✅ چرا افرادی که به کمبود معتقدند نمیتوانند فراوانی را ببینند؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا افرادی که به کمبود معتقدند نمیتوانند فراوانی را ببینند؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

⁉️ از کجا بدانم باورم نسبت به فراوانی چگونه است؟

😎👈 هر کاری که ما می کنیم ریشه در یک چیزی دارد. یا ریشه در ترس از کمبود است یا ایمان به فراوانی است. حالا در درون خودتان بررسی کنید عمل شما حاکی از چه چیزی است. فراوانی یا کمبود.

⁉️ چرا افرادی که به کمبود معتقدند نمیتوانند فراوانی را ببینند؟

😎👈 وقتی با افراد معتقد به کمبود، درباره فراوانی صحبت می کنیم آنها میگویند اگر فراوانی هست چرا من در هر فرد و هر چیزی نگاه می کنم هیچ اثری از فراوانی نمی بینیم. علتش این است که شما وقتی به کمبود باور دارید در مداری از کمبود قرار گرفتید و در آن مدار شما افرادی را می بینید که به کمبود دچار هستید و منابع در آن جا کم است. شما برای دیدن فراوانی باید باور فراوانی داشته باشید تا در مدار فراوانی قرار بگیرد تا در آن مدار فراوانی از هر چیزی را ببینید.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ انتخاب کنید ترس یا ایمان؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 انسان آن قدر با اندیشیدن به جدایی و تنگدستی، خود را از برکات و نعمات خود جدا کرده است که گاه زدودن این عقاید کاذب از ذهن نیمه هوشیار به یک دینامیت نیاز دارد.و دینامیت یعنی وضعیت خطیر.

👌 انسان باید لحظه به لحظه ،خود را بپاید تا ببیند که انگیزه عمل او ترس است یا ایمان.🌼

⁉️ پس امروز برای خود اختیار کنید کِه را عبادت خواهید کرد؟ ترس را یا ایمان را؟🧐

😎👈 چه بسا ترس انسان از شخصیت برخی از افراد باشد. در این صورت، از آنها نپرهیزید. با اشتیاقی هرچه تمامتر به دیدارشان بشتابید تا دریابید آنها حلقه هایی هستند «طلایی» در زنجیر خیر و صلاحتان و اگر چنین نباشد، آنها خود به طرزی هماهنگ از سر راهتان کنار خواهند رفت.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *