✅ پولدار شدن ذاتی است

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ پولدار شدن ذاتی است

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 برای همه پول در آوردن ذاتی است. اصلاً درس دادنی نیست. اصلا نیاز ندارید که کسی به شما بگویند چطور به ثروت برسید چون پول در آوردن ذاتی است.

⁉️ آیا شما زمانی که متولد شدید کسی به شما نفس کشیدن را یاد داد؟

⁉️ آیا چرخاندن خون در تمام بدنتان را کسی به شما یاد داده؟

⁉️آیا تقسیم سلولهای بدنتان و نحوه آن را کسی اومده به شما یاد داده و اگر کسی به شما نمی گفت شما تقسیم سلولی نداشتید؟

⁉️ آیا رشد کردن بدنتان را کسی به شما آموزش داده؟

⁉️ آیا یاد گرفتن را کسی به شما آموزش داده؟ نه دیگه تکرار کردن شما هم یاد گرفتید.

😎👌 پس ثروت هم یکی از نعمتهای خداست و خدا در اختیار ما قرار داده است و نیاز به آموزش ندارید که چطور به ثروت برسید. اگر کسی ثروتمند نیست علتش این است که در کودکی به اون یاد داده اند که چطور به ثروت نرسید؟ حالا فقرا دارند از آن حرفها پیروی می کنند و به پول نمی رسند. یعنی با باورهای غلط، نگهبانی در ذهن فرد قرار داده اند تا فرد جلوی ورود ثروت را بگیرد. به همین راحتی.

💈 مثلاً همین الان ما میتوانیم آگاهانه جلوی نفس کشیدن خودمان را بگیریم پس میتوانیم جلوی وارد شدن ثروت به زندگی را هم بگیریم.

🌟 ما بازدارنده های ورود ثروت (باورهای غلط) به زندگی را که برداریم ما ثروت را می بینیم.💸

🟡 آن چیزی که باعث میشه ما تصور کنیم ثروت وجود ندارد، فکر و باور نبود و کمبود پول و ثروت در ذهن است. فکر کمبود و نبود پول باعث میشود ما کمبود و نبود ثروت را در زندگی واقعی ببینیم.

🔵 اگر در ذهن ما فکر و باور فراوانی حک شده بود ما در زندگی واقعی حتماً فراوانی و ثروت و بدست آوردن راحتش را می دیدیم.

🟠 مثل خیلی چیزهای دیگه، مثلاً کسی که باور به وجود جن دارد حتماً چیزی مثل جن را میبیند و نشانت میدهد. کسی که به خرافات باور دارد آنها را در زندگی اش می بینید که به آن باور پیدا کرده است. اگر فکر دیگری داشتیم حتماً چیز دیگری می دیدیم.

🟣 فردی که به وجود آدم های خوب باور دارد مدام در سرتاسر زندگی اش آدم های خوب و کمک کننده را می بینند.

🔴 کسی که باور دارد مردها یا زنها خیانتکار هستند حتماً در زندگی اش مردها و زنهای خیانتکار را میبینید چون این فکر را قبول دارد و دنیا هم همین را بهش تحویل می دهد.

🟡 کسی که باور دارد پول درآوردن آسان است در زندگی اش که نگاه می کنی به ما اثبات میکنه که ببین ببین چقدر آسون پول در میاد شما هم به نحوه پول درآوردنش نگاه میکنی می بینی راست میگه طرف آسون پول در میاره

🟠 کسی که باور دارد پول سخت به دست میاد در زندگی اش باید پول را از راه های سخت و پیچیده به دست بیاره و فرد در زندگیش می تواند آن را اثبات کند

🔵 کسی که باور دارد آدم خوش شانسی هست در زندگی اش مدام خوش شانسی های متعدد رخ میده

🟠 کسی که در ذهنش فکر فقر را دارد باعث میشود فرد در زندگی اش فقر را ببینید.

😎👌 ما تنها کسی هستیم که خودمون را از ثروت💰 محروم کردیم به خاطر پذیرش ریشه ای این واقعیت که فقر🙈 وجود دارد. ما تا زمانی که در باور فقر هستیم هرگز نمی توانیم ثروت را ببینیم

🔰 تا فکر و باورمان عوض نشود نتیجه تغییر نخواهد کرد.🍀

🌼 ما هر چه را که در ذهنمان فکر و باور کنیم باید آن را در زندگی واقعیمان حتماً بینیم زیرا این قانون جهان هستی است و گریزی از آن وجود ندارد.🌸

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *