اسرار ثروتمندان 12

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

 

🔺 اسرار ذهنی ثروتمندان

 

🌼 باور شماره 12

 

🌳 ثروتمندان به «هردو» می اندیشند.

 

🌸 فقیران به «یا این، یا آن» می اندیشند. ثروتمندان در دنیای فراوانی زندگی میکنند، اما فقیران در دنیای محدودیت ها بسر می برند. البته هر دو در دنیای مادی واحدی زندگی می کنند، ولی دیدگاه های آنها متفاوت است. افراد فقیر و متوسط از جنس کمبودها هستند و معتقدند: فراوانی فقط مربوط به اطراف ماست، هیچ چیز کافی نیست، تو نمیتوانی همه چیز را با هم داشته باشی و اما من و کسی که ثروتمند واقعی است معتقد است که هر آنچه را می خواهید می توانید داشته باشید.

 

🌸 آیا طالب پول و ثروت هستید یا سلامتی؟ هر دو! آیا می خواهید روی تجارت و کار تمرکز کنید یا تفریح و سرگرمی؟ هر دو! آیا طالب شغل خوب هستید یا ارتباط نزدیک با خانواده؟ هر دو! ادمهای فقیر همیشه یکی را انتخاب می کنند، ولی ثروتمندان هر دو را.

 

🌸 آدمهای ثروتمند میدانند که با کمی خلاقیت می شود تقریبا راهی را برای داشتن بهترین موارد در هر دو دنیا به دست آورد. هروقت با انتخاب این یا آن مواجه شدید، سوالی که باید از خودتان بپرسید این است: چطور می توانم هر دو را داشته باشم؟

 

✨️👌به یاد داشته باشید شانس با تلاش ارتباط مستقیم دارد

 

🌸 هر چه قدر بیشتر تلاش کنید خوش شانس تر خواهید بود . ری کراک رئیس افسانه ای مک دونالد و کسی که مک دونالد را به غول صنعت رستوران های فست فود در دنیا تبدیل کرد، طعم موفقیت را در دهه ششم زندگی خود چشید. او برای رسیدن به موفقیت 30 سال تلاش کرد و زمانی به موفقیت رسید که شاید از نظر خیلی ها زمانی برای بازنشستگی باشد.

😉اگر در حال حاضر مک دونالد با ارزشی بالغ بر 35 میلیارد دلار در بیش از 110 کشور دنیا با 35 هزار شعبه و بیش از 440 هزار کارمند مشغول فعالیت است تنها به این دلیل است که فردی مانند ری کراک با تفکر “شانس یعنی تلاش” در راس آن بوده است. پس اگر فکر می کنید که در زندگی انسان خوش شانسی نیستید به میزان تلاش خودتان نگاه کنید.

 

👤 ری کراک، موسس و بنیانگذار مک دونالد:

 افراد ثروتمند اعتقاد دارند که “من زندگی را ایجاد می کنم ، ولی مردم فقیر معتقدند زندگی من اینگونه بوده است.

💥 وقتی باد نمی وزد آدم ها دو دسته اند:

عده ای که بادبادکشان را جمع میکنند؛

و عده ای که میدوند تا بادبادکشان بالاتر برود؛

شما جزو کدام دسته اید؟…

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *