✅ مسیر رسیدن به خواسته چگونه است؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ مسیر رسیدن به خواسته

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 لازم نیست چیزی در اطراف و محیط شما عوض شود تا به جریان سعادت متصل شوید.

💓 می شود که در زندان باشید یا مبتلا به بیماری سخت و در موقعیتی بحرانی، ممکن است ورشکسته شده باشید یا در حال گذراندن مراحل طلاق. معهذا در کامل ترین موقعیت هستید تا همه چیز را شروع کنید.

💛 می خواهیم بدانید که به زمان زیادی نیاز نیست. کافی است درک صحیحی از قوانین کائنات داشته باشید و اراده ای برای رفتن به سوی حالت پذیرش ( آرامش، شادی، عشق ).

🚘 هنگامی که خودرویتان را از نقطه‌ ای به نقطه ای دیگر حرکت میدهید، از مبدا و مقصد خود آگاهید و میدانید که بلافاصله به مقصد نخواهید رسید؛ میباید مسافتی را بپیمایید و بعد از مدتی به مقصد می رسید.

😎👈 ممکن است نگران زودتر رسیدن باشید یا خسته شوید اما در نیمه راه معمولا نا امید نمیشوید که دور بزنید و دوباره به مبدأ بازگردید. وقتی از مقصد راه می افتید دور خود نمیچرخید و عقب و جلو نمی روید تا خسته شوید و دست از سفر بردارید.

👌 مسلم است که اعلام نمیکنید توانایی این سفر را ندارید. مسافت و خستگی و زمان را میپذیرید و به سفر ادامه میدهید. می دانید چه کار باید بکنید و همان کار را می کنید.

🟡 میخواهیم بدانید سفر میان آنجا که هستید و آنجایی که میخواهید باشید (در همه زمینه ها) به همین سادگی باید درک و فهمیده شود.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *