✅ ندای درون چیست؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ ندای درون

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 همه ما آدم ها یک نیروی درونی داریم که دائم ما را حفاظت، حمایت و هدایت می‌کند. اما ما خیلی زود فراموشش می‌کنیم و یادمان می‌رود که چنین نیروی درونی داریم و غرق در دنیای بیرون‌مان می‌شویم.
🌱 یادم می‌آید وقتی بچه بودم و می‌خواستم صبح زود از خواب بیدار شوم مادر بزرگم می‌گفت که: به بالشتت بگو بیدارت کنه !!
🌸 همیشه سر ساعت بیدار می‌شدم و همیشه این حس را داشتم که انگار کسی مرا سر ساعت بیدار می‌کند حتی می‌خواستم تنبلی کنم بخوابم باز تکانم می‌داد و خوابم را می‌پراند.
🧚🏻 چیزی که من را از خواب بیدار می‌کرد بالشتم نبود بلکه این نیروی درونی بود که بعدا فهمیدم که چه گنج بزرگی در درون‌مان پنهان شده،  ما هم خیلی ساده از کنارش رد می‌شویم.
⚡️ من همیشه هر سوالی که دارم از این نیروی درونی‌ام می‌پرسم و خیلی جالب است که جواب را گاهی خودش یا به طریق الهام یا از طریق یک کتاب یا رسانه‌ای به من می‌‌دهد.
من باور دارم که این نیرو بهتر از هر کسی در دنیا می‌تواند ما رو هدایت کند چیزی که این روزها کوچ‌ها هم می‌گویند که هر کسی متخصص زندگی و کسب‌و‌کار خودش است و یک کوچ فقط با سوال پرسیدن است که به مراجعه کمک می‌کند به پاسخی از درون خود برسد.
👌 در واقع با سوال پرسیدن می‌توان به این نیروی عظیم درونی دست یافت.
همین است که حافظ می‌فرماید:
🌸 سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد
🌼 و آنچه خود داشت زبیگانه تمنا می‌کرد
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ حالا واقعا این نیروی درونی ما چیست؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 به نظر من هیچ کدام !!! همه ما بر این باوریم که خدا وقتی آدم را آفرید از روح خودش در انسان دمید و ما آدم‌ها درون خودمان روح خداوند را داریم.

🌸 یک چیز درون همه ما وجود دارد. ما آدم‌ها دوست داریم که خداگونه رفتار کنیم ما تمایل داریم به خداگونه شدن و گاهی هم چنین رفتار خداگونه ای داریم.

🌼 پس می‌شود گفت درون ما آدم‌ها حداقل یک درصد از روح و انرژی خداوند وجود دارد و این یک درصد همان نیرویی است که ما را حفاظت، حمایت و هدایت می‌کند.

🧚🏽‍♂️ این ما هستیم که باید این یک درصد انرژی خداوند را در درونمان کشف کنیم و آن را تبدیل به صد‌درصد کنیم و به سمت کمال پیش برویم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ ⁉️ چطور میتونم نیروی درون رو فعال کنم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

✨🌸✨ وقتی که ما از این انرژی درونی آگاه شویم خودش راه را به ما نشان می‌دهد و هدایتمان می‌کند.🌈

⚡️ تو پای در راه نه و هیچ مپرس چون راه بگویدت چون باید رفت.🌿

😎👈 وقتی بتوانی به این نیروی درونی ایمان داشته باشی میتوانی با سوالهای درست مسیر درست را پیدا کنی.

⚡️ این انرژی هر آنچه را که تو بخواهی برایت برآورده می‌کند و تو را به سمتش هدایت می‌کند به شرطی که چیزی بخواهی که برازنده این نیرو یعنی روح خداوند باشد.

🔮 کلید اصلی ارتباط با این نیروی درونی سوال‌های درست با باور درست است.

💖 اینکه ایمان داشته باشی که جواب سوال به‌موقع به تو داده می‌شود و هیچ عجله‌ای در پاسخ نباید داشته باشی.

💝 ایمان داشته باشی و همه چیز را به این نیرو بسپاری و باور کنی که همه چیز تحت کنترل این نیروی عظیم است و نیازی به دست و پا زدن‌های الکی نداری.

💗 و با آرامش و ایمان کامل سوال می‌پرسی و منتظر جواب می‌مانی تا به موقع‌اش جوابت را بگیری.

👌 از کجا بدانیم که به این نیرو ایمان داریم؟

 

🧞‍♀️ وقتی می‌توانی بفهمی که به این نیرو ایمان داری که هیچ ترسی از آینده نداشته باشی و بتوانی رها باشی چون می‌دانی چنین نیروی هدایت‌گر، حمایت‌گر و حفاظت کننده ای در درونت داری و تو با هماهنگ شدن با این نیرو می‌توانی بهترین‌ها را تجربه کنی.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *