✅ خودشناسی چطور باعث ثروتمندشدن من میشه

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ خودشناسی چطور باعث ثروتمندشدن من میشه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈ما با خودشناسی و شناخت ابزارهایمان می فهمیم فرد فقیر، ذهنش به جای اینکه یکی از ابزارهای او باشد، شده رئیس فرد و به فرد میگه چیکار بکن و چیکار نکن.

😎👈 خودشناسی چطور میخواهد ما را به ثروت برساند.
کل ماجرا این است که:

💸 پول هست قرار نیست که بیاد

❤️ خدا هم هست قرار نیست که بیاد

🔮 ولی من و تو نیستیم.

⁉️پس ما کجا هستیم؟

😎👈 جایی که ذهن ما، ما را اونجا برده و حسابی داره گفتگو میکنه و فیلم فول اچ دی ناراحت کننده داره نشون میده. ذهن ما یک دنیای مصنوعی ایجاد کرده که توش پول نیست بعد ما را آنجا نگه داشته است.

😎👈 ما برای اینکه پول را ببینیم باید از توی ذهنمون بیاییم بیرون! فقط همین! کار خاصی نمیخواد بکنی. قدم اول و آخر این است که از این دنیای مصنوعی و این اتفاقی که ذهنت تو رو گیر انداخته بری بیرون.

ذهن با نام منطق، عرف، خداوند، واقعیت و سایر برچسب ها در حال گفتگو با شما هست.

🌼 گفتگوهای ذهنی ما، حائل بین ما و ثروت هستند.🌸

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ نسخه بهتری از خودت باش

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈پس حالا که این صدمه بزرگ را به ما میزند چرا داری بهش گوش میدی؟ اعتیاد داری؟ باید این اعتیاد را کنار بزاری.

😎👈رسیدن به ثروت کاری نداره، دل کندن از فقر کار سختیه چون به عوامل منجر به فقر عادت کردیم و ترک عادت کار بسیار سخیته. یعنی کارهای قبلی را انجام ندیم کار سختی هست.

😎👈اگر تغییر نکنیم، با همان باورهای قبلی، ما همان نتیجه های قبلی را میگیرم. ما باید آدم جدیدی بشیم.

⁉️ آدم جدید یعنی چی؟

😎👈 برای اینکه یک نسخه بهتری از خودم بسازم من باید جور دیگری فکر کنم یعنی من اگه بتونم باید مثبت فکر کنم اگر نمیتونم اصلاً فکر نمیکنم. وقتی میبینم که بلد نیستم مثبت فکر کنم اصرار نمیکنم که یالا مثبت فکر کنم. ولش کن نمیخواد فکر کنی.

🟡 همین که از افکارت استفاده نمی کنی یعنی پذیرفته ای این افکار ناسالم و مسموم است.

🔴 ولی وقتی داری از افکارت استفاده میکنی و گفتگوی ذهنی ات را با دقت بسیار زیاد داری گوش میکنی یعنی مشکل آن بیرون است مشکل از من نیست.

😎👈 اما در حقیقت امر وقتی داریم خودشناسی میکنیم، مشکل در درون است در نوع زاویه دید به مسائل است. ما نمیتونیم نسبت به وقایع رخ داده در بیرون از زاویه ای درست که به نفع ما باشه بهش نگاه کنیم پس نباید بهش فکر کنیم.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ ذهنمون چطور برنامه ریزی شده

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

⁉️ممکن است بگوئید ذهن من به حرفم گوش نمیده کار خودش را میکند؟

😎👈 بله. اگر به ذهنتون برنامه جدید ندید اون برنامه قدیمی خودش را اجرا میکنه چون ناچار است. وظیفه ذهن محافظت از ماست و به ما از خطرات و ریسک های آتی یک عمل آگاهی میدهد.

 

⁉️ برنامه ذهن ما در کودکی چگونه بوده است؟

مدام در کودکی به ما گفته اند اوضاع دنیا خیلی خراب است، همه برای یک لقمه نون دارند همه را تیکه پاره میکنند، از هر چیزی کمبود هست و مدام باید صرفه جویی کرد، آدم ها همه بد و نامرد و خائن هستند، هر کی به خوشبختی برسه، خوشبختی و خوشی اش دوام نداره نکشی میکشند، نخوری میخورنت، ندزدی میدزدند ازت، مواظب باش همه جا ناامن هست، آدم ها همشون بد هست و نظر دارند بهت. در کل یک دنیای فوق العاده تاریک و فقیری را برای ما توضیح داده اند و ذهن ما هم وظیفه اش مراقبت از من است و ثانیه به ثانیه مدام به من داره هشدار میده که من فقر هست، دشمن هست، ناامنی هست.

 

⁉️ چرا ذهن ما به خوشبختی امیدی نداره؟

 

😎👈چون در بچگی بهش گفتند آینده قرار نیست اوضاع خوب بشه، آینده بدتر میشه که بهتر نمیشه. حالا ذهن من هم اینها را شنیده داره الان اینها را به من میگه. حالا ما میخواهیم به موفقیت و ثروت برسیم ولی ذهن ما اعتقادی به موفقیت و ثروت و دنیای زیباتر نداره.

😎👈 ما نمی شود را دیده ایم که الان داریم نمیشود را به خوبی در زندگی خودمان اجرا میکنیم

🔴 نمیشود ثروتمند باشیم

🟢 نمی شود خوشبخت باشی

🟡 نمیشود زندگی بدون هیچ مشکلی باشه

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه دربارهٔ «✅ خودشناسی چطور باعث ثروتمندشدن من میشه»

  1. باسلام.وتبریک سال جدید.واقعا همینطور هست که گفتید.من تازه یکساله که متوجه قدرت ذهن شدم.ودارم به ذهنم خوراک جدید میدم.ممنون از مطالب زیباتون.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *