✅ کی قرار است من میلیونر شوم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ کی قرار است من میلیونر شوم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 ما برای چیزهایی که ندارید کارهای بسیار زیادی انجام می‌دهید.
🟡 هنگامی‌که روی نداشته‌هایمان تمرکز می‌کنیم، تنها باعث می‌شود که بیشتر آن را نداشته باشیم. این قانون جذب است: روی هر چیزی که تمرکز کنید، گسترش پیدا می‌کند.
🟣 در نتیجه اگر می‌خواهید چیزی را از زندگی‌تان حذف کنید، روی آن تمرکز نکنید.

⁉️ چگونه وضعیت مالی‌ام را نادیده بگیرم؟

😎👈 تو این کار را نمی‌کنی و حتی نمی‌توانی چنین کاری انجام دهی، چراکه این قوی‌ترین فکری است که در سرت پرورش می‌دهی. سعی نکن آن را نادیده بگیری، بلکه تلاش کن آن را با اندیشه‌ی دیگری جایگزین کنی.
👌 اگر یک اندیشه باعث می‌شود که احساس بدی پیدا کنی، آن را با اندیشه‌ی دیگری جایگزین کن که باعث می‌شود احساس بهتری پیدا کنی.
✨🌸✨درواقع ما از شما میخواهیم که وانمود کنید که الان مشکلی نداریدو ثروتمند هستد این بازی زندگی است و کافی است که قوانین این بازی را بیاموزید.🌈
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅  قوانین جذب ثروت

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

1️⃣ ۱. سخت‌کوشی و مصمم‌بودن اهمیت بسیار زیادی دارد اما این فقط نیمی از معادله است.

🟡 اکثر افراد درباره‌ی خودشان و توانایی‌هایشان تردید دارند. نه‌تنها لازم است برای پول‌درآوردن کار کنید، بلکه باید این #احساس را در خودتان ایجاد کنید که #شایسته‌ رسیدن به آن نیز هستید.

2️⃣ جهان ماشین کپی بزرگ است

🔵 جهان کلمات، افکار و اعمال شما را کپی می‌کند و آنها را در تجربه‌های بعدی به شما باز می‌گرداند. در نتیجه اگر در زندگی بر مشکلی  مواجه و روی آن تمرکز کرده اید، شما احتمال بیشتر شدن آن را دارید افزایش می‌دهید.

3️⃣ اگر انرژی خود را روی چیزی بگذارید که آن را نمی‌خواهید، باعث می‌شود آن چیز را بیشتر از پیش داشته باشید.

🟢  اگر این احتمال وجود دارد که چیزی درست پیش نرود، این اتفاق تنها یک احتمال نیست بلکه چیزی قریب‌الوقوع است، چراکه شما تکانه‌ی قابل‌توجهی پشت این تفکر که اتفاق بدی رخ خواهد داد، قرار داده‌اید و در نتیجه چنین اتفاقی می‌افتد.
✨🌸 ✨به‌‌یاد داشته باشید که همیشه چیزی را که به آن فکر کنید به‌دست می‌آورید، چه آن را بخواهید و چه نخواهید.🌈

4️⃣ اگر چیزی را می‌خواهید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که واقعا آن را دارید.

🟡 ما در دنیا چیزی را به‌دست می‌آورید که روی آن تمرکز کرده باشید پس چرا به‌‌جای ترس‌ها، افکارتان را روی چیزهایی که می‌خواهید، متمرکز نکنیم؟
🟣 خود را در شرایطی تصور کنید که همه‌ی چیزهایی را که می‌خواهید در اختیار دارید. اگر روی چیزهایی که خواستارش هستید تمرکز کنید، در این صورت تکانه‌ای در پشت این افکار ایجاد می‌کنید.

5️⃣ ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در آن چیزهای مشابه همدیگر را جذب می‌کنند.

🔮 ما از قوانین جهان جدا نیستیم. هر چیزی که در جهان وجود دارد، مشابه خود را جذب می‌کند.
😎👈 مشکلاتی که الان داریم، همه‌ی آن به بچگی‌مان باز می‌گردد. درنتیجه، جهان نیز به‌سادگی همه‌ی این افکار، کلمات و رفتارها را به تجربه‌های آینده‌ات باز می‌گرداند و تو در تعجب هستی که چرا وضعیت آن‌طور که تو می‌خواهی، تغییر نمی‌کند. تو در تعجب هستی که چرا در جذب ثروت موفق نیستی.

6️⃣ این به جذب مربوط می‌شود و نه عمل‌کردن

🟣  اگر در زندگی به چیزی دست پیدا می‌کنی که با آن متناسب هستی.
🟡 ترس تو از اینکه نتوانی به اندازه‌ی کافی پول دربیاوری بسیار قوی است. این تفکر به‌قدری قوی است که توانسته‌ است، ذهنیت فقر را در تو ایجاد کند.
🟢 این باوری مستحکم در وجودت است که تو نمی‌توانی به رفاه مالی برسی. بچگی‌ تو باعث شده است که این ذهنیت در تو قوت بگیرد و مانند نواری مدام در ذهنت تکرار می‌شود. این تنها چیزی است که جهان از تو می‌شنود، پس جلوی آن را بگیر.
🌸 هر زمان که آماده بودی جنگ با خودت را متوقف کنی، زندگی جدیدت آغاز خواهد شد.🌈
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

3 دیدگاه دربارهٔ «✅ کی قرار است من میلیونر شوم؟»

 1. دوست عزیز اگه میخای دورهای مربوط به توسعه فردی وموفقیت و… بصورت عملی وکاربردی پیش ببری مااینجا جمع شدیم و هرروزی یک فایل رو ارسال میکنیم وگوش میدیم
  به ما ملحق بشید و بصورت عملی برید جلو
  دوره الان آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
  این ادرسشون هست. Kampkhodsazi@

  9
  1
 2. من هم یه کانال دارم که مطالبی که برام مفید و کاربردی بوده همراه کلیپ هایی که حالمو خوب میکنه رو باهات اشتراک گذاشتم رفیق🫴❤️
  nokte_bin@

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *