اسرار ثروتمندان 17

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

🔺 اسرار ذهنی ثروتمندان

 

🌼 باور شماره 17

 

🌳 آدمهای ثروتمند همیشه در حال رشد کردن و یادگرفتن هستند.، آدمهای فقیر فکر می کنند که همه موارد را می دانند..

 

🌸 یکی از خطرناک ترین جملات در سر راه موفقیت این است: من آن را می دانم. صراحتا بگویم: اگر واقعا ثروتمند و شاد نیستید، فرصت خوبی هنوز هست که در مورد پول، موفقیت و زندگی اطلاعاتی به دست آورید. این جمله معروف و مهم را فراموش نکنید که اگر آنطور که دوست دارید موفق باشید، موفق نیستید، موردی وجود دارد که از آن اطلاع ندارید و باید یاد بگیرید.

🌸آنچه نیاز دارید این است که راههای جدید را بشناسید و یاد بگیرید، به همین دلیل است که من این فایل را تهیه کردم و به رایگان در اختیار شما قرار دادم. هدف من این بود که یک سری باورهای جدید و تازه را در شما ایجاد کنم تا اعمال شما تغییر کند و نتایج بهتری بگیرید.

 

🌸ادامه رشد و یادگیری برای موفقیت ضروری است. فیزیکدانها معتقدند که هیچ عاملی در دنیا ساکن نیست، هر تکه ای از این کائنات همواره در حال تغییر و تحول است. حتی سنگ و فلز سخت که به چشم شما ساکن هست، در حال تغییری است که به چشم نمی توانید ببینید.

💖❤️💖❤️💖❤️💖❤️💖❤️💖

😎😍واما یک تکنیک…

 

حتما قبل از خواب خواستتون را تو ذهنتان بیارید برای خودتون یک جمله تاکیدی بسازید و این جمله رو به کسی نگید حتما در جمله به لطف خدا ایمان داشته باش یعنی به یک نیروی برتر اطمینان کنید مثلا به لطف خدا شرایط مالی ام عالی شده به لطف خدا خانه دلخواهم را خریدم، به لطف خدا درآمدم ده برابر شده، یه لطف خدا ازدواج کردم و….

قبل از خواب جمله تاکیدی خود را حداقل ۲۵ بار تکرار کنید بعد از تکرار به چیز دیگری فکر نکنید

🤔✨️💥شما یعنی ضمیر خودآگاه می خوابد و ضمیر ناخودآگاه تر صبح جمله تاکیدی شما را تکرار می کند ضمیر ناخودآگاه شما با کائنات همسو می شود و شما حتما به آرزوهایتان خواهید رسید

 

 

❣اگر ثروت میخواهید باید نسبت به همان پول کمی که دارید احساس شادمانی کنید تا پول بیشتری به سمتتان بیاید.

 

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *