امیر خلعتبری

آیا خدا از ثروتمند شدن من راضی هست؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

😎👈 چرا عکس این سئوال رو نمی‌پرسید. آیا خدا از فقیر شدن شما راضیه؟ یعنی خدا خوشحال میشه شما ذلیل بشید؟ یعنی خدا خوشحال میشه شما عزتت لکه‌دار بشه در حالی که خودش عزیز و عزیز کننده است.

😎👈خدا خوشحال میشه شما بری جلوی دیگران دست دراز کنی و گدایی کنی؟ یعنی یعنی اینکه شخصیت شما از دست بره خوشحاله و کِیف میکنه.

😎👈شما بیکار هستید؟ خدا خوشحال یعنی پول در نمیاری خدا راضیه الان.

😎👈جواب تمام این سئوال ها نه هست. خدا به شما آزادی کامل داده و شما خودتون انتخاب می‌کنید پولدار یا فقیر باشید و یا هر چیز دیگری رو توی زندگیتون داشته باشید. با توجه زیاد کردن به هر چیزی اون رو بدرون زندگیتون وارد کردید.

😎👈خدا هیچ‌کاری به شما نداره و هیچ دخالتی در نوع زندگی شما و یا ثروتمند بودن و فقیر بودن شما نمیکند.

خدا ما را اشرف مخلوقات قرار داده و ما رو آنقدر محترم می‌دارد که بدون اجازه و خواست ما چیزی را تغییری نمیده. خدایی که این همه ما رو محترم شمرده چرا باید از میل ما به ثروت راضی یا ناراضی باشد؟

امیر خلعتبری

امیر خلعتبری
عکس استاد امیر خلعتبری

ریشه فقر به نشناختن خداست …!

این سئوالات در مورد اینکه آیا خدا راضی به ثروتمند شدن من هست یا نه؟ ریشه در نشناختن خدا دارد. پس ما کی رو پرستش می‌کنیم؟ آیا خدا انسان هست که از ما راضی و ناراضی بشه؟ خدا تو قرآن (ضحی / ۲-۴) گفته به طلوع نور صبحگاهی تا تاریکی آسمان قسم می‌خورم که لحظه به لحظه حواسم به تو هست و به حال خودت مثل آدم بی‌کس و کار رهایت نکرده و در عین حال نه از ما نه خشم می‌گیره نه کینه.

ما رو آزاد و رها با قدرت انتخاب فرستاده تا در دنیا کیف کنیم و خوش بگذرونیم. بعد چطور میشه که از ثروت ما که باعث خوشی ما میشه ناراضی باشه.

پس خدا هیچ کاری به ثروتمند شدن یا نشدن ما نداره اصلا هیچ دخالتی نمیکنه ما آزادیم که انتخابش کنیم.

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

5 دیدگاه دربارهٔ «آیا خدا از ثروتمند شدن من راضی هست؟»

 1. آقای امیر خلعتبری، استادی هست که واقعا لایق این شاخص رو داره و مشخص است که خودش این مسیر رو رفته. و حرف هایی که میزنی حاصل تجربه است و عمیقا دارم بهش باور میکنم چون شخصیت و باورهای زندگیت رو متحول میکنه و تو رو با خودت، و در نهایت با خدا که همون قدرت اصلی هست، آشتی میده.
  و بسیار ساده بیان میکنه و دنبال اصطلاحات علمی نیست که بیاد بگه من میدونم و ژست بگیره.
  بنظرم شایسته این هست که به شهرت جهانی برسه.

  14
  0
 2. چند روز یک مستند از ادمهای قدیمی مشهد که کتاب صحافی میکنن و تعمیر میکنن نشون داد ازاون شغلهایی که داره ور می افته زندگی طرف ک نشون داد ی خونه قدیمی تو مرکز شهر تو بافت اصیل شهر خونه داشت زندگی داشت کاسب بود اونجا فکر کردم از این خونه حداقل ۴ ۵ تا بچه عروس داماد شدن رفتن مکه کربلا رفتنشمونم که رو شاخشه مهمون داری و روضه و بگیر ببنند که قدیمیا زیاد داشتن چطور خدا با ی شغل خیلی خیلی ساده به طرف انقد داده که زندگی خوب معمولی رو چرخونده بعد الان ماها یک نفری عرضه در اوردن مدیریت خودمون یک نفر رو به شاهی نداریم گیر کجاست ؟!🤔

 3. سلام؛ آیا این اساتید ثروتشون رو از راههایی غیر از فروختن پکیج و دوره های آموزشی، مثل تجارت یا سرمایه گذاری درست و بجا و یا راه اندازی خط تولید یک محصول خاص، به دست آوردن؟ کسی میدونه؟

  1. این چیزیه که از حرفهای خود خلعتبری و شاگردهای اولش فهمیدم: امیر خلعتبری توی یک اتاق خراب زندگی می کرده و هیچ پولی نداشته. بعد از تو اینستاگرام شاگرد پیدا می کرده و می گفته که شما زیاد سوال می کنید نشون می ده دنبال آگاهی هستید و … پس بیاید تو دوره هام شرکت کنید، بعد صداشو ضبط می کرده و براشون می فرستاده و می گفته مکررا گوش کنید. بعد که شاگردهاش زیاد شده، خونه و ماشین خریده و گفت که روی خونه و ماشین سود کرده، یعنی تو این سالها رفته رو قیمتش. یه خونه هم داده خواهرش براش تو خارج از ایران بخره. پارسال هم یک کارگردان بهش گفته بود بیا تهیه کننده و سرمایه گذار فیلم بشو و قبول نکرده بود. خلعتبری ثروتش رو از راه فروش پکیج بدست آورده و ماهی 200 تا 500 میلیون فروش دوره های جدید داره. از دوره های قدیمیش هم هنوز می فروشه. قبل از پکیج فروشی هم کارش بازاریابی شبکه ای هرمی بوده و یه سری از شاگردهاش همکارای قدیمی اش هستند. یه سری دوره بازاریابی شبکه ای هم قبل از این برگزار می کرده که براش ثروتی به بار نیاورده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *