✅ چرا خودمون را در یک آینده عالی تصور نمیکنیم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ قدرت جادویی تجسم خلاق در رفع مشکلات

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 «تخیل» یعنی توانایی آفریدن آرمان یا تصویری در ذهن.

🟡 در تجسم خلاق تخیل خود را برای آفرینش تصویری روشن از آنچه میخواهید متجلی سازید، به کار میبرید.

🟣 آنگاه به طور منظم، بر این آرمان یا تصویر تمرکز میکنید و آنقدر به آن انرژی مثبت میدهید تا در برون به صورت واقعیتی عینی، جلوه گر شود.

🟢 هدف شما میتواند در هر سطحی، خواه مادی یا معنوی یا عاطفی باشد. شاید خود را در خانه ای نو، کاری تازه، رابطه ای زیبا، احساس آرامش و یا شاید با قدرت یادگیری بهتر مجسم کنید.

💈 مثلاً فرض میکنیم در کنار آمدن با کسی دچار مشکل هستید و میخواهید با آن شخص، رابطه ای هماهنگ بیافرینید. پس از استراحت، در حالت ژرف و آرام و مراقبه مانند، در ذهن مجسم کنید که شما دو نفر در کمال صراحت و صداقت و هماهنگی، با یکدیگر سخن میگویید و ارتباط برقرار میکنید.

🔮 بکوشید این احساس را در خود ایجاد کنید که تصویر ذهنی شما امکان پذیر است و به گونه ای تجربه اش کنید که گویی پیشاپیش رخ داده است. این تمرین کوتاه ساده را اغلب انجام دهید (شاید روزی یک یا دو بار)

😎👈 اگر در آرزو و نیت خود صمیمی و به راستی مشتاق و آماده عوض شدن باشید، چندی نخواهد گذشت که درخواهید یافت : رابطه شما آسان تر و دلپذیرتر میشود و گویی آن شخص نیز خوشایندتر و برقرار کردن رابطه با او نیز آسان تر شده است! سرانجام متوجه خواهید شد که مشکل، به طریقی به نفع هر دو طرف، کاملا برطرف شده است.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ چرا خودمون را در یک آینده عالی تصور نمیکنیم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 علتش این است که ما می ترسیم. ما از مسخره شدن چه در ذهن خودمان چه در بیرون میترسیم.

🟡 ما میترسیم از قدرت خلق خودمون استفاده کنیم چون دیگران بهش اعتقادی ندارند ولی این قدرت کار میکنه. ما میترسیم دیگران ما را مسخره کنند و به ما برچسب دیوانه، توهمی بزنند.

🟣 اگر ما این احساس ترس را در درونمان نداشتیم و قدرت را به دیگران نمی دادیم راحت می توانستیم برای اهداف و خواسته هایمان تصور ذهنی کنیم.

🟢 تصور ذهنی به ما حس خوبی میدهد چون لذت و احساس رسیدن به خواسته را در ما متجلی میکند.

🔵 چرا میخواهیم از کارهایی که فعلاً امکانش رو نداریم به حس خوب برسیم؟ مثلا ممکنه امکان مسافرت، خرید خونه و ماشین لاکچری نداشته باشیم ولی خداوند قدرت تصور را به ما داده و هیچ محدودیتی ندارد. چرا استفاده نمیکنی؟

🧐 چون میترسی که دیگران چی میگن. میبینی دیگران توی تو دارن زندگی میکنند. خیلی مسخره است نه؟

🤔 مگه دیگران توی تو رو میبینند که تو نگران نظر دیگران هستی

🧚🏻دوستان عزیز، ما تک تک اتفاقات زندگیمون را با همین قدرت تصور خلق کردیم. چه کارهای کوچک، چه بزرگ!

🔮 از قدرت تصورت استفاده کن و لذت ببر!

🧞‍♀️ آخر سر اون دنیا آکبند تحویل نده🧚🏽‍♂️

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *