✅ چگونه شاد باشیم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چگونه شاد باشیم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

⁉️ چرا شاد نیستیم؟

 

چون ما در طول روز دچار فشارهای روانی حاصل از فعالیت کاری و اجتماعی خود میشویم که این باعث درگیریهای ذهنی و روانی فرد میشه.
😎👈 زمانی که شاد هستید، احساس خوشایندی به شما دست میدهد که همیشه مایل هستید تا دغدغه های کاری خود را برای لحظاتی فراموش کنید.
😃 شادی یک نیاز است که باید همیشه این نیاز را تامین کنید. خیلیها میگن اگه پولدار بشم شاد میشم اما شما زمانی که دارید پول را مصرف میکنید شاد هستید ولی بقیه لحظه ها شاد نیستید.
🎂 برای داشتن احساس شادی این موارد را در زندگی خود رعایت کنید:

🍰 مثبت اندیش باشید.

🍮 همیشه در اتفاقات زندگیتون به نیمه پر لیوان توجه کنید حتی اگر خیلی از نظر شما کم و ضعیف یا حتی از نظر شما گول زدن خودتون باشه. شما باید مسیر زندگیتون را ادامه بدید مثبت اندیشی به شما انرژی ادامه مسیر رو میده.

🍭 نوشتن اتفاقات خوب یا خاطرات شیرین

🍦نوشتن رویدادهای خوب زندگیتون به شما انرژی و نشاط و شادی میبخشه. شکرگزاری هم در این مورد خوب جواب میدهد اصلا دلیل اصلی شکرگزاری ایجاد حس خوب و شادی و نشاط در فرد است. ما تا زمانی که خود را دارا می دانیم احساس خوبی داریم و وقتی خود را ناتوان و بی چیز و بدون دارایی میبینیم احساس عقب افتادگی و حسرت و نگرانی به ما دست می دهد. پس از داشته های خود شکرگزاری کنید.

⛹️ ورزش کنید.

⚽️ ورزش کردن باعث زیبایی اندام و افزایش اعتماد به نفس می شود و علاوه بر این از افسردگی جلوگیری میکند.

🧗‍♀️ از انزوا و تنهایی دوری کنید.

🧘‍♀️ استراحت کنید

🤣 خندیدن

😂 طبق نظریات کارشناسان، خندیدن حتی مصنوعی باعث بیشتر شدن جریان خون در بدن و مخصوصا مغز می شود.

💰 بخشش

🧚🏽‍♂️ زمانی که شما به دیگران کمک میکنید و آنها خوشحال میشوند شما هم از خوشحالی آنها شاد میشوید.

❤️ دوست داشتن خود

💝 هر موقع که افکار منفی سراغتان آمد که کسی دیگر علاقه ای به شما ندارد، به جلوی آیینه بروید و با دقت به خودتان بنگرید و جملاتی نظیر «من هنوز تو را دوست دارم و همین برایم کافی است»، به خودتان بگویید و برای خودتان ارزش قائل شوید.
💖 مهم این است که خودتان از توانایی های خود خبر دارید و نمیتوانید هنر و توانایی خود را به زور به دیگران تحمیل کنید. قرار نیست همه شما را بشناسند و از شما راضی باشند.

👨‍👩‍👧‍👦 در کنار خانواده باشید

💗 تحقیقات نشون میده که در کنار خانواده بودن ناخودآگاه حس خوبی را به فرد و خانواده میدهد.

🌱 انجام کارهای مورد علاقه

🍢 کارهایی که قبلا میکردید که باهاش شاد میشدید رو دوباره تکرارش کنید تا شادی رو احساس کنید.

🌈 ایجاد چالش جدید در زندگی

🍔 سعی کنید زندگی تان را از یکنواختی جدا کنید به این منظور که در آخر هفته ها و تعطیلات، کار های تکراری انجام ندهید و سفر را نیز در برنامه خود بیاورید تا با دیگر آداب و رسوم های شهر یا کشور های دیگر آشنا شوید و یاد بگیرید.
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *