✅ چرا من ثروتمند نیستم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ 🤷‍♂ 🤷‍♀ دوست عزیزم تا حالا با خودت فکر کردی چرا ثروتمند نیستی؟

👈 یا اینکه اصلا ذهنت اجازه نداده تو بری سمت این سئوال. ولی در عوض حسابی وضعیت بد الانت رو توجیه کرده و بهت حق داده که وضعیتت همینی باشه که هست.

⁉ تا حالا شده از خودت بپرسی چرا من از وضعیت کم‌پولی‌ام خسته نشدم و همین‌جور این مسیر رو دارم ادامه میدم. چی توی ذهن من داره می‌گذره.

شاید از خودت پرسیدی ولی ذهنت تو رو به جواب درستی هدایت نکرده.

⁉ ما تو این پست می‌خواهیم به جواب این سئوالها بپردازیم.

 

احتمالاً تا حالا این جمله رو زیاد شنیدید که:

💫بزرگترین دشمن شما ذهنتان است!🧠

🌸🌻💐🏵

⁉ اما چرا ذهن ما بزرگترین دشمن ماست؟

😎👈 ذهن مانند رباتی فوق هوشمند و دقیق به گونه ای ساخته شده که برنامه داده شده (باور) را به صورت هوشمندانه ترین روش انجام بده. و در انجام وظیفه اش کمترین خطا را دارد در واقع می توان گفت اصلا خطایی ندارید.

🔘 حالا اگر به این ربات برنامه (باور) فقیر باش را داده باشند، این ربات دقیقاً شما را به برنامه هایی هدایت می کند که شما مدام درآمد کم را بدست آورید و فقر و کم پولی را خیلی خوشگل تجربه کنید. شما مرتب شرایط بد و شکست پشت سر هم را تجربه خواهید کرد.

و حالا نکته جالب

🔘 و اگر به این ربات برنامه (باور) ثروتمند شو داده باشند از هر طریق ممکن و در هر شرایطی که فرد باشد طرف را به ثروت می رساند.

فکر کنید فردی در محیطی قرار داد که همه شرایط بد است و دیگران هم شرایط بد را تایید می کند. اما فردی که برنامه (باور) ثروتمند شو در ذهنش فعال باشه مثل این می ماند که ربات ذهنش به ماهواره وصل باشد و از بالا داره همه راه ها را چک می کند و بهترین و نزدیکترین راه را به فردی که در شرایط بد است و باید شرایطش تغییر کند را اعلام می کند و فرد را از شرایط بد به شرایط ثروتمند شدن می رساند. و مدام به طرف ایده های متفاوت و آسان برای ثروتمند شدن را می رساند. و ذهنش طرف مدام باهاش صحبت می کنه میگه الان اینکار رو بکن! حالا اون کار رو نکن! اینکار زودتر به نتیجه می رسه و غیره.. (الان درک کردید اهمیت برنامه ذهنی (باور) چقدر بالاست) 

🏵🌸💐🌻

⁉ چرا کسی که برنامه ذهنی فقیر شو داره نمی تونه وضعیتش رو تغییر بده؟

😎👈 این ربات ذهن مانند سیستم عامل کامپیوتر از برنامه خودش محافظ میکند تا از حمله های ویروس ها و هکرها در امان بماند تا برنامه اصلی ذهن دستخوش تغییرات نشود. مثل دیدید که می خواهید یک فایل اصلی و حیاتی ویندوز رو پاک کنید ولی ویندوز به این راحتی به شما اجازه پاک کردن نمی دهد. یا مثلا شما پاکش می کنید بعد می بینید ویندوز دوباره آن فایل را خلق کرده تا سیستم عامل را نجات بده.

😎👈 ذهن انسان هم همین گونه است کسی که باور فقر دارد و ذهنش با باورهای فقیر کننده آلوده شده است ذهنش بهش اجازه تغییر نمیده. حتی ذهنتان اجازه تفکر به شیوه ای دیگر را به شما نمی دهد شما را مدام سرکوب می کند تا از تغییر تفکرتان دست بردارید.

🏵🌸💐🌻

⁉ راه حل چیه؟

😎👈 با اطلاعات بالا فهمیدم که مشکل در برنامه ریزی ذهن ماست. تا زمانی که کدهای مخرب فقیر شو در ذهن ما قرار دارند ما ثروتمند نمی شویم. برای ثروتمند شدن باید برنامه ذهنی خودمون را تغییر دهیم. یعنی دونه به دونه کدهای برنامه (باور) فقیر شو را حذف کنیم و کدهای ثروتمند شو را سوار ذهنمان کنیم.

😎👈 همه ما صاحب یک  ذهن منطقی هستیم ما می توانیم با یک توضیح منطقی و مثالهای متعدد منطق جدیدی برای ذهن تعریف کنیم و برنامه جدیدی به ذهنمان بدهیم.

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *