هایتان فکر کنید، آبی که بر سر شما سرازیر میشود به خواسته های درون شما پاسخ مثبت میدهند.
💦  آب یک حامل انرژی و پیام رسان  بسیار عالی است و به شما کمک می کند یک ارتعاش بسیار عالی را به جهان هستی ارسال کنید و تمام خواسته هایتان را از جهان هستی دریافت کنید.
⛈ شاید بارها شنیده باشید زیر باران دعاهای شما استجابت میشود. حس خود را وقتی کنار دریا یا رودخانه میروید در نظر بگیرید. شما کنار دریا یا رودخانه پر از انرژي مثبت هستید و این به خاطر انرژی مثبتی هست که از آب دریافت می کنید.
🌊 حال اگر رودخانه و دریا در دسترس شما نیست از همین دوش حمام استفاده کنید و در حین استحمام خواسته های خود را بگویید. در آخر استحمام خود یک سطل آب بردارید و به آن برنامه هایتان را بدهید.
🫧  جالب است بدانید آب شعور دارد و برنامه پذیر است. هر چه که میخواهید به آب بگویید البته باید چیزهای خوب بخواهید و افکار مثبتی داشته باشید و در آخر سطل آب را رویسر خود بریزید.
💈 به طور مثال اگر از آب بخواهید فروش همکار شما کم شود و فروش شما زیاد کائنات به این خواسته شما پاسخی نمیدهد . شما باید بخواهید هم فروش شما و هم فروش همکارانتان چند برابر شود تا جهان هستی به این خواسته مثبت شما بهترین پاسخ را بدهد و از شما اطاعت کند.
🪬 ساده باشید و این قوانین را به سادگی قبول کنید، آن وقت خواهید دید که خواسته های شما چقدر سریع عملی می شوند و شما به موفقیت می رسید. این تمرینها شاید کمی برای شما خنده دار باشد . ولی باید آنها را با تمام وجود بپذیرید، آن وقت میبینید همین تکنیک ساده چه تغییرات مثبتی در زندگی شما ایفا میکنند.
⚗️ پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم ، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد .
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *