انواع زنان و آشنایی با زن درون

با دوستانتون به اشتراک بگذارید
🔴🔴مطالعات نشان می دهد که خانم ها پنج نوعند و مهمش این است که شما به عنوان یک دختر بدانید کدامش هستید.🤔🤔

 

✅اولش نوعی است که خیلی در جامعه پذیرفته شده است مادر و مقدس است.

 

✅نوع دوم نوعی است که مدیر و مدبر است.

یعنی اداره کننده است کسی است که سازمان می تواند بدهد.و اوضاع رو همیشه به نوعی دربالا ایستاده و همه چیز را به نوعی زیر نظر دارد. و بنابراین با آگاهی دانایی و تدبیرش عمل می کند….

 

✅نوع سوم معشوق و معشوقه است

و یک مقداری شیک و بلد و یک لغت فارسی است یکم بارش تنده “لوند”و میدونه چه کار می کنه،بلده.این نوع سومی است که وجود دارد و می دانید حرف این است که بهتر است که یک دختر ترکیب این سه باشد و بیشتر مردهایی که به هر حال به یک مرحله ای رسیده اند و به دنبال همسر و عشقی می گردند ترکیب این سه را می خواهند.

 

✅اما دو نوع بد هم وجود دارد که در فرهنگ ما فراوان دیده می شود،

 

✅نوع چهارم که خانم ها لطفا مواظب باشید.نوع ضعیفه است که در فرهنگ ما فراوان است.

یعنی من هیچم و ناچیزم و کاری از من بر نمیاد و نمیفهمم و نمی دونم و سرم پایینه و بله و چشم و واقعا اینگونه اند.در نتیجه اینجور آدم ها دنبال یک کسی می گردند که ازشون مواظبت و مراقبت کند.

 

✅درست عکسش نوع پنجم است که آن ضخیمه و کلفته است.

یعنی درست در مقابلش یک گردن کلفتی که طرفدار زن نیست،نه.اینها ضد مردند.اینها دشمن مردند.اینها منتظر هستند یک مردی را بگیرند مچاله اش کنند یا لقمه اش کنند و یک فشارش بدهند و حسابش را برسند.

 

😄🤦🏻‍♀️خوب این دو نوع آخر گرفتاریست. امیدوارم نباشید و حتما هم نیستید. ولی آن سه مورد اول مهمش این هست که ترکیبش را داشته باشید…

 

😇زن درون💖

 

تو، ای مرد، نباید سراغ زنانگی را از زنان بگیری، بلکه باید آن را در خودت جستجو کرده و باز شناسی؛ چنانکه گویی خودت هستی.

تو، ای زن، نباید مردانگی را از مردان طلب کنی، بلکه باید مردانگی درونت را خود بعهده بگیری، چرا که از ابتدا آن را داشته‌ای.

اما شنیدن این تو را حیرت زده می‌کند و سرگرم بودنت با زنانگی آسان‌تر است، بنابراین مرد تو را تحقیر می‌کند، از آنجا که زنانگی خودش را حقیر می‌شمارد… اما اگر نیک بنگری خواهی دید که مردانه‌ترین مرد، روحی زنانه دارد و زنانه ترین زن، روحی مردانه. هر چه مردانه‌تر باشی، آنچه که واقعیت یک زن هست، هم آنقدر برایت دورتر و ناشناخته‌تر است، چرا که زنانگی درون خودت بیگانه و سرخورده است.

اما اگر مدتی چون خود در خلوتت با خود باقی بمانی، انسانیت‌ات را به خاطر خواهی آورد. در رفتارت نسبت به زن، نه فی نفسه چون یک مرد، که همچون یک انسان خواهی بود، چنان که اگر جنسیت ات با او یکسان می‌بود. زنانگی‌ات را به یاد می‌آوری… برای مردی به شدت مردانه، پذیرفتن زنانگی‌اش تلخ و دردناک است.

 

📍👌شما برده‌ی آنچه در روحتان نیازمندید هستید.

مردانه‌ترین مرد، نیازمند زنان است و در نتیجه برده‌ی آنهاست. خودت به یک زن مبدل شو و از بردگی و خدمت گذاری زنان، آزاد خواهی گشت. برایت بد نیست اگر یک بار لباسهای زنان را بر تن کنی: مردم به تو خواهند خندید اما بواسطه‌ی زن شدنت، به آزادی از زنها و سلطه‌ی‌شان دست می‌یابی.

پذیرفتن زنانگی به اتمام «خود» می‌انجامد. هم این برای زنی که مردانگی‌اش را بپذیرد صدق می‌کند.

کارل گوستاو یونگ

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *