✅ چرا اینقدر آدمهای اشتباهی وارد زندگی ام میشوند؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ مشکل در روابط

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 💈یک نفر مدام رابطه ها را خراب میکند. فرد دیگری مدام از رابطه پس زده میشه وجه اشتراک این دو

⚡️طردشدگی⚡️

است و این دو با این وجه اشتراک به هم نزدیک می شوند.

 

⁉️ یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده!

😎👈 فردی رابطه هاش را خیلی زیاد خراب می کنه و از بین میبره، به همه ظن بد داره این ظن بد از کجا آمده؟ به طرف از بدی رابطه خیلی گفتند. از بدی آدم ها خیلی گفتند. به پسره از بدی دخترا گفتند و به دختره از بدی پسرا و شیطان صفت بودنشون گفتند. این افکار در افراد تبدیل به باور شده، بعد باور تبدیل به احساس سپس به انرژی و سپس انرژی ما را در مدار مقدار زیاد از چنین اتفاقات وارد میکنه

💈 برای همین فردی با این باور اینکه اکثر آدمها بد و شیطان صفت هستند. زمانی که وارد یک رابطه می شوند مدام به هر کس که طرف مقابلشون باشه به چشم یک شیطان صفت یا آدم سوءاستفاده چی نگاه میکنند و بعد از مدت کوتاهی اون رابطه را پس می زنند.

💈 در سمت دیگه آدمهایی هستند که از رابطه پس زده میشند. اینها آدمهایی هستند که باور دارند کافی نیستند، کسی ازشون خوششون نمیاد، اینها خیلی کم هستند، خوش شانس نیستند، و محبوب دیگران نیستند و باور دارند هر کی به اینها نزدیک بشه خیلی زود اینها را ترک خواهند کرد. باورشون آنها را به سمت مداری میبرد که این شکل از آدمها که رابطه را خراب میکنند زیاد هستند.

👌دقت کردید هردو طرف به ⚡️طردشدگی⚡️ توجه زیادی دارند ولی به شکل های متفاوت. یکی خودش را مظلوم میبینه و دیگری دنیا را پر از ظالم و بدی میبینیه و میگه اگه نزنی خوردی.

😎👈 حالا باورها این دو گروه، آدمهای رابطه خراب کن و رابطه پس زن را کنار هم قرار میدهد. و تا زمانی که این افراد از مدار منفی خارج نشوند وضع به همین منوال ادامه خواهد یافت.🍀

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

 

✅ چطوری از مدار منفی خارج بشبم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

 

😎👈دانستیم که افکار بد تولید احساس بد میکنند و ا حساس بد تولید انرژی منفی و بد میکند (مانند افکار بی پولی، کمبود، فراوانی آدم های بد، و غیره …)
حالا که مکانیسم را یاد گرفتیم برای خروج از مدار منفی باید عکس عمل قبلی رو انجام بدیم.

⁉️ یعنی چی؟

🟡 ارتعاشات مثبت از خودت بدی

🟢 برای ارتعاشات مثبت باید انرژی مثبت تولید کنی

🔵 برای انرژی مثبت باید احساس مثبت خلق کنید

🟠 و برای احساس مثبت باید باور مثبت خلق کنید

🔴 و برای باور مثبت باید افکار مثبت به خودتون تزریق کنید.

🟣 برای تولید افکار مثبت باید کانون توجه شما روی نکات مثبت باشد.

😎👈 یعنی برای مدت زیادی توجه شما به نکات مثبت درگیر باشه. تا کم کم افکار مثبت، باور مثبت تولید کند، سپس احساس مثبت، بعد انرژی مثبت و پس از آن ارتعاش مثبت تا درنهایت در مدار مثبت قرار بگیرید.

🌟 پس شما اگر بخواهید دنیای خود را تغییر بدی باید فقط کانون توجه ات را عوض کنی. همین!✨

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *