ویژگی افراد اصیل

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

ویژگی‌های‌رفتاری_افراداصیل🎩

 

🌿۱) دنبال جلب توجه نیستن.
🌸اونها نیاز ندارن که دائم منیت خودشون روتقویت کنن . افرادی که دنبال جلب توجه هستن، درون خودشون یه خلائی دارن که باید پر بشه ، اما آدمهای اصیل اون خلاء رو با اعتماد به نفس و خود آگاهی پر کردن .
🌿۲) دوست داشته شدن از طرف دیگران دغدغه‌شون نیست.
🌸 نیاز به دوست داشته شدن چیزیه که در اثر عدم امنیت و خودشیفتگی به وجود میاد. این نیاز باعث می‌شه مجبور بشین با احساسات خودتون و دیگران بازی کنین . آدمهای با اعتماد به نفس و روراست همیشه خودشون هستن . اگه دوسشون داشته باشین که چه بهتر و اگه نداشته باشین بازم مشکلی نیست.
🌿۳) ناخالصی رو در دیگران تشخیص می‌دن.
🌸شاید بشه آدم‌های ساده رو راحت فریب داد ولی آدم‌های اصیل اصلا ساده و زودباور نیستن . اونها توی واقعیت قدم برمی‌دارن و این بهشون کمک می‌کنه وقتی چیزی درست پیش نمی‌ره بتونن زود تشخیص بدن. تفاوت زیادی هست بین زودباوری و روراستی .
🌿۴) ازینکه خودشون باشن احساس راحتی می‌کنن.
🌸بازیگر معروف لنارد نیموی ( بازیگر نقش اسپاک در سری Star Trek) در اواخر دهه هفتاد زندگیش گفت که بیشتر از هر زمان دیگه و به همون اندازه که شخصیت اسپاک با خودش راحت بود او هم با خودش راحته ! اکثر ما با اینکه خودمون باشیم مشکل داریم. هنری دیوید تورو شاعر و نویسنده امریکایی میگه: زندگی انسان‌ها به استیصال در سکوت خلاصه
🎩 ۵) به حرفی که می‌زنن عمل می‌کنن و فکر و حرفشون یکیه .
🌿دنبال مبالغه کردن و فریب دادن نیستن. به تعهداتشون پایبند هستن . با کلمات بازی نمی‌کنن و واقعیت رو لاپوشونی نمی‌کنن . اگه بخواین چیزی رو بدونین بهتون می‌گن ، حتی اگه گفتنش برای اونها، و شنیدنش برای شما خیلی سخت باشه .
🎩 ۶) نیاز به چیزهای زیادی ندارن
🌿وقتی با خودتون راحت باشین برای شاد بودن نیاز به عوامل بیرونی زیادی ندارین .شما می‌دونین که کجا باید دنبال خوشحالی بگردین . درون خودتون ، در کنار کسانی که دوستشون دارین و یا با شغلتون.شما شادمانی رو در چیزهای ساده پیدا می‌کنین.
🎩۷) زودرنج نیستن.
🌿زیاد خودشون رو جدی نمی‌گیرن برای همین جنبه بالایی دارن و زود بهشون بر نمی‌خوره.
🎩۸) بیش از حد متواضع نیستن و خیلی هم به خودشون نمی‌بالن.
🌿چون به توانایی‌های خودشون ایمان دارن زیاد نیاز ندارن که اونها رو به رخ دیگران بکشن . و همینطور تظاهر به متواضع بودن هم نمی‌کنن . تواضع داشتن صفت اخلاقی خوبیه ولی بهتره که رک و روراست باشین.

 

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *