✅ آموزش هواوپونوپونو

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ آموزش هواوپونوپونو

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 آنچه ما را تعریف می‌کند تجربیات زندگی‌ است و آنچه بر ما گذشته روی دوشمان سنگینی می‌کند. وقتی احساس ترس یا استرس داریم، اگر به‌دقت به گذشته‌مان بنگریم، می‌توانیم ریشه‌های آنها را در وجودمان پیدا کنیم.

🟣 وقتی با موقعیتی روبه‌رو می‌شویم که گذشته ما را تداعی می‌کند، ناخودآگاه احساسات مرتبط با آن را بازتولید می‌کنیم و بنابراین دچار ترس یا استرس می‌شویم.

🟡 به‌گفته دکتر هیو لن، تعالیم هواوپونوپونو مبتنی بر تکرار تعدادی جمله یا ذکر است.

🟢 جملاتی که به ما کمک می‌کنند مسئولیت کارها و عواقب آنها را بپذیریم.

 

⁉️ ذکر هواوپونوپونو چیست؟

 

1️⃣ متأسفم

 

🟡 فرد با این جمله کوتاه مسئولیت خطاها و اشتباهاتش را می‌پذیرد. گوینده این جمله باعث آرامش کسی می‌شود که او را آزرده است. وقتی فرد این جمله را به خودش بگوید هم به‌معنای عذرخواهی و پذیرش خطاهایی است که در حق بدن یا روان خود مرتکب شده است.

 

2️⃣ لطفا مرا ببخش

 

🟣 بخشش عامل اصلی اثرگذاری هواوپونوپونو است، پس فرد باید این جمله را صادقانه و خالصانه بیان کند و دنبال بخشیدن خود یا دیگری باشد. این بخشش شامل همه چیزهایی می‌شود که آگاهانه یا ناخودآگاه جلوی عشق به خود، خدا یا دیگری را گرفته‌اند.

 

3️⃣ سپاسگزارم

 

🟢 این جمله به فرد امکان می‌دهد تا شکرگزاری و قدردانی را بیاموزد. پژوهش‌های علمی نیز نشان داده‌اند که قدردانی در زندگی روزمره نقش بلندمدتی در سلامتی ایفا می‌کند.

 

4️⃣ دوستت دارم

 

🟣 این جمله به گوینده‌اش امکان می‌دهد که همدلی بسیار بیشتری با خود و دیگران داشته باشد. با ابراز عشق و علاقه به دیگران، به‌رغم بروز اختلاف و خطا، انسان‌ها یکدیگر را همچنان دوست خواهند داشت و پیوند دوستی‌شان را حفظ خواهند کرد.

این جمله که اجتماعی‌ترین بخش از تعالیم هواوپونوپونوی امروزی است، بر ایجاد مودت و دوستی در جامعه تأکید دارد، مسئله‌ای که در سبک زندگی امروزی کمتر به آن توجه شده است.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ فواید و مزایای هواوپونوپونو

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 #تکنیک #پاکسازی #هواوپونوپونو به افراد امکان می‌دهند که موقعیت‌های مشکل‌زای زندگی را شناسایی و تحلیل کنند. نقش احتمالی خود در ایجاد مشکل را بفهمند و #مسئولیت‌پذیرانه به آن موقعیت‌ها نگاه کنند.

😎👈 به‌طور کلی مزایا و فواید احتمالی هواوپونوپونو عبارت‌اند از:

💛 بهبود سلامت روان، به‌خصوص در حوزه‌های اضطراب و افسردگی؛

💙 کاهش استرس؛

💚 سلامت جسم؛

💕 مهار راحت‌تر احساسات؛

💞 استحکام روابط؛

💖 بهبود فرایند حل مسئله؛

💗 کسب آرامش درونی.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *