✅ اهمیت دیدگاه ما در فقیر یا ثروتمند بودن ما؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ اهمیت دیدگاه ما در فقیر یا ثروتمند بودن ما؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 برای ثروتمند شدن تنها کاری که باید بکنی این است که از آن باورهای فقیرکننده که به شما دیدگاهی در مورد فقر و ثروت داده استفاده نکنی. دیدگاه من مانند نگهبان عمل میکند اگر دیدگاه ما این باشد که من لایق ثروت نیستم، دیدگاهمان اصلا نمیزاره پول سمت من بیاید.

😎👈 اگر دیدگاهم درست باشه، چیزی که من دیدم درسته و اگر دیدگاهم غلط باشه چیزی که من دیدم توهمه. ثروتمند شدن توهم نیست، فقیر بودن توهم است.

😎👈 وقتی ذهن من می خواهد در مورد پول حساب کتاب کند من می فهمم سریع سکوت می کنم و به خداوند میگویم خداوندا خودت ثروت را در زندگی جریان بده من بلد نیستم. تا من با این ذهنم محاسبه می کنم همش فقر و کمبود و نشدن را می بینیم. خدایا من پولدار شدن و فکر کردن بلد نیستم، تو بیا جای من فکر کن. تو بیا جای من عمل کن، تو بیا من رو ثروتمند کن، خودت بگو چیکار کنم.

😎👌 این عمل به سکوت کشیدن ذهن و رها کردن ذهن فقرگرا به مثابه عمل حضرت ابراهیم می ماند که فرزندش را به دستور خدا در بیابان رها کرد و رفت.

⁉️ چرا؟

😎👈 چون از طرف خدا خیالش راحت است و باور دارد و مطمئن هست که خدا خودش مواظب است و گفتگویی در ذهنش نداشت. و هر گونه گفتگویی در ذهنش که منجر به شک به خداوند و قدرت خداوند میشد را به شیطان منتسب می کرد. ما هم باید از حضرت ابراهیم در زندگی عملی مان الگو بگیریم. کاری را که به خدا سپردی دیگر رهایش کن و اگر گفتگویی به سراغت آمد سریع گفتگو را به سکوت دعوت کن. ما باید روی باورهایمان کار کنیم.

 

⁉️ چطور باید باورهایمان را تقویت کنیم؟

باید باورهای غلط قبلی را مدام بی اعتبار کنیم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ پول یعنی ظهور خدا

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 پول یعنی ظهور خدا، و رهایی از هرگونه نیاز و تنگنا. هرچند باید همیشه آن را در جریان نگاه داشت و برای مصارف درست به کار برد. زیرا احتکار و اندوختن از سر حرص، واکنشی مهیب دارد.

اما این بدان معنی نیست که آدمی نباید صاحب چندخانه و سهام و موجودی اوراق قرضه باشد. زیرا

🌼در خانه مرد عادل گنج عظیم💎 است.🌸

😎👈 تنها معنایش این است که اگر موقعیتی پیش آمد که باید پول خرج کرد، حتی سرمایه اصلی را نیز نباید احتکار کرد و اندوخت. چون وقتی انسان با رضامندی و بدون واهمه خرج میکند، راه را برای سراریز شدن پول بیشتر میگشاید. زیرا:

😎👌 خدا روزی رسان خستگی ناپذیر آدمی است و برکات او تمام نشدنی.💸

گرایش معنوی نسبت به پول این است که خزانه دار کل، با آن عظمت و جلال و کبریایی که در نمی ماند!

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه دربارهٔ «✅ اهمیت دیدگاه ما در فقیر یا ثروتمند بودن ما؟»

  1. سلام؛ با عرض پوزش این دیدگاه با ایده پس انداز کردن مغایر نیست؟! اگر خرج کردن سبب جاری شدن پول در زندگیمان می شود، اصلا چرا پس انداز کنیم؟!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *