شکرگزاری دری به سوی ثروت

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

💖جادوی شکرگذاری 🙏🏻

می­خواهم از قدرت شکرگزاری و نحوه شکرگزاری موثر برای شما بگویم:

بیایید از چند جهت به شکرگزاری نگاه کنیم؛ اگر آدم مذهبی باشیم می­بینیم که در همه ادیان بلا استثنا، حتی دین­های اقلیت، کسی یا چیزی وجود دارد برتر از ما، که گفته شده بخاطر داشته­ هایمان از او شکرگزاری کنیم و همچنین در همه این ادیان نیز گفته شده که شکرگزاری باعث افزایش موهبت ها میشود.

حالا می­خواهم کمی علمی­تر بررسی­ کنم، شکرگزاری هم دقیقاً مانند افکار دیگر دارای طول موج است و از طرف مغز ما به سمت دنیا ساطع میشود . امواج شکرگزاری جزءِ امواجی هستند که قابلیت پیدا کردن منبع را دارن و همانند های خود را را به منبع برمی­گردانند.

برای مثال بخاطر داشتن سلامتی شکر می­کنید، مطمئن باشید سلامتی شما بیشتر میشود، فقط یک بار امتحان کنید. البته همه­ ما در اطرافمان دیدیم آدم هایی را که بیمار هستند و به ظاهر هم که شده حالا به هر دلیلی میگویند: شکر که سلامتم ، اما باز هم بیماری آنها کمتر که نمیشود هیچ، بیشتر هم میشود.

این قضیه دو دلیل اصلی دارد که مهم­ترینش این است که شکرگزاری برای آنها به یک کار روتین و عادی تبدیل شده بی هدف و بدون تمرکز و باز از همه مهم­تر بدون ذوق و علاقه ، فقط شکرگزاری می­کنند.

دلیل دیگر هم ریشه در باور این افراد دارد که آن احساس بیماری همواره درون وجود آنها هست و تا هر کسی می آید و یا هر اتفاقی که می­افتد ، میگویند : وای من مریضم و…!!!

چطور میشود که تمام سلول های بدن هر 5 سال یکبار کاملا عوض میشوند ، اما بیماری ها درون بدن ما باقی می مانند ؟

در حقیقت بیماریها فقط درون ذهن ما باقی می مانند و ما خودمان خواسته یا ناخواسته آن بیماری را جذب میکنیم و می خواهیم که در بدنمان بماند و در حقیقت به بدنمان میگوییم که تو بیماری!!!

👌😎همین طور در مورد ثروت!!!

 

چرا هر روز فقیرها فقیرتر میشوند و پولدارها پولدارتر.

تا حالا از خودتان پرسیدید دلیلش چیست؟؟

پس بیایید اول یادآوری کنیم که چطور باید شکر کرد یا اصلا چرا و یا برای چه چیزهایی؟

شما می­توانید همین الان شروع کنید به شکرگزاری، به خودتان نگاه کنید: چه چیزهایی دارید؟ بدن، مغز، خانواده، اطرافیان ، انرژی خوب، هوای مطبوع، و و و … بخاطر داشتن همین چیزها شروع کنید به شکر کردن، نه یک شکر کردن زبانی معمولی، بلکه یک شکرگزاری درونی، یعنی حس کنید این­ها چیزهایی است که الآن دارید حتی اگر نداشته باشید ، حس کنید واقعا دارید و لذت میبرید از داشتن آنها و درست در همین لحظه ذوق کنید از داشتن تمام آنها و از ته قلب خالصانه بگویید :

شکر که این چیزها را دارم و شکر که هر روز هم بیشتر میشوند.

اینکار یعنی فرستادن یک انرژی فوق العاده عالی به سمت کائنات و دریافت بیشتر از اینها!!!

چه خوبه که اول صبح وقتی چشایمان را تازه باز می­کنیم ، شروع کنیم به شکر کردن ؛ به نظر شما عالی نیست.

خدایا شکرت

 

👌✨️👌✨️👌✨️🔅✨️👌✨️👌✨️

 

و اما..

 

✨️شکرگزاری قبل از وقوع✨️

✨شکرگویی وسپاسگزاری ازهرچه نعمت ریزودرشتی که دردست داریم امری پسندیده ست.

🎗اما گاهی خواسته یاهدفی درنظر و آرزوی ماهست که آنرا بسیاردوست داریم ولی هنوز محقق نشده.

✨شکری هست که قبل از داشتن یارسیدن نعمتی به دل وزبان جاری میشودبه گونه ای که گویی آن نعمت دردست ماست همین اکنون.

🎗این شکرگویی را باهمان هیجان وخوشحالی که گویی در همین زمان حال میان خواسته و آرزویی که داریم غوطه ور هستیم به زبان میرانیم.ساده و روان با افعال مضارع همچون دارم…هستم … شکری زیبا که نمادیست از باور و ایمان به نادیده هایی غیبی که ازچشمهامان پنهانند فعلا.

✨بدین معنا که گرچه هنوز ندیدم هدف مدنظرم را ولی ایمان دارم که از آن من است این نعمت به لطف خدا.

🎗فرکانسی که بااین شیوه سپاسگویی ازسوی ما ساطع میشودهمچون جریانی فشارقویست که عالم هستی را موظف میکندتاخواسته ی گوینده را باسرعتی حیرت انگیزمحقق کند و می کند.

✨بسیاری از مردم این گونه سپاسگزاری راکه درحقیقت نوعی دعاست بلدنیستند و زبانهابیشتربه گلایه و شکایت از این و آن اعتیاد پیدا کرده .

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *