✅ چطور باید دنیای حقیقی خداوند را دید؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چطور باید دنیای حقیقی خداوند را دید؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 ما بر اساس جایی که بزرگ شده ایم باورهایی را دریافت کرده ایم و بر اساس آن در ذهنمان یک دنیایی از دنیای حقیقی خداوند متصور شده ایم و بعد آن دنیا مجازی خودمون را مدام خلق می کنیم.

🪩 لذا برای دیدن دنیای حقیقی خداوند باید از دنیای خودساخته ذهنی ام بیرون بیائیم.

😎👈 به طور معمول ذهن اجازه خروج ما از این دنیای خود ساخته را به ما نمی دهد زیرا کار ذهن حفظ انسان است. و مدام به ما میگه اگه از این دنیا ذهن خارج بشی خطرات پی در پی به سراغت میاد.

⁉️راه حل چیه؟

😎👈 برای اینکه از دنیای خودساخته خودمون خارج بشیم باید اعتمادمون نسبت به ذهنمون را از دست بدهیم. تا زمانی که به ذهنمان اعتماد داریم ما نمیتوانیم از این دنیای خودساخته ای که ذهنمان برای ما ساخته خارج شویم.

⁉️ بیرون آماده از دنیای خود ساخته چه حسی دارد؟

😎👈 در اوایل بیرون آمدن از دنیای خودساخته ذهنی برای ما ترسناک به نظر میرسه.

⁉️ چرا ترسناکه؟

😎👈 ما حرفهای ذهنمان را خیلی قبول داریم برای همین است که اصلا به گفتگوهایش شک نمیکنیم. ذهن ما خروج از این دنیای خودساخته ذهنی را ترسناک توضیح داده است ولی در حقیقت اصلا ترسناک نیست بلکه به ما آزادی میدهد.

😎👈 زمان بیرون آمدن از دنیای خودساخته ذهنی دچار ترس، اضطراب و گیجی می شویم که این حالات طبیعت تغییر است. زیرا زمان زیادی در آن دنیای خودساخته زندگی کردیم و حالا به دنیای جدیدی پا گذاشته ایم که محدودیتهای قبلی را ندارد.

⁉️چه کسی این ترس و گیجی و سایر احساسات ترسناک را به ما تزریق می کند؟
😎👈باورهایی که ما قبلاً زندانی شان بودیم دارند این احساسات ترسناک را به ما تزریق می کنند.

⁉️چرا؟

😎👈 باورهای ما سعی دارند همواره ما را زندانی خودشان نگه دارند و آنها وقتی بقا دارند که ما به آنها گوش میدهیم و حالا به علت اینکه ما را دارند از دست میدهند در حال ترسیدن و اضطراب و گیج شدگی هستند چون ماشنوده آنها بودیم و با تغییر باور دیگر نمیخواهی گفتگوهای ذهن منفی را بشنویم. پس آن باورهای قبلی، ترس، گیجی، گنگی و اضطراب خودشان را به شما منتقل میکنند و شما را تهدید میکنند. هر چه شما از آنها دورتر می شود آنها شدت احساسات منفی خود را افزایش می دهند تا شما دوباره از تغییر باور منصرف شوید. در واقع وقتی شما دارید تغییر میکنید ما متضرر نمی شویم بلکه باورهایمان متضرر می شوند.

⁉️ چطور از گفتگوی ذهنی خلاص بشیم؟

😎👈 اگر میبینید ذهنتان خیلی گفتگو دارد علتش این است که شما مشتاق شنیدن آن هستید و دلتون می خواهد که آن گفتگو ادامه داشته باشد زیرا شما ازش لذت میبرید یا به شنیدن گفتگوهای ذهنتان معتاد هستید. اگر شما در گفتگوهای ذهنتان شرکت نکنید و اشتیاقی نشان ندهید گفتگوهای ذهنی کم و کمتر خواهند شد. (قانون: اگر شنونده علاقه نشان ندهد گوینده صحبتش را قطع خواهد کرد.)

⁉️راه حل چیست؟

😎👈 برای اینکه گفتگوهای ذهنی به کمترین حد برسد باید یک عادت جدید ایجاد کنید یعنی هر وقت متوجه شدید که در گفتگوی ذهنی هستید آگاهانه سریع گفتگوی ذهنی را متوقف کنید و خودتان را از گفتگو بیرون بکشید در واقع در گفتگوهای ذهنیتان شرکت نکنید. زمانی که چندبار این عمل را آگاهانه تکرار کنید این عمل تبدیل به عادت می شود و گفتگوها به شدت کم خواهد شد.
فقط بدانید که گفتگوی ذهنی حذف نمیشود ولی با تمرین آگاهانه میتوان عادتی ساخت که این گفتگو بسیار کم شود.

⁉️ حالا آیا این ترسها واقعی هستند یا غیرواقعی؟
⁉️ باورهای فقیر کننده ما را از چه چیز مترسانند؟
⁉️ مگه ثروتمند شدن ترس داره؟

😎👈 باورهای ما باعث فقر ما شده است وقتی می خواهی از این باورها دست بکشی ذهن مان، ما را میترساند. به این فکر کنید فردی که ثروتمند است باورهای ما را ندارد ولی بسیار سرحال و خوشبخت زندگی میکند. ما هم می خواهیم باورهای ثروتمند کننده انتخاب کنیم که باعث خوشبختی و شادی ما بشود پس چرا ذهنمان ما را می ترساند؟

😎👈 در حالی که باورهای فقیر کننده ای که من دارم ترسناک هست و باعث رنج و ناراحتی ما شده اند، به این فکر کنید چرا وقتی می خواهید تغییر باور دهید ذهنتان شما را می ترساند و اجازه نمی دهد باورتان را از فقر به ثروت تغییر دهید تا شما هم شادی، آزادی و خوشبختی را احساس کنید. با این نحوه سئوال کردن، ما ترس بیرون آمدن از باورهای فقیر کننده را از بین می بریم. پس حالت منطقی بیرون آمدن از دنیای خودساخته ذهن است. 🔮

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *