✅ رهایی از انرژی های منفی

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ رهایی از انرژی های منفی

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

🟡 هر چیزی در اطرافتان که ارتعاش منفی دارد و به شما آسیب می رساند را برچینید. از اشخاص متعصب منفی که عشق را نمیپذیرند دوری کنید. آنها توسط موجودات ستاره ای پستی متصرف شده اند.

🟣 ما می توانیم این را در هاله شان ببینیم. کتابهای منفی در مورد جنگها، را کنار بگذاريد. پوسترهای تيره منفی را برچينيد و بجای آن از پوسترها و تابلوهای رنگی و دوست داشتنی استفاده کنيد.

🟤 از لباسهای تيره استفاده نکنيد، فيلمهای وحشت آور تماشا نکنيد، و به موسيقی های بد که دارای واژه های پست می باشند گوش ندهيد. روح و بدنتان را از تنفر و دود دور نگه داريد.

🔵 این به هاله ی شما صدمه می زند و باعش می شود شما در فرکانس پایینتری ارتعاش داشته باشید. و در این صورت نخواهید توانست به ابعاد روشنایی بالاتر دسترسی داشته باشید.

🟠 با فرکانس پایین شما تنها می توانید در ابعاد پایینتر زندگی کنید. با پای شکسته نمی توان از کوه بالا رفت. نخست باید خودتان را التیام ببخشید.

🟣 اجازه ندهید که به وسیله افراد منفی، گیج و سردرگم شوید. وقتتان را در صفحات اینترنتی که افراد منفی با گفتار بدشان به دیگران توهین می کنند و سپس هنوز ادعا می کنند معنوی یا باهوش هستند، تلف نکنید. انرژی های منفی که آنها خلق می کنند، به میدان انرژی شما و سلولهای بدن شما آسیب وارد می کند و آنگاه شما در ارتعاش پایینتر می مانید، جایی که #عشق و نوری نیست.

🔴 به آنها عشق بفرستید، آنها را ببخشید و سپس به جستجوی انسانهایی با هشیاری بالاتر بروید. اگر شما به عشق هستی متصل شوید، شما معنویت را فعال کرده و تجارب معنوی خاص خودتان را خواهید داشت.

🟡 سپس دانشی راستین خواهيد داشت، تنها با عشق می توانید عشق را تشخیص دهید. با نفرت و خودبینی شما عشق را نمی بینید، انرژی تان را در ارتعاش بالای عشق نگه دارید.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *