✅ تمرین قوی عزت نفس

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ تمرین قوی عزت نفس

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈هر روز صبح بروید جلوی آینه و مستقیم به چشمان خود نگاه کنید و خود را تحسین کنید.

💛 در آینه به خودتان لبخند بزنید و نگاهی پرمهر و محبت به خودتان داشته باشید.

❣️ فکر کنید کودکی را میبینید که تا حالا بهش محبت نشده و منتظر محبت است شما با او چگونه برخورد میکنید؟ همان گونه قربون صدقه خودتون برید و از این جملات استفاده کنید:

💖 من انسان ارزشمندی هستم.

💝 من اشرف مخلوقات هستم.

❤️ من شایسته بهترین زندگی هستم.

💛 من خود را دوست دارم و میپذیرم.

💙 خداوند همواره حامی و پشتیبان من است.

✨🌸✨ تمرین آینه فوق العاده برای ارتباط با خود موثر است.🌼

⁉️ چرا تمرین آینه اینقدر قدرتمند است؟

 

😎👈 در کودکی بیشتر پیامهای منفی خود را از کسانی دریافت کرده ایم که مستقیم به چشمان ما نگاه کرده اند و چه بسا انگشت خود را به سوی ما تکان داده اند.

🪞 امروز نیز هر گاه به آینه می نگریم، بیشتر ما چیزی منفی به خود می گوییم یا از قیافه خود انتقاد می کنیم، یا به هر دلیلی خود را سرزنش میکنیم. که این باعث کمتر و کمتر شدن عزت نفس ما می شود و در زمان درست نتوانیم خودی از خود نشان دهیم.

😎👈 ما زمانی که به دنیا آمده ایم در مورد خودمان هیچ نظری نداشتیم و عزت نفس ما لوح سفیدی بود. اگر در خانواده ای زندگی کردیم که با ما خوب رفتار کردند و نکات مثبت ما را یادآوری میکردند این لوح پر از نکات مثبت و ارزشمند ما می شد و اگر در خانواده ای زندگی می کردیم که همش تو سری و انتقاد و بد برخورد می کردند و به من نسبت های بد می دادند پس لوح عزت نفس من کم کم سیاه شده و از صفات زشت و کم کننده عزت نفس پر شده که هر موقع من در مورد خود می خواهم فکر کنم، فقط و فقط حرفهای آن لوح سیاه یاد من می آید و اجازه عرض اندام به من در جامعه یا زمان مورد نیاز نمیدهد و من را کم ارزش پیش خودم جلوه می دهد.

😎👈 لذا برای افزایش نیروی عزت نفسمان باید خودمان را با جملات مثبت و ارزشمند جلوی آینه بمباران کنیم تا این لوح سیاه عزت نفس تبدیل به لوح سفید عزت نفس شود و هر موقع در مورد خودم و توانایی هایم فکر میکنم کلی نکات مثبت و لیاقت آور به ذهن من خطور نماید.

✨🌸✨پس لطفا به خاطر خودتون این تمرین را جدی بگیرید تا تحولات شگرف را در زندگیتان شاهد باشید. 🌈

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه دربارهٔ «✅ تمرین قوی عزت نفس»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *