✅ چگونه زندگی ام را تغییر دهم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چگونه زندگی ام را تغییر دهم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 یه نقل قولی هست که میگه:

👌 کودک که بودم می‌خواستم دنیا را تغییر دهم. بزرگتر که شدم متوجه شدم دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم. بعدها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم. در سالخوردگی تصمیم گرفتم خانواده ام را متحول کنم. اینک که در آستانه مرگ هستم می‌فهمم که اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم، شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم!!!

🌱🌈 پس تو خودت نقطه آغازی
تغییر زندگی از درون تو شروع میشه نه بیرون.

🔮 ما کاملاً متوجه شده‌ایم که ما فقط مسئول زندگی خودمان هستیم و توانی در تغییر هیچ کس نداریم تا زمانی که خود شخص بخواهد تغییر کند. ما انسان‌هایی جدا از هم هستیم با دنیایی متفاوت، دنیایی که هر شخصی خودش مسئول رشد و توسعه آن است.

ما انرژی و توان کافی برای تغییر جهان دیگران را نداریم و اندک انرژیی که داریم را باید صرف ساخت جهان خودمان کنیم و ساخت جهان هر کس را به خودش واگذار کنیم.

 

⁉️ چطور خود را تغییر دهیم؟

 

😎👈 ما فقط می‌توانیم چیزی را تغییر بدهیم که آن را پذیرفته باشیم. پس زمانی می‌توانیم خودمان را تغییر بدهیم که تمام و کمال خود را بپذیریم. باید از پذیرش خود شروع کنیم و خودمان را همان‌گونه که هستیم و هر شرایطی که داریم بپذیریم تا تغییر را آغاز کنیم.

⚡️ برای پذیرش واقعی خود بهتر است از پذیرش سایه‌ها شروع کنیم.

🚶‍♂️ سایه‌ها بخش‌هایی از وجود ما هستند که آنها را پس می‌زنیم و این پس زدن و انکار کردن سایه‌های وجودی‌مان باعث می‌شود ما نتوانیم تغییری در زندگی‌مان ایجاد کنیم.

🔮 پذیرش و کار بر روی سایه‌ها مقدمه‌ای است برای شروع تغییر و ساخت جهان درونی جهانی که در آن صلح و آرامش بر قرار است.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *