میلیاردر شدن در یک روز

میلیاردر شدن در یک روز در ایران

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

خیلی‌ها فکر می‌کنند که پولسازی و میلیاردر شدن در یک روز یا یک شبه پولدار شدن، ساده نیست و برای رسیدن به آن باید شانس یا قدرت جادویی داشته باشیم.

اما امروزه در ایران میلیاردر شدن در یک روز بسیار آسان است!

شاید الان بپرسید که: چگونه در یک روز پولدار شویم؟ خب این سوال هم درسته هم نادرست! میدونید چرا؟ چون درسته برای میلیاردر شدن یک روز نیازه، اما برای اون یک روز باید سالها زحمت بکشید و مطالعه کنید.

مثل داستان کوتاه نقاش و تجربه:

خانم جوانی به نقاشی گفت که نقاشی چهره مرا بکش. نقاش در 5 دقیقه نقاشی رو کشید و به خانم تحویل داد. خانم پرسید هزینه ی این نقاشی چقدره؟ نقاش گفت: 500 دلار خانم!

خانم جوان با ناراحتی گف: ولی شما فقط 5 دقیقه برای این نقاشی وقت گذاشته اید!

نقاش جواب داد: بله، من 50 سال است که تمرین میکنم چگونه یک نقاشی را در 5 دقیقه بکشم!

یا داستان مهندس و پیچ:

دستگاه تولیدی یه کارخونه ای خراب بود و هرچه صاحب کارخانه و باقی پرسونل ها میگشتن نمیتونستن خرابی دستگاه رو پیدا کنند و خط تولید رو براه کنند. تا اینکه مهندسی با مقداری تمرکز و محکم کردن یک پیچ، باعث شد تا خط تولید دوباره راه بیوفتد.

وقتی صاحب کارخانه از وی قدردانی کرد و پرسید چقدر شد؟ جواب شنید 5 هزار دلار!

صاحب کارخانه با عبوثی درخواست ریز فاکتور داد!

مهندس نوشت: 1 دلار برای بستن پیچ، 4999 دلار بخاطر اینکه فهمیدم کدام پیچ!

این دو داستان کوتاه گرچه فانتزی هستند، اما به ما یادآور میشوند که یک شبه پولدار شدن ممکن نیست (شاید بهتون ارث برسه، اما از قدیم گفتن، میراث به کسی وفا نکرده.).

خب سوال بعدی که دوستان پرسیده اند: چگونه در ایران میلیاردر شویم؟

مجله فاربس که یکی از برترین منابع در زمینه معرفی میلیونرها و نوع کسب کار آنهاست در مقاله ای که به تازگی منتشر کرد است، نوشته است که:

Iran Sees Millionaire Boom Amid Sanctions, Covid-19 And An Election

افزایش ثروت ثروتمندان میلیونر ایران سه برابر نرخ جهانی
(میلیونر یعنی میلیون دلار)

➖درحالی که تحریم و کرونا روی مردم ایران تاثیر بسزایی گذاشته و حدود 60 درصد مردم ایران در فقر نسبی زندگی میکنن ، بر عکس مردم عادی کرونا و تحریم ها و فشار های اقتصادی هیج تاثیری در زندگی ثروتمند ها نداشته و حتی اونها ثروتمند تر شدند‌.

ایران هم اکنون 250 هزار میلیونر دارد که اکثر آنها در تهران زندگی میکنند.

☑️ و نکته جالب داستان اینجا است که :
منبع دیگر درآمدهای کلان میلیونرها رمز ارزها هستند و 70 درصد افراد میلیونر ایران در بازار رمز ارز ها سرمایه گذاری کرده اند ، ترید ارز دیجیتال و ماین کردن بیت کوین سودهای میلیون دلاری برای ثروتمندان ایران رقم زده❗️

با توجه به این مقاله از مجله فاربس، یکی از راه های میلیاردر شدن در ایران بازار رمز ارزهاست که موقعیتی مناسب برای سرمایه گذاری ایجاد کرده است. (توجه، سرمایه گذاری در رمز ارزها ریسک بسیار زیادی دارد و پیش از هرگونه سرمایه گذاری، باید دانش خود را ارتقا دهید.).

شغل های میلیاردر شدن:

با توجه به داغ بودن بازار آموزش در ایران، یکی از شغل هایی که کمک میکند میلیاردر شوید، آموزش است. این آموزش میتواند بسیار ساده باشد. ارجاع به: رویافروشی و قصه گویی

چگونه از طریق اینترنت میلیاردر شویم؟

در بازار اینترنتی ایران میلیاردر شدن هم بسیار آسان شده است. با اندکی سرمایه گذاری میتوانید فروشگاه خودتون رو بسازید و محصولات خود را به فروش برسانید. البته همانطور که در بالا ذکر کردیم، نیازمند به تجربه هستید.

میلیاردر شدن بدون سرمایه:

سرمایه را باید برای شما معنی کرد، سرمایه گاهی میتواند وقت شما، تمرکز شما، ایده ی شما باشد! همیشه که نباید سرمایه را پول در نظر گرفت. پس با اندکی توجه به اطراف، میتوانید بفهمید که چه مشاغلی بدون سرمایه گذاری و فقط گذاشتن وقت به شما کمک میکند تا پولدار شوید. مثل داشتن یک صفحه اینستاگرام که هیچ سرمایه ای نمیخواهد.

پی نوشت:

 • دختری که از طریق اینترنت پولدار شد
 • چگونه با یک کلیک پولدار شویم
 • پولدار شدن سریع از طریق اینترنت
 • با چه شغل هایی میلیاردر شویم
 • چگونه پولدار شویم از طریق اینترنت
 • با درآمد کم چگونه ثروتمند شویم
 • چگونه در بورس میلیاردر شویم
 • از چه سایتی پولدار شویم
 • پولدار شدن سریع بدون سرمایه
 • پولدار شدن از طریق اینستا
 • سایت معتبر پولدار شدن
 • میلیاردر شدن از طریق اینترنت
 • پولدار شدن در فضای مجازی
 • پولدار شدن در ايران
 • راه های پولدار شدن از طریق تلگرام
 • راه های پولدار شدن بدون سرمایه
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

26 دیدگاه دربارهٔ «میلیاردر شدن در یک روز در ایران»

 1. سلام معلومه که درسته، یه سر میری اینستا یارو بند شلوارشو بلد نیست نگه داره، داره پکیج میفروشه و دوره برگزار میکنه ملت هم ریختن دارن ازش تعریف میکنن،از اونورم بیت کویین با برق ملت خرید فروش میکنن، معلومه درست میگه همه دارن با دزدی از جیب هم پولدار میشن، میوه فروشی که میوه با قیمت کم میخره ۳برابر میفروشه و ….. از هر قشری نگاه کنی داره از جیب بقیه میدزده، دزدای خوبی داره پرورش میده ایران

  60
  9
 2. سلام بله درسته تعداد میلیونرها در ایران بیشتر شده بیشترم میشه،اما اینکه یه شبه میلیاردر شیم حرف مفت و چرتیه و هیچکش یه شبه به همچین جایگاهی نرسیده چون مسیر موفقیت و پیشرفت یه شبه اتفاق نمیفته چون این مسیر نیاز به تغییر و رشد داره تکامل میخواد

  44
  5
 3. منم یکی میشناسم با 50میلیون تومن الان 15میلیارد ثروت داره فقط هم روی یک ارز سرمایه گذاری کرده بود در عرض یک ماه

  29
  15
 4. مگه نمیدونی همه ی میلیاردها دزد و شیاد و فریب کار و منفعت طلب اند ، از بیل گیتس که نرم افزار دوستش رو فروخت بگیر تا صاحبان شرکت های اپل که خود استیو جابز رو اخراج کردند و الی آخر…. ایران هم مهد پرورش دزدان پکیج فروش رویاهای خیالی ثروت مند شدن هستند ، ببینید مسئله اینه که مجله فورگوز اشتباهی سنجش میکنه ، نباید روی ثروت دزدان دست بگذاره،چون معیار خوبی برای سنجش یک ثروت بزرگ جمعی ملت ها نیست، در واقع فوربز فقط آمار دزدان رو سر شماری کرده،حالا که پشماتون از تحلیل سیاسی اقتصادی بنده ریخته،این هم بگم البته ریا میخوام بشه، بنده دانشجوی دانشگاه آکسفورد از انگلستان این کانال تون رو رصد میکنم و خوشحالم که چشم و گوش مردم رو باز میکنید نسبت به این دزدان ثروت،حرفم با بقیه دوستانه،اگر می‌خواهید ثروت مند بشید روی خودتان سرمایه گذاری کنید نه توی جیب شیادان.

  25
  24
  1. سلام…. خیلیا ها هستن با تلاش خودشون ب جایگاهی میرسن اینجوری نیست همه ثروت مندان دزد باشن….

   29
   5
  2. داداش بعضی از فوتبالیستا و هنرمندا و ……………….. دزدن؟؟؟؟؟ با این باور با خونم امضا میکنم هیچ وقت رنگ ثروتو نخواهی دید ( هم مالی هم روابط و …/)

   15
   2
 5. ضمنا برای ثروتمند شدن ، مهارت کسب کنید ، و بهترین نسخه ی خودتان باشید
  چندتا از دلایلی که باعث میشه یه عده ثروتمند بشند اینه که سر مردم رو کلاه میزارن،دلیل دوم این‌که ارث پدری دارند یک شبه پول دار میشند، سوم این‌که مهارت خاصی دارند که دیگران ندارند ، الان می دونم همه توی ایران مهارت جق زدن دارند اما مهارت هک سایت پورن هاب رو ندارند،اگه یه نفر پیدا بشه سایت پورن هاب رو هک کنه،راحت میتونه میلیاردر بشه،هم میتونه ثواب ببره،آمار گناه جق کمتر بشه،هم میتونه از سایت پورن هاب بیت کوین بگیره و فناش بده و هم می تونه توی سایبر ایران با حقوق بالا استخدام بشه ، در نتیجه این‌که مهارت خاص و کمبود اون مهارت باعث ثروت شما میشه،الان همه توی ایران جقی اند این مهارت عمومی و ارزان هست پس شما رو علاوه بر استهلاک جسمتون،ثروتمند هم نمیسازه بدتر هزینه پول شارژ اینترنت که باید صرف آموزش خودتون بشه،صرف آمیزش خودتون میشه.

  22
  2
 6. اون دوستی ک دانشجو آکسفورد هستن
  اصلا تو خوبی داداش ما همه دزد
  تویی ک در چنین دانشگاهی مثلا داری درس میخونی اونم توی یه کشور فوق پیشرفته و ثروتمند
  باورت اینه
  من فاربس ماربس حالیم نیس
  اگه فکر میکنی نمیشه بشین خونت فیلم ببین
  و اگر خیلی بیکاری برو دنبال کلید رفیق مون بگرد

 7. ثروت واقعی علم و دانشیه که اگر چندبار همه ی سرمایه ت رو از دست بدی و صفر شدی دوباره بتونی به زندگی و رقابت برگردی !

  با انتقاد کردن هیچ کس به هیچ جا نرسیده!

  هیچ منتقدی نیست که تعصب و تحجر داشته باشه و اسمش توی تاریخ بمونه
  ولی افراد روشن فکر همیشه محترم و عزیز در دل مردم جا دارن حتی اگه هیچ کاری نکنن که البته اتفاقا چون یه کاری کردن جاوید میشن ! زحمت اگر میکشید برای بهتر شدن خودتون بکشید و دیدگاه جهانی و ابدی داشته باشید وگرنه آکسفورد و کمبریج و ییل و هاروارد نوشتنش و چسبوندنش به خود کاری نداره .

  الکساندر هستم از رومانی ؛ صدراعظم دانشگاه سوربن فرانسه 🙂

  بیندیشید و میلیونر شوید ! تمام

 8. سلام من میلیونر شدم و نه یک شبه،بلکه به رفتن جوانی و سپید شدن موهایم و خط افتادن و چروک شدن صورت و دستهایم و نبود جز عزت نفس و قدر لحظات زندگی را دانستن

  10
  0
 9. من طرفو میشناسم تو۲۸سالگی تو یه هفته تریلیاردر شد و هیچکسم نمیدونه مثل قبل داره زندگی میکنه هر کسم میره پیشش یعنی امکان نداره یه ماه بعد میلیاردر نباشه
  این پیج خودمه دوست نداره پیجشو کسی داشته باشه واسه نمیتونم بزارم

  6
  5
 10. من خسته شدم از بس دویدم از بس رفتم وانجام دادم و نشد خسته شدم بخدا از بچگی تو فقر بزرگ شدم دست به هر کاری زدم نشد دیگه خسته شدم از زندگی نامزد کردم همش فشار زندگی داره پارم میکنه

  1
  1
 11. بعضی وقت ها میلیاردر شدن به شانس هستش و هر کس اون لحظه رو شکار کنه میلیاردر میشه.مثلا در مورد رمز ارز لونا.هر کسی این رمز ارز رو در اوج قیمتی بالای صد دلار خریده بود قشنگ سرمایه اش رو از دست داد ولی کسایی که بعد سقوط شدید این رمز ارز در قیمت زیر دو تومان این رمز ارز رو خریدند و مثلا به اندازه صد میلیون خریدند در عرض دو سه روز میلیاردر شدند.و از این شانس ها شاید هر ده سال یکبار اتفاق بیفته ولی انسان هایی هستند که همیشه در کمینند و در لحظه شانس بهشون روی می آره.من مثلا از اون بد شانس هایی هستم که پول کافی نداشتم که بعد از سقوط لونا به مقدار کافی بخرم و نتونستم از این فرصت استفاده کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *