مدیوم

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

😶‍🌫️مدیوم یعنی چه؟

 

مدیوم کلمه ای یونانی به معنی واسطه هست.

مدیومها دارای انواع و اقسام هستند.

مدیوم بصری و سمعی معروفترین و پر کاربردترین نوع هستند.

😮این قدرت از کجا می آید؟

برخی افراد مادرزادی مدیوم هستند و برخی با تمرینات و روشهایی میتوانند مدیوم شوند.

یا با خلوص باطنی از طریق اذکار و واجبات دینی به حالت مدیومی دست پیدا میکنند.

عده ای هم ممکن است براثر حادثه ای مثل تصادف ، افتادن از بلندی ، برق گرفتگی و غیره نیروی درون تحریک شود و حالت مدیوم بودن برایشان پیش آید.

 

😨دقیقا مدیوم چیست؟

 

مدیوم دارای معانی بسیار زیادی است. مدیوم به طور مطلق معنیش روح رها است و رها کردن روح و تمرکز در موضوع خاصی را مدیوم گویند.

انجام چنین کاری از طریق اندام های حسی بدن (چشم، گوش، دست، زبان و بینی) قابل دسترسی است. انسان ها از جهت روحی کانون های چهار گانه ای دارند که می توانند تقویت کننده یا افزایش دهنده‌ قابلیت فراحِسی باشند. هر کسی که به نحوی تحت تاثیر فکر یا فعل ارواح قرارگیرد او را مدیوم گویند و در اصطلاح روانپزشکی به معنای واسطه یا وسیط است و به کسی که استعداد خاصی جهت ارتباط با ارواح داشته باشد مدیوم گویند و مدیوم به منزله اتصال فکری است که شما می خواهید با روح شخص معین بر قرار کنید. مثل اینکه شما از مسئول بی سیم خواستار ارسال سخنان خود به شخص خاصی باشید.

 

🤫وظیفه ی یک مدیوم در عالم خلقت چیست؟

 

مدیوم ها اشخاصی هستند که در مورد روح نقش رابط را بازی می کنند. این افراد نیروی فوق العاده ای دارند روح این نیرو و انرژی مدیوم را به کار می گیرد و به شکل های مختلف ارتباط برقرار می کند،‌ این تظاهر روح می تواند شنوایی و یا لامسه ای باشد. استفاده کردن از این انرژی، نیاز به تمرین دارد روح هر چه بیشتر این کار را انجام دهد مسلط تر می شود و می تواند کارهای سخت تری انجام دهد.

 

▪مدیوم ها می گویند وقتی که ارتباط برقرار شد مدیوم به حالت خلسه می افتد و هیچ چیز را نمی فهمد بعد از به هوش آمدن نیز چیزی یادش نمی آید. مثلا روح می تواند از طریق نیروی مدیوم، انرژی صوتی ایجاد کند و بدون اینکه از وسیله ای استفاده کند تولید صدا کند و یا با تغییر حالت صدایی که تا حدی شبیه صدای فرد زنده است تجسم پیدا کند و این کار روح از جسم مدیوم، ماده ای به اسم اکتوپلاسم بیرون می کشد و آن را به شکل بدنش در می آورد.

😥حالا اکتوپلاسم چیست و چگونه به وجود می‌آید؟

 

ماده اصلی اکتوپلاسم، پلاسمای خون است که روح بر اساس تجربه خودش و مقدار اکتوپلاسمی که بیرون می آورد تمام یا قسمتی از بدن روح را بازسازی می کند.

▪ناگفته نماند که

مدیوم یک اصطلاح جدید امروزی است، اما این اعمال در طول دوران زندگی انسان خصوصاً قبل از اسلام وجود داشته که عاملان آن را کاهن می گفتند.

کاهن کسی است که دارای الهام و قدرتی مرموز و خارق العاده است که با الهه ها و ارواح در ارتباط و با آنها مأنوس است و مطالبی را از آنها می گیرد و دانش فراوانی مربوط به آینده به طور کلی و آینده انسان به طور خاص از آنها دریافت می کند و تاثیر آن در رساندن خیر به کسی یا رفع آزاری از او و یا رساندن شر به کسی که قصد آزار وی را دارد می باشد.

 

😢مدیوم هاخطرناک اند؟

 

▪احتمالا درمورد افراد مدیوم روحی زیاد شنیدید خصوصا که اونها توی کتابهای احضار روح کلاسیک بیشتر معرفی شدن و پل مهمی بین افراد زنده و مرده هستن.

همه افراد قادر نیستن ارواح رو ببینن ولی مدیومها به خاطر ویژگیهای ذاتی و یا اکتسابی میتونن با موجودات غیرارگانیک ارتباط برقرار کنن.

این ارتباط میتونه شامل دیدن اونها، شنیدن صداشون و یا حس حضورشون باشه.

✔️ همچنین اگه از نوع مدیوم های اکتوپلاسمی باشن میتونن به واسطه تولید اکتوپلاسم کاری کنن که روح یا جسم متجسد بشه و همه افراد بتونن اونو ببینن…

 

👻از کجا بدونیم مدیومروحی هستیم یا نه؟☠️

 

 مشاهده ارواح از کودکی:

معمولا همه افراد تا قبل از سه سالگی میتونن ارواح رو ببینن و تعجبی نداره اگه بچه ای تو اتاق خالی به کسی بخنده چون شاید داره با یه موجودی صحبت میکنه ولی افراد بعد از سه سالگی این توانایی در اونها خاموش میشه اما مدیومها همچنان این قدرت را حفظ میکنند.

ممکنه حالات خفیف تری از مشاهده موجودات عوالم دیگه رخ بده مثل مشاهده دایره های نورانی و رنگهای مختلف در فضا و یا مدام از گوشه چشمتون رفت و آمد موجوداتی رو حس کنین ک در صورت تمرین بیشتر خواهد شد.

شنیدن صداهای غیرمادی:

برای مثال ممکنه از اتاق بغلیتون صدای همهمه و یا مکالمات موجوداتی رو بشنوید. در واقع قدرت غیب شنوایی شما بالا است و از نوع مدیوم غیب شنوا هستید.

ممکنه حس لامسه شما حساس باشه و گاهی عبور باد سرد [بدون هیچ منبع تولید باد] رو روی پوستتون حس کنین و یا اینکه احساس سوزن سوزن پیدا کنین و یا احساس نوازش شدن را پیدا کنید.

این حالات در لحظات احضار بیشتر است. ولی برای افراد مدیوم ممکنه در حالت های عادی هم رخ بده.

 

 شما به انرژی محیط و افراد حساس هستید:

و نمیتونین برخی از محیط ها مخصوصا مناطق تسخیرشده و یا قبرستانها را تحمل کنین و این برای افراد مدیوم قدری تفکرانگیز است.

 

حس ارتباط عمیق شما با حیوانات زیاد هست:

و انگار اونها با شما رفتار بهتری نسبت به سایر انسانها دارند.

 داشتن ارتباط عمیق با افرادی که تازه فوت شدن:

ممکنه حضور اونها رو تو اطرافتون مدام حس کنید.

 

 متاسفانه افراد مدیوم اصولا خلوت گزینی طولانی مدت دارن :

حس میکنن باید به خانه برگردند، در حالی که از لحاظ فیزیکی داخل خونه هستن.ممکنه الهامات شما قوی باشه و ایده ها و افکار تصادفی و ناب و کمک کننده در ذهنتون جرقه بزنه و خودتون تعجب کنین که منشا اون از کجا بوده.

 

خدا فرشتگان را با روح به امر خود بر هر یک از بندگان که خواهد می‌فرستد که خلق را (اندرز داده و از عقوبت شرک به خدا) بترسانید (و به بندگان بفهمانید) که خدایی جز من نیست، پس از من بترسید.

سوره_مبارکه_نحل آیه 16

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *