✅ چرا با اینکه تلاش میکنم پولدار بشم یا روابط خوب را ایجاد کنم باز به هدفم نمیرسم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا با اینکه تلاش میکنم پولدار بشم یا روابط خوب را ایجاد کنم باز به هدفم نمیرسم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

👌 زمانی که شما برای رسیدن به هدفتان تلاش فراوان میکنید اما نمی رسید یا آن گونه که می خواستید نبوده همیشه به چرایی آن فکر کنید.

😎👈 بخاطر اینکه برای کائنات همیشه ریشه و چرایی تصمیمات مهم هستند.

⁉️ چرا میخواهم پولدار بشم؟

⁉️ چرا میخواهید به دیگران محبت کنید؟

⁉️ چرا می خواهید با یک فرد خاص ازدواج کنید؟

اکثر افراد که میخواهند پولدار بشوند یا با فرد خاصی ازدواج بکنند یا به دیگران محبت بکنند، ریشه اش فرار از خود است. یعنی فرد، شخصیت خودش را دوست نداره و از شخصیت الانی خودش بیزار است و دنبال ثروت و ازدواج و چیزهایی دیگه هستند تا این خلع دوست نداشتنی بودن خود را رفع کنند.

 

⁉️ اما احساس دوست داشتنی نبودن یا فرار از خود چگونه منجر به رویدادها و اتفاقات ناخواسته و بد میشوند؟

 

🚶‍♂️ زمانی که شما خودتان را دوست ندارید و ازش خوشتان نمیاد چطور انتظار دارید دیگران شما را دوست داشته باشند و پذیرند زیرا دیگران کاملاً بازتاب افکار و نظر شما هستند.

🔮 زمانی که شما خود را دوست ندارید بازتابی که از جهان دریافت میکنید این است که به گونه ای پیام دوست داشتنی نبودن را دریافت کنید.

💝 اما زمانی که شما خودتان را با همین وضعیت دوست دارید و پذیرفته اید پیام شما به کائنات، پیام یک فرد دوست داشتنی بودن است لذا افراد و دنیا که آینه شما هستند به شما پیام دوست داشتنی بودن به اشکال متفاوت به شما نشان میدهند.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ چگونه وقایع وارد زندگی من میشوند؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 زمانی که از اینی که هستی میخواهی فرار کنی پیامت به دنیا این است که من خوب نیستم. من خوب نیستم ما وارد دنیا میشه ما را کائنات آرام آرام به سمتی هدایت میکند که اتفاقات شرایط ایده ها آدمها رفتارها و اخبارها و نتایجی که بیشتر به من نشان دهد که من خوب و مطلوب و باارزش نیستم را بیشتر نشان دهد.
وقتی وارد آن حلقه و مدار اتفاقات بد شدیم مدام از این وقایع و اتفاقات بد میبینیم که بیشتر به ما نشان دهد که ما خوب و باارزش نیستم.

🌸 اگر از دیگران با رفتار و عملشون به گونه ای نشان میدهند که تو خوبی نیستی این کارشون همان پیامی است که شما به کائنات فرستادید و حالا دارید بازتابش رو دریافت میکنید.

🔮 هر اتفاق و پیامی که دریافت میکنیم آنها شانسی برای ما اتفاق نمی افتند بلکه تمام اتفاقات بازتاب افکار و چراییها اعمال ما هستند.

✨🌸✨ پس اگر میخواهی تلاشهایت به ثمر برسند در ابتدا مهم است که خودت رو همین جوری که هستی دوست داشته باشید. سپس به سایر اقدامات دست بزنید.🌈

💛 خوب است که محبت کنید ولی نه با این چرایی که من را دوست داشته باشند

💎 خوب است که پولدار بشی ولی نه با این چرایی که تو پذیرفته بشی یا به تو احترام بیشتری بگذارند یا تو رو حساب کنند.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *