احساسات و متعادل سازی آن

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

🤗احساسات و ارتعاشات😇

 

 

هر چیزی که شما در دنیای غیر فیزیکی به آن فکر کنید ، می توانید در دنیای فیزیکی بدست آورید ولی برای دستیابی به آنها باید باور کافی داشته باشید .

 

عواطف شما می توانند نشان دهنده میزان باور شما باشند

بطور مثال ، اگر شما یک منزل جدید بخواهید و هنگامی که به آن فکر می کنید ، احساس خوشحالی همراه با شور و شوق داشته باشید ، به این معناست که شما واقعا به قدرت و توانایی خدا در فراهم آوردن نیازهایتان ایمان دارید و بزودی به آنها دست خواهید یافت .

در‌ مقابل ، اگر احساس ناراحتی یا ناامیدی کنید ، به معنای اینست که در جستجوی بهتری هستید تا به سطح کافی ارتعاش و انرژی دریافت برسید .

احساسات شما همیشه بیانگر ارتعاشات شماست ‌. 

یک شخص شاد ، دلایل بیشتری برای احساس شادی جذب و پیدا می کند .یک شخص شکرگزار ، چیزهای بیشتری برای سپاسگزاری جذب و پیدا می کند .

 

امروز دعا کنید و از خداوند آنچه را که دوست دارید ، درخواست کنید و افکار احساسی بهتری را تمرین نمایید و بدانید که خواسته هایتان قطعا به حقیقت می پیوندند .

📍💡برای بالانس احساسات از عبارات تاکیدی استفاده کنید 🤔

 

✅ بعضی از عبارات تاکیدی که باعث افزایش ارتعاشات شما می شوند عبارتند از :

 

” خداوند هر فردی را بصورت مساوی دوست دارد ، بنابراین هر چیزی را که دیگران تاکنون داشته اند ، من نیز می توانم داشته باشم .

 

وقتی که لحظات خوشی را که در گذشته داشتم ، بخاطر آورم ، تجربیات مشابه آنها را در زمان حال جذب می کنم .

 

من اطرافم را با افراد و شرایط مثبت پر کرده ام و خواسته هایم را مجسم می کنم و پیوسته عشق میدهم و عشق دریافت می کنم و میدانم که همه چیز نیکو پیش خواهد رفت

 

📍💡کمی با خودتان ارتباط برقرار کنید و برای این کار با خودتان صحبت کنید

 

زمانی که فردی با خودش با صدای بلند حرف می‌زد اطرافیان با تاسف درباره سلامت روان وی قضاوت می‌کنند، اما این کار نشان دهنده جنبه‌های منحصربفرد و هیجان انگیزی از فرد است.

 

– آنها بهتر از دیگران می‌توانند احساسات خود را کنترل کنند.

– سازماندهی افکار مثبت و منفی دراین افراد به خوبی انجام می‌شود.

– همچنین آنها قابلیت برنامه ریزی دقیق تری برای کارهای خود دارند.

– حافظه این افراد قوی است و در روابط اجتماعی و معاشرت‌ها موفق‌تر از سایرین ظاهر می‌شوند.

 

براساس تحقیقات هر فردی درطول ۲۴ ساعت حداقل به مدت سه دقیقه با خود حرف می‌زند که بیشتر این حرف‌ها حول محور دلجویی، دادن آرامش، سرزنش کردن، یادآوری کارها، حفظ کردن اطلاعات، تمرین گفتگوی خیالی با اشخاص دیگر و مواردی است که فرد نیاز دارد احساسات خود را کنترل کند و فردی دردسترس نیست تا از او نظرخواهی کند.

 

در زمانی که فرد احساس تنهایی می‌کند و به شدت درگیر احساسات است، به طور ناخودآگاه برای کنترل احساسات با خود صحبت می‌کند و در اکثر زمان‌ها این کار باعث آرامش، تصمیم گیری‌های صحیح و بهبود وضعیت روحی می‌شود.

 

…..این یافته‌ها حاصل پژوهش دانشمندان علوم روانشناسی دانشگاه Bangor University در کشور ولز است…..

 

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *