✅ چرا بعضی افراد از قانون جذب نتیجه نمیگیرند؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا بعضی افراد از قانون جذب نتیجه نمیگیرند؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

🚀 ذهن ناهشیار میلیون ها برابر قوی تر🦾 از ذهن هوشیار است.🛰

😎👈 اگر ذهن ناهوشیار با خواسته‌‌‌های ذهن هوشیار ناهماهنگی نداشته باشد هیچ مسئله‌ای نیست، چون در این شرایط قانون جذب به صورت خودکار عمل می‌کند و هیچ نیازی نیست کاری کنید که قانون جذب را در زندگیتان خلق کنید.

🌱 اما اگر این ۲ ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه شما با یکدیگر هماهنگ نباشد، قانون جذب هیچ تأثیری ندارد.🌿

💈 برای مثال شما آگاهانه می‌خواهید که حسابتان پر از پول باشد و با تکرار عبارات تاکیدی سعی می‌کنید این حس را به وجود بیاورید اما اگر در ذهن ناخودآگاه شما این عقیده وجود داشته باشد که شما لایق آن همه پول نیستید، هرگز ثروتمند نمی‌شوید.

😎👈 ذهن ناخودآگاه شما شبیه یک ضبط صوت عمل می‌کند و همیشه تمایل دارد که موزیک‌‌‌های قدیمی تان را پخش کند؛ به خصوص همان ترانه‌هایی که از دوران کودکی والدین بار‌ها و بار‌ها برای‌تان تکرار کرده‌اند. حالا شما ترانه‌‌‌های ضبط صوت ذهنی تان را در ۶ سال اول زندگی با جملات منفی پر کرده‌اید.

💈 جملاتی مثل:

⚠️ تو به اندازه کافی خوب نیستی

⚠️ تو بی لیاقتی

⚠️ تو به درد نخوری

⚠️ تو خنگی

⚠️ تو بی استعدادی

⚠️ آدم‌‌‌های دیگر بهتر از تو هستند و تو مجبوری بهتر از دیگران باشی و …

😎👈 چه این پیام‌‌ها مستقیم به شما رسیده باشد چه غیرمستقیم، بعد از سال‌‌ها که در چنین موقعیت‌‌‌های مشابهی قرار می‌گیرید آن نوار‌ها دوباره تکرار می‌شود و مشکل اینجاست؛ شما روی نواری که در حال پخش است عباراتی دقیقاً مخالف را به زبان می‌آورید و در این حالت هیچ نتیجه‌ای دریافت نخواهید کرد.

😎👈 شما خودتان را فریب داده‌اید که فرد مثبتی هستید، چون در تمام لحظاتی که در حال تکرار جملات مثبت و تصویرسازی برای رؤیاهایتان هستید، نوار منفی ضبط صوت ذهن ناهوشیارتان در حال پخش ترانه‌‌‌های ناامیدکننده و دلسردکننده است.

 

⁉️ راه حل چیست؟

 

😎👈 شما هیچ وقت نمیتوانید گفتگوی ذهن خود را که مدام افکار منفی میگوید را قطع کنید ولی میتوانید به آن بی توجه باشید. هر وقت گوینده، شنوده ای نداشته باشد، گوینده ساکت می شود. راه حل در گوش نکردن و بی توجهی کردن به گفتگوی ذهنی است که افکار منفی را طوطی وار بیان میکند. ما باید آنقدر افکار مثبت را تکرار کنیم تا ذهن منفی به جای تکرار افکار منفی، افکار مثبت را بیان کند. که این کار زمان بر است و اکثر افراد دوست دارند در زمان کم اثر بزرگ بگیرند در حالی که از وضعیت ذهن ناهوشیار خود بی اطلاع هستند.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

3 دیدگاه دربارهٔ «✅ چرا بعضی افراد از قانون جذب نتیجه نمیگیرند؟»

  1. طرز فکر سمی خودتو اینجا تحویل ما دادی.راضی به زحمت نبودیم! این برداشت دقیق نیست و پر از اشتباهه. جمع کن برو خونتون

    2
    8

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *