اسرار ثروتمندان 10

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

🔺 اسرار ذهنی ثروتمندان

 

🌼 باور شماره 10

 

🌳 ثروتمندان دریافت کننده هایی عالی هستند. فقیران دریافت کننده هایی ضعیف هستند. 

 

🌸 یکی دیگر از مهم ترین دلایلی که باعث می شود مردم به ظرفیت کامل مالی نرسند، این است که مردم گیرنده های ضعیفی هستند. ممکن است آنها در دادن خوب باشند و یا خوب نباشند ولی در گرفتن، بی نهایت بد هستند. دلیل گیرنده گی ضعیف، اول این است که بیشتر مردم حساس بی لیاقتی و بی ارزشی می کنند و این احساس معمولا از شیوه تربیت ما می آید. دوم اینکه مردم گرفتن را یک کار غلط و بد می دانند و فکر می کنند دادن بهتر از گرفتن است. این طرز فکری کاملا بی پایه است چون دادن و گرفتن دو روی یک سکه هستند و باید در توزان کامل باشند.

 

🌸 هروقت خدواند نعمتی یا پولی به شما عطا کرد، هر چقدر هم که کم و ناچیز بود شکر گذار آن باشید. اگر دریافت کننده خوبی باشید، چیزهای خوب بیشتری به سمت شما می آید.

 

✨️👌یک نکته را همیشه به یاد داشته باشید:

 

تاثیر حس لیاقت در‌ جذب ثروت🤩🤩

 

پول و ثروت دارای فرکانس است و از آنجاییکه پول و ثروت ارزشمند است به سمت کسانی جذب میشود که هم فرکانس آن هستند،اگر میخواهید ثروتمند شوید، اگر یکی از اهداف زندگیتان برخوردار شدن از درآمدهای بالاست، اگر در طلب حساب بانکی مطلوبی هستید باید خودتان را ارزشمند بدانید تا هم فرکانس با پول قرار بگیرید.

 

⚠️اگر خودت را از درون ارزشمند نمیدانی.

⚠️اگر خودت را لایق ثروتمند شدن نمیدانی.

⚠️اگر خودت به خودت احترام نمیگذاری.

⚠️اگر اهداف مالی که در نظر داری کوچک و ناچیز هست.

⚠️اگر باور نداری که میتوانی در گروه ثروتمندان قرار بگیری.

 

 

بدان که ثروت به سراغت نخواهد آمد پول به سمت کسی میرود که خودش را لایق بهترین خانه🏡 بهترین درآمد💶 بهترین کسب و کار😍بهترین کارمندان🧑‍💼👩‍💼 بهترین خودرو بداند🚗 و اگر اکنون که این متن را میخوانی خودت را لایق نعمتهای باارزش خداوند نمیدانی باید روی خودت کار کنی، باید روی باورها و ارزشهای خودت کار کنی و مدام تکرار کنی که:

 

✅من بینهایت ارزشمندم.😍
✅من لایق ثروتهای خداوندم.🤩
✅من سرشار از توانایی هستم.😎
✅ من شایسته زندگی مرفه هستم.😌

و اینگونه باش و اینگونه صحبت کن و اینگونه باورهایت را بساز و بدان که تو جزئی از خداوندی هستی که ثروتمند است و تو نیز بواسطه پروردگارت ثروتمند هستی و تنها کاری که لازم است انجام دهی شکستن باورهاییست که سالهاست تو را از حق الهی ات محروم کرده است.

شروع کن و توکل کن و گامهای باایمان بردار و بدان که خداوند در این راه تو را حمایت خواهد کرد.💪

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *