✅ چرا من تو فقر هستم نمیتونم ثروت را ببینم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا من تو فقر هستم نمیتونم ثروت را ببینم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 خیلی ها سئوال می پرسند زمانی که ما در فقر هستیم چرا ثروت را نمیتوانیم ببینیم. زمانی که ما در محدودیت های ذهنی هستیم نمی توانیم فرارتر از آن فکر یا باور را ببینیم.

💈مثلاً شما می روید پاساژ با هدف اینکه گوشی هوشمند بخرید و از زمانی که وارد پاساژ شدید، چشم شما مدام دنبال گوشی میگرده و تصاویر مربوط به گوشی و مغازه های مربوط به گوشی رو به شما نشون میده و توجه شما را به آن جلب می کند. حالا سئوال اینجاست آیا شما زمانی که با هدف خرید گوشی به پاساژ رفتید ذهن شما توجه شما را مدام به کله پاچه میده؟؟؟؟؟ مثلاً شما رفتی گوشی بخرید ذهنتون همش به شما میگه اوه اونجا رو باش کله پاچه؟؟؟ شما به ذهنتون چی میگید؟ بهش نمیگید حالا چه وقت کله پاچه است الان وقت گوشی خریدن. به خودتون میگید حواست رو جمع کن الان باید گوشی بخرم. وقتم رو تلف نکن. باید حواسم باشه جنس خوب با قیمت خوب و تخفیف حسابی و جنس اصلی از یک آدم خوب با وجدان بخرم.
پس ذهنتان کارش رو خیلی خوب انجام میده و مدام توجه شما را به گوشی و کیفیتش جلب می کنه. زمانی هم که به ذهنتون برنامه فقر و عدم ورود پول را دادی در واقع به ذهنت گفتی حواست رو جمع کن ها! نزاری ثروت وارد شه.

💈 مثال دیگر:

🟢 اگر پول و ثروت را به مثابه یک آپارتمان بلند قامت بنگریم فرضاً زمانی که ما فقیر هستیم در طبقه همکف اجازه داریم تردد کنیم نه بیشتر. در طبقه همکف ما ویو خاصی از اطراف ساختمان انتظار نداریم. ولی زمانی که باورهای شما آرام آرام رشد میکنه ما به مرور زمان اجازه دستیابی به طبقات بالاتر ساختمان را داریم و در هر طبقه میزان وسعت دید ما تغییر میکند.

😎👈 تا زمانی که در فقر و طبقه همکف هستیم ما نمیتوانیم زیبایی های اطراف را از داخل خانه ببینیم ولی وقتی باورهای ما از فقر به سمت ثروت میرود و ما به طبقات بالاتر می رویم می توانیم از داخل خانه زیبایی های بیشتر از اطرافمان ببینیم و لذت ببریم.

💈 حالا ما که به طبقات متفاوت میرویم و منظره ها و ویوهای بهتری را میبینیم مگه زیبایی ها و ویو اطراف آن ساختمان تغییر میکند؟ مگر زیباییها جابجا می شوند؟ نه جابجا نمیشوند بلکه ما از نظر فکر و مکانی جابجا میشویم. یعنی با تغییر افکار فیزیک و مکان ما تغییر میکند.

👌ثروت هم همین طوره تا درون فقر هستید اصلا به طور فیزیکی امکان ندارید که به ثروت دست پیدا کنید.🌟

⁉️ راه حل چیست؟

😎👈 خیلی ها از این محدودیت ذهنی اصلاً خبر ندارند و هیچ آگاهی نسبت به افکارشون ندارند. ما ابتدا باید به افکارمون آگاه بشویم و اگر افکارمون فقیرکننده بود، ما باید از این افکار و محدودیتهای ذهنیمون خارج بشیم.

مثلاً خیلی ها باور دارند اگه کسی ثروتمند هست باید پول بهش ارث برسه. بعد به ثروتمندان عالم که نگاه میکنی میبینی اکثر همه از صفر شروع کردند و بهشون اصلاً ارث نرسیده. پس این باور که برای ثروتمند شدن حتماً باید بهت ارث برسه بی اعتبار و بی ارزش میشه چون تو ذهن من بوده نه توی دنیای واقعی.

⁉️ چطوری از محدودیتهای ذهنمون خارج بشیم؟
😎👈 ابتدا باید بپذیریم که این دیواره های محدودیت (باورهای ما نسبت به پول و ثروت که منجر به فقر شده است) همه آنها اشتباه بوده است. وقتی از این باورها می توانیم خارج بشویم که این باورهایی که الان داریم باید بی اعتبار و بی ارزش و غلط بودنش برایمان اثبات بشه تا ازش خارج بشیم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *