رابطه ممنوع

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

 

۶ نوع شخصیتی که هرگز نباید با آنها وارد رابطه‌ عاطفی شوید؛

 

۱. ایرادگیر

چنین افرادی با ایرادگرفتن از دیگران به‌خاطر کوچک‌ترین مسائل و نصیحت‌کردن آنها، ابراز وجود می‌کنند. آنها ابایی از آزردن دیگران ندارند و بنابراین قادر به برقراری رابطه‌ی عاطفی سالم نیستند.

 

۲. بیش از اندازه مظلوم

فرد مظلوم همیشه خود را قربانی می‌داند. چنین فردی دنبال کسی است که به او دل‌داری بدهد. اگر شریک عاطفی‌شان این کار را نکند، به سراغ فرد دیگری می‌روند.

 

۳. بیش از اندازه خودخواه

افراد خودخواه انقد درگیر خودشان‌اند که نمی پذیرند شریک عاطفی آنها هم ممکن است ناراحتی داشته باشد. البته آنها می‌دانند که شاید خودشان دلیل ناراحتی دیگران باشند اما باور دارند همه باید درمورد آنها استثنا قائل شوند.

 

۴. بدون اعتماد‌ به نفس

از تایید نشدن توسط دیگران احساس ضعف می‌کنند و با کوچک‌ترین نشانه‌ی بی توجهی بی درنگ تصمیم به پایان‌دادن رابطه می‌گیرد و به یافتن فردی دیگر فکر می‌کند.

 

۵. بیش از اندازه عاشق پیشه

روند دلدادگی و شکل‌گیری رابطه‌ای جدید برای فرد عاشق پیشه خیلی مهم است. کارهای معمولی راضی‌شان نمی‌کند. برای مقابله با این مسئله، فرد ابزار و راه‌های جدیدی پیدا می‌کند و در این مسیر هیچ حدومرزی نمی‌شناسد و به راحتی خط قرمز شریک عاطفی خود را زیر پا می گذارد.

 

۶. خودشیفته

برای خودشیفته‌ها، هرگز عشقِ تنها یک نفر کافی نخواهد بود. آنها پیوسته به‌دنبال شریک عاطفی کامل و بی‌نقص می‌گردند و باور دارند رابطه‌ی فعلی‌شان آن‌قدر درخشان نیست که ارزش ادامه‌ دادن داشته باشد.

 

تهیه شده توسط رسانه نبوغ سبز🌿

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *