زبان بدن افراد قابل اعتماد

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

 

زبان بدن افراد قابل اعتماد

 

 

افراد قابل اعتماد اول از همه به خود اطمینان دارند پس این حالت را برای دیگران هم به زیبایی به نمایش می‌گذارند آنها هرگز دست‌های خود را پنهان نمی کنند، زیرا این حس به مخاطب‌ القا می‌شود که ناآرام هستند و به خودشان اطمینان ندارند.

یکی از بدترین کارها هنگام صحبت کردن با دیگران، قرار دادن دست‌ها در جیب است که به سادگی عدم اعتماد به نفس فرد را نشان می‌دهد. از آنجا که افراد معمولا هنگامی که عصبی هستند و استرس دارند دست‌های خود را پنهان می‌کنند.

هرگز دست به سینه نمی ایستند؛

چون این رفتار نیز مانند پنهان کردن دست‌ها بر مخاطب تأثیر منفی می‌گذارد.

 

 

تفاوت زبان بدن آقایان و خانم ها

 

 

خلاصه ای از چگونگی ابراز علاقه

 

زبان بدن مردان و زنان عاشق نیز با هم متفاوت است. اگر زنی عاشق مرد مورد علاقه خود شود، ناخودآگاه کمرش را صاف و کشیده به سمت مرد مورد علاقه‌اش خم می‌کند. همچنین یکی دیگر از نشانه‌های زبان بدن زنان عاشق این است که موهای خود را بی دلیل به دور انگشت خود می‌پیچند و یا انگشت‌های خود را به آرامی درون موهای خود می‌کشند. معمولا وقتی زنی با مرد موردعلاقه خود برخورد می‌کند، نمی‌خواهد مانعی بر سر راهش وجود داشته باشد؛ مثلا اگر کیف در دست داشته باشد، آن را در یک سمت بدن خود نگه می‌دارد.

از طرف دیگر زمانی که یک آقا در حین صحبت کردن با خانم ریش‌های خود را لمس می‌کند یعنی به طور ناخودآگاه متوجه زیبایی خانم شده و نسبت به او علاقه‌مند شده است.

طبق بررسی‌های انجام شده،  مردان برای جذاب‌تر به نظر رسیدن در نگاه زنان، صدای خود را بم‌تر و مردانه‌تر می‌کنند و گمان می‌کنند که با این رفتار، آن‌ها در نظر خانم‌ها فهیم، بسیار مهربان و با محبت هستند. همچنین در بسیاری از موارد اگر مردی از زنی خوشش بیاید، حین مکالمه یک دست را در جیب شلوار و دست دیگرش را روی دیوار می‌گذارد تا برای فرد مقابل خود، فضایی امن و حمایتگرانه بسازد، و یا دست‌هایش را به کمر می‌زند و تلاش می‌کند خود را قدرتمند نشان دهد.

علاوه بر این، اگر شما یک بچه گربه را نوازش می کنید و مرد موردنظرتان نیز همان کارهای شما را تکرار می کند، قصد او مسخره کردن شما نیست بلکه حرکت و تقلید او دست خودش نیست و طبق زبان بدن مختص این جنس شما را دوست دارد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *