✅ چگونه خواسته ها را جذب کنیم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چگونه خواسته ها را جذب کنیم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈ساده ترین شکلی که قانون جذب را براي خودم تجسم می کنم این است که خودم را یک آهن ربا تصور میکنم: همان طور که آهنربا آهن را جذب میکند، من هم شبیه افکار خودم را به طرف خودم جذب می کنم.

 

🧲 قانون جذب به طور خلاصه این است:

 

🟡 شما هدف یا هدفهاي زندگی خود را مشخص کنید و دقیقا بدانید که چه میخواهید و به ویژه اگر آنها را روي کاغذ بیاورید و در لزوم آنها فکر کنید تا مطمئن شوید و به هدفهاي خود ایمان بیاورید، به نظر می رسد که عواملی نامریی ناگهان به کار می افتند و راه را برایتان هموار میکنند و شما را به سوي موفقیت می رانند.

😎👈 خودت را تجسم کن که در وفور نعمت زندگی میکنی، درنتیجه وفور نعمت را بطرف خودت جذب میکنی. این برای هر فردی جواب میدهد.

⁉️ قانون جذب چگونه کار می کند؟

 

🟣 درواقع قانون جذب یک قانون ثانوي است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. به این صورت که هر چیزي که از انرژي ساخته شده باشد مشابه خود را جذب می کند. (البته به گفته فیزیکدانان بخش عظیمی از هستی را جسم تاریک تشکیل داده است که ماهیت آن هنوز مشخص نیست)

🟢 هر چیزي در این دنیا داراي فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهاي مختلف اعم از پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسمان، بیماري و غیره … تمرکز میکند همانها را نیز جذب میکند و این از طریق ذهن و احساسات انسان امکان پذیر است.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ جذب پول

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 وقتی می گویید: پول کافی ندارم، از عهده خرید آن برنمی آیم.

⚡️ آنگاه هرگز نخواهید توانست به پول و ثروت دست یابید.

😎👈 برای جذب پول باید همواره بگویید من به اندازه کافی پول دارم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ چرا دیر به خواسته میرسیم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 شما يک مركز انتقال در جهان هستی هستید، كه هر ثانيه فركانسی را به آن ارسال می‌داريد و برگشت آن فركانس را دوباره دريافت می‌كنيد.

📡 براي خلق آنچه خواهان آنيد، بايد انتقال بی‌وقفه آن را تلگراف كنيد و برای اين منظور بايد علم داشته باشيد كه تمنای دل شما به ظهور رسيده است.

🟡 اما اگر فكر كنيد كه آرزوی شما محقق نمی‌شود و اگر ترديد به دل راه دهيد، فقط در انتقال پيام نقصان وارد كرده‌ايد؛ جهان هستی پيام‌های ارسالی شما را از دست می‌دهد و به جای آن نشان ناكامی و يأس از شما را می‌گيرد. پس بی‌دريغ به علامت‌های جديد پاسخ را آغاز می‌كند.

⚡️ شما آنچه را انتقال داشته‌ايد دريافت می‌داريد و آن اين است: من به آرزوهایم نمی‌رسم.

😎👈 بنابراين بهتر است حس ناكامی را به احساس خوب داشتن تبديل كنيد، پس آنگاه كيهان قادر خواهد بود كه آن را به شما باز گرداند.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *