دکتر بصیری

لایو استاد بصیری: روزجمعه ساعت صفر عاشقی باموضوع: قرار که…

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

لایو استاد بصیری روزجمعه ساعت صفر عاشقی باموضوع: قرار که…
هفت تا قول قراره هرشب بنویسیم و بعد از ۲۴ ساعت به هر قول هر شب از صفر تا ۲۰ نمره میدیم، بعد از یک هفته نمرات هر قول را جمع میکنیم و اگر نمره هر قول بالای130شد برای هفته جدید دیگر نمی نویسیم. این کار را آنقدر انجام می‌دهیم تا قول های مان همه به بالای ۱۳۰ برسند.

 • قراره که بر خودم مسلط باشم یعنی به خاطر هر چیز کوچکی ناراحت یا عصبی نشوم چون وقتی احساس بد دارم اتفاق های بد وارد زندگیم می‌شود. وقتی احساس خوب دارم نشانه ها را در زندگی میبینم و خوبی ها وارد زندگیم می‌شود.
  قرار نیست به هر عملی عکس العمل نشون بدم به قول معروف وقتی با خوک کشتی بگیری حتما گلی میشی😉
 • قرار خودم اولویت اول زندگیم باشم کارهایی رو انجام بدم که خودم دوست دارم زندگی و کار هایم رو به خاطر خوش آمد و رضایت دیگران انجام ندهم. لذات و کارهای مشروع که خوشاینده خودم هستند را به خاطر دیگران به تعویق نیاندازم. به خاطر بقیه رنج و زحمت وارد زندگیم نکنم.
 • قرار با خودم دوست باشم، قراره که خودم رو ابراز کنم، قراره که از خودم رضایت داشته باشم. یعنی خودم رو با تمام ویژگی های مثبت و منفی بپذیرم. با خودم دوست شدن یعنی با خدا دوست شدم. وقتی خودم رو با تمام خصوصیاتم بپذیرم با خودم رفیق میشم و راحت‌تر به تغییر و برطرف کردن خصوصیات منفی می پردازم. وقتی با خودم رفیق بشم یعنی با خدا دوست و رفیق شدم.
محمد بصیری
محمد بصیری پولسازی

چطوری با خدا رفیق بشم؟؟؟

وقتی میتونم با خدا دوست بشم که هر آنچه که خدا آفریده رو دوست داشته باشم.

خودم را ابراز کنم یعنی برام مهم نباشه که بقیه درباره من چی میگن و نباید به خاطر حرف مردم از ابراز خودم جلوگیری کنم چون به مرور زندگیم پر از ناراحتی و غم و افسردگی میشه. حال خوبمو نشون بدم هر لحظه هر طوری که دوست دارم رفتار کنم. اگه میبینی کاری رو دوست داری انجام بدی و درسته و به کسی آسیب نمیرسونه(این خیلی خیلی مهمه)، انجامش بده.

خودت رو بخاطر حرف مردم و قضاوت کردن سانسور نکن.

محمد بصیری

با نقاب زندگی نکن خودت باش🌹😍

از خودت رضایت داشته باش یعنی هر روزم یه کاری باید انجام بدم که هر روزم از دیروزم بهتر باشه و هر شب، اون روز را با دیروزم بررسی کنم و این بررسی هر شب باعث احساس رضایت و پیشرفت در خودم میشه حال درون من خوب باشه تو بیرون اتفاقات عالی میفته بررسی هر شب باعث میشه که نسبت به روز قبل از خودم احساس رضایت داشته باشم و هر چه احساس رضایتم از خودم بیشتر باشه، احساس رضایتمندی و خود ارزشمندی از خودم هم خواهم داشت، به خاطر همین احساس ارزشمندی و رضایت، اتفاق‌ها و حوادث عالی و ارزشمند وارد زندگی میشه.

 • قرار که از امروز به بقیه بگم حق با شماست
  این قول باعث میشه وارد کل کل و مشاجره نشم و آرامشم به هم نریزه، با بقیه نجنگم.
  یادت باشههر چیزی که به قیمت از دست رفتن آرامشم تموم بشه، خیلی گرونه👍👍
 • قراره که از امروز آدمها رو آدم ببینم.
  یعنی به خاطر مثبت یا منفی بودن یک فرد و به واسطه اعمال و رفتار یک فرد باور و اعتقاداتم را بالا و پایین نکنم. مثلاً اگر آقای بصیری رو در زمینه پولسازی اول و تاپ میدونم و بهش اعتقاد ۱۰۰ درصدی دارم، اگه کاری کرد که با نظر و اعتقاد من مغایرت داشت و اشتباه بود، به خاطر این کار اشتباهش، اعتقادم به حرف های خوبش رو از دست ندم. آدمها جایزالخطا نیستند بلکه ممکن الخطا هستند. اگه آدم ها رو صفر یا صد بدونی با یه رفتار یا عملی که برخلاف نظر و عقیده ماست اون فرد که بت و سمبل زندگیته تو باورت نابود میشه و زندگی خود تو هم نابود میشه، کسی رو تو زندگیمون بت و سمبل نکنیم، به آدما حق اشتباه کردن بدیم اما یه بار، نه اینکه این اشتباه کردن کار هر روزه و هزار بارش بشه….

قراره که از امروز حداقل یه قدم بردارم تا به رویاهام نزدیک بشم، یعنی وقتی افتادی به زمین بلند شو و حرکت کن. اگه بلند نشی شکست میخوری. بلند که بشی، یعنی داری راه رو ادامه میدی، پس موفق شدی و پیشرفت می کنی.

لایو استاد بصیری با موضوع قرار …!

قرار از امروز روی کلامم کنترل داشته باشم. کلمات منفی اتفاق های منفی وارد زندگی می کنند. ضمیر ناخودآگاه ارتباط مستقیم با کلمات و کارهایی داره که در طول روز می‌گیم و تکرار می‌کنیم و عادتمون شده. ضمیر ناخودآگاه با کلماتی که انرژی دارند کار داره و تاثیرکلمات را هزار برابر میکنه، مثلاً: من بدبخت شدم
! (من) بار نداره، (شدم) بار نداره، اما عبارت (بدبخت) بارداره، انرژی داره، بار منفی داره. ضمیر ناخودآگاه اثر این‌بارو هزار برابر می کنه و وقتی تنهاییم چیزی از درونت هر بار به تو این رو القا میکنه که تو بدبختی و هی این صدا به تو میگه که تو بدبختی تو بدبختی تو بدبختی…
یا جمله (خسته‌نباشید)
(نباشید) بار نداره اما (خسته) بار منفی داره. ضمیر ناخودآگاه احساس خستگی رو تو زندگی و وجودت به خاطر این خسته هزار برابر میکنه و تو همیشه احساس خستگی و خمودگی تو زندگیت داری.

پس مراقب کلام و حرفهات باش و اما افرادی که میگن ما تنبل هستیم، دقت کنند آدم ها تنبل نیستند بلکه شما ها اهداف ضعیفی دارید و چون اهدافتون ضعیفه انگیزه کافی برای انجام دادن کارهایی که شما رو به رسیدن به اون اهدافتون کمک میکنه رو ندارید، اگه کاری رو دوست نداریم را انجام بدیم را، به عنوان هدف قرار بدیم و این کار را هر بار پشت گوش میندازیم، این یعنی هنوز باور نداری که این کار لازمهء زندگیته، این کار انگیزه برای زندگیته و این کار هست که تو را به اهدافت میرسونه.

برای هدفت(کارت)، باید:

 • الف: دوستش داشته باشی.
 • ب:باور داشته باشید که لازمه ی زندگیته😎👍🌹
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *