✅ هم مدار خواسته هایت باش

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ هم مدار خواسته هایت باش

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 اگر در زندگی با افراد نامناسبی در ارتباط هستید و مدام سر راهتان قرار می گیرند به این معنی است که شما هم دارای ارتعاشات نامناسب هستید…

😎👈 یعنی شما در حال توجه کردن به موارد نامناسب هستید و در مداری قرار گرفته اید که افرادی با این ویژگی ها و شرایط مالی بد و بی پولی در آن قرار دارند و وارد زندگیتان می شوند.

😎👈 شما در هر مداری که باشید مواردی که در آن مدار هستند را جذب خواهید کرد.

😎👈 در مورد شرایط پولی، شغل، عشق و همسر ایدئال و … مناسب فکر کنید تا ارتعاش و فرکانس مناسب شما باعث روبرو کردنتان با افراد هم فرکانس؛ شرایط هم فرکانس شود.

👀🪴 با توجه کردن به زیباییها، خواسته ها و عدم توجه به موارد منفی محیط اطرافتان تغییر فرکانس دهید و به مدارهای بالاتر بروید. ما باید خودمان را عادت بدیم که اتوماتیک وار بدون دخالت ما به خواسته های ما توجه کند. مسئول توجه اتوماتیک در ذهن ما ضمیرناخودآگاه است. ضمیرناخودآگاه تربیت شونده و یادگیرنده است و هر زمانی میشود ضمیرناخودآگاه را تنظیم کرد. برای اینکار باید به ضمیرناخودآگاه نفود و تنظیمات آن را تغییر دهیم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ راههای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 از سه راه زیر میتوان به ضمیر ناخودآگاه اثر گذاشت:

1️⃣ تکرار

اگر ما کاری را تمرین و تکرار و تکرار کنیم این کار به #ضمیر_ناخودآگاه ما می‌رود، مانند رانندگی🚙

 2️⃣ سکوت

اگر ما بتوانیم هر روز ساعاتی با خود خلوت کنیم و دیگر هیچ کاری انجام ندهیم بسیار مفید است. برای سکوت و آرامش بهتر است که به مسافرت برویم. طبیعت به ما کمک می کند که آرامتر شویم و از سکوت خود لذت ببریم و ارتباط بهتری با ضمیر ناخودآگاه و درون خود برقرار کنیم.

 3️⃣ جملات تاکیدی

اگر ما به طور مداوم ‌جمله‌ای را تکرار کنیم بعد از یک مدت آن عبارت به ضمیر ناخودآگاه ما می رود و جزو عادت و زندگی ما میشود. تک تک کلمات شما قدرت دارند و بر خودتان و دیگران و جهان هستی اثر میگذارد.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ قدرت کلمات

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 کلمات پدید آورنده افکار و احساسات شما هستند

😎👈 و هر کلامی که بر زبان می آورید ، میشنوید و مینویسید بی شک فرکانسی دارد که به کائنات ارسال می گردد و در قالب اتفاقات و اشخاص در زندگی شما پدیدار می شوند

😎👈 آنگاه که می گویید: نمی توانم. نمیشود. ممکن نیست.

😎👈 با هر بار تکرار آن طرحی از عدم موفقیت و ناتوان بودن را بر ضمیر ناخودآگاه خود می زنید

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *