✅ چرا توی بخش مالی پیشرفت خوبی دارم ولی تو روابط نتایج خوبی ندارم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا توی بخش مالی پیشرفت خوبی دارم ولی تو روابط نتایج خوبی ندارم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 مبحث عزت نفس بسیار گسترده است به این صورت که ما در هر بخشی از زندگی عزت نفس داریم مثلا عزت نفس مالی، عزت نفس روابط، عزت نفس مقام، عزت نفس پول و ثروت، عزت نفس در مورد خود شخص، عزت نفس در روابط اجتماعی و اخلاقی.

🌸 این طور نیست که فردی در روابط عزت نفس دارد دیگر نیاز به بهبود دیگر اشکال عزت نفس ندارد بلکه ممکن است در بخشی خوب باشد و بخش دیگر بد باشد.

💈 مثل یکی عزت نفس مالی خوبی داره اما در مورد روابط باورهای خوبی نداره، یا در رابطه با خدا باورهای خوبی نداره، یا رابطه با خودش، یا روابط اجتماعی و اخلاقی. این طرف از بین این هم باور فقط باور مالی خوبی داره ولی بقیه باورهایش آسیب خورده ولی چون اونجاها براش مهم نیست بهش اهمیت نمیده.

🌼 به همین خاطر است که تو بخش مالی پیشرفت خوبی داشته ولی توی رابطه برقرار کردن افتضاح است و رابطه خوبی نمیتونه برقرار کنه.

😎👈 بهترین حالت این است که در بخشیهای متفاوت عزت نفس روی خودمون کار کرده باشیم که در بتوانیم در همه بخش ها رشد خوبی را تجربه کنیم.

💈 مثلاً علاوه بر این که پولدار باشیم روابط فردی و اجتماعی و اخلاقی خوب، خویشتن پذیری عالی، مقام و جایگاه عالی برسیم و وقتی کسی ازمون در این موارد از ما تعریف کند ما هیجان زده نشویم و فکر کنیم که نرمال و طبیعی این هست که از من تعریف بشود دیگه این حالت طبیعی است اگه تعریف نشه چیز عجیبیه. و ما با این تعریفات احساس خوبی را بدست بیاریم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه دربارهٔ «✅ چرا توی بخش مالی پیشرفت خوبی دارم ولی تو روابط نتایج خوبی ندارم؟»

  1. سلام ادمین عزیز ممنونم بابت این همه اطلاعات که در اختیار ما میذاری من نفهمیدم چطور میشه پول در آورد کار شما چیه ما باید چیکار کنیم
    من خانه دارم آیا منم میتونم استفاده کنم و پول در بیارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *