جاذبه پول شوید

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

🧲 جاذبه پول و ثروت شوید💰

 

پول و ثروت از نعمتهای بی نظیر خداوند است، زمانیکه از کائنات پولی درخواست میکنید مانند یک ثروتمند رفتار کنید نه همانند یک فقير، یک فرد فقير نیروی دافعه ایجاد میکند و پول از افرادی که حس نیازمندی به آن دارند دور و دورتر میشود.

 

این سیستم دقیق کائنات است و در مورد همه چیز «عشق و جذب همسر، پول و ثروت، سلامتی و هزاران هزار نعمت دیگر » هر لحظه اجرا میشود، قانون هستی میگوید به هر چیز عشق بورزی جاذبه ای بین تو و آن چیز ایجاد میشود.

 

به کیف پولتان، حساب بانکیتان و پولی که در جیبتان وجود دارد عشق بورزید و باورهای ثروت آفرین را در ضمیر ناخودآگاه تان ثبت کنید.

 

و اما قانون جذب و ارتباطش باثروت را دست کم نگیرید…

 

قانون جذب نمى تواند هرچيزى را كه در زندگيتان از آن متنفريد تغيير دهد، زيرا نفرت از ايجاد تغيير جلوگيرى مى كند.

همانطورى كه اين قانون به ما دقيقا همان چيزى را مى دهد كه از خود ارتعاش مى دهيم، زمانى كه از چيزى نفرت داريد اين قانون موظف است ميزان بيشترى از آنچه از آن متنفريد به شما دهد و به اين روند ادامه دهد

و شما قادر به فرار از آن نخواهيد بود.

عشق ورزيدن تنها راه ممكن است.

اگر كاملا به آن چيزى كه به آن عشق مى ورزيد متمركز شويد، در راه رسيدن به يك زندگى زیبا خواهید بود…

 

🔹 زندگیِ بدون جذب چگونه است؟

 

🔸 پرندگانی که در قفس بدنیا می آیند، تصور می‌کنند که پرواز یک بیماری است.

آلخاندرو_ژودورفسکی

 

🔹 کسی که با محدودیت به دنیا می‌آید و هیچگاه به خود جرات فراتر رفتن از حسار ذهنی خود را نمی‌دهد، همواره یک بیمار باقی می‌ماند.

 

🔸 در صورتی که در تصور او دیگرانی که جرات بیرون آمدن از محدوده‌ی زندگی را به خود دادند، احمق هستند!

 

قوانین جذب ثروت

 

۱. سخت‌کوشی و مصمم‌بودن اهمیت بسیار زیادی دارد

اما این فقط نیمی از معادله استاگرچه سخت کوشی یکی از عوامل موفقیت است، اما به‌تنهایی کافی نیست، باید کاری کنید که تلاش‌تان به‌خوبی جواب بدهد. شما مسئول این هستید که خودتان را در مسیر رؤیاهایتان قرار بدهید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. تلاش بخش بسیار مهمی از معادله‌‌ی شماست، اما همه‌ی آن نیست. نه‌تنها لازم است برای پول‌درآوردن سخت کار کنید، بلکه باید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که شایسته‌ی رسیدن به آن نیز هستید. افراد درباره‌ی خودشان و توانایی‌هایشان تردید دارند. مسئله فقط این نیست که سخت کار کنید، بلکه باید هوشمندانه‌تر کار کنید و به خودتان، دانش‌تان و شایستگی‌هایتان اعتماد داشته باشید. بسیاری از افراد به این موضوع دقت نمی‌کنند و مجبور می‌شوند وارد نبردی سخت با خودشان شوند، اما هنگامی‌که به خودتان باور داشته باشید، می‌توانید زندگی رؤیایی خود را بسازید و قوانین بازی زندگی را به سود خودتان به‌کار بگیرید.

 

۲. جهان ماشین کپی بزرگ

استجهان کلمات، افکار و اعمال شما را کپی می‌کند و آنها را در تجربه‌های بعدی به شما باز می‌گرداند. از خودتان بپرسید تفکرتان چگونه است؟ گفتار شما چگونه است؟‌ عمل‌کردن شما چگونه است؟ انرژی و افکاری که از شما در جهان پخش می‌شود، درنهایت به خودتان باز می‌گردد. در نتیجه اگر بر چیزی تمرکز کرده‌اید که در زندگی‌تان با مشکل مواجه شده است، شما احتمال بیشترشدن آن را افزایش می‌دهید.

 

۳. اگر چیزی را می‌خواهید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که واقعا آن را دارید

ازآنجاکه چیزی را به‌دست می‌آورید که روی آن تمرکز کرده باشید، چرا به‌‌جای ترس‌ها، افکارتان را روی چیزهایی که می‌خواهید، متمرکز نکنید؟ خود را در شرایطی تصور کنید که همه‌ی چیزهایی را که می‌خواهید در اختیار دارید. اگر روی چیزهایی که خواستارش هستید تمرکز کنید، در این صورت تکانه‌ای در پشت این افکار ایجاد می‌کنید.

 

۴. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در آن چیزهای مشابه همدیگر را جذب می‌کنندما از قوانین جهان جدا نیستیم.

هر چیزی که در جهان وجود دارد، مشابه خود را جذب می‌کند. «پس تو در وضعیتی قرار داری که به‌خاطر وضعیت مالی‌ات تأسف می‌خوری و همه‌ی آن به بچگی‌ات باز می‌گردد. درنتیجه، جهان نیز به‌سادگی همه‌ی این افکار، کلمات و رفتارها را به تجربه‌های آینده‌ات باز می‌گرداند و تو در تعجب هستی که چرا وضعیت آن‌طور که تو می‌خواهی، تغییر نمی‌کند. تو در تعجب هستی که چرا در جذب ثروت موفق نیستی.»

 

۵. این به جذب مربوط می‌شود و نه عمل‌کردن

اگر در زندگی به چیزی دست پیدا می‌کنی به این دلیل نیست که لیاقت آن را داشته‌ای، بلکه به این دلیل به آن می‌رسی که با آن متناسب هستی. من به او گفتم: «ترس تو از اینکه نتوانی به اندازه‌ی کافی پول دربیاوری بسیار قوی است. این تفکر به‌قدری قوی است که توانسته‌ است، ذهنیت فقر را در تو ایجاد کند. این باوری مستحکم در وجودت است که تو نمی‌توانی به رفاه مالی برسی. بچگی‌ تو باعث شده است که این ذهنیت در تو قوت بگیرد و مانند نواری مدام در ذهنت تکرار می‌شود. این تنها چیزی است که جهان از تو می‌شنود، پس جلوی آن را بگیر.» من از او پرسیدم: «آیا آماده هستی که این نوار را متوقف کنی و یک داستان جدید بنویسی؟»

 

هر زمان که آماده بودی جنگ با خودت را متوقف کنی، زندگی جدیدت آغاز خواهد شد.

 

«مسئله این نیست که پول دربیاوری یا نه، اینکه درباره‌ی خودت و زندگی‌ات چگونه فکر می‌کنی، تجربه‌ی بعدی‌ات را مشخص خواهد کرد. آيا احساس می‌کنی که می‌توانی آن را به اتمام برسانی؟ آیا احساس خوشبختی می‌کنی؟ آیا فکر می‌کنی در زندگی حرفه‌ای یا شخصی‌ات به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده‌ای؟ آیا روابطی داری که از داشتن آنها احساس رضایت می‌کنی؟ آیا در خودشناسی پیشرفت کرده‌ای؟ آیا به خودت باور داری و آیا باور داری که لیاقت همه‌ی چیز‌هایی را که می‌خواهی، داری؟»

 

😍و اما…

 

قانون جذب ثروت استر هیکس​

 

کتاب پول و قانون جذب ثروت استر هیکس خیلی شفاف اصول و روش هایی را می گوید که افراد ثروتمند با استفاده از آن ها به صورت عمدی یا از روی عادت بدون تلاش زیاد ثروتمند می شوند و تمرین هایی دارد که پس از انجام دادن واقعا درآمد تان بودن کار بیشتر افزایش می یابد

 

بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است. اولین بار بازی فراوانی را خانم استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، معرفی کرد

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *