سنگ فیروزه

تاثیر سنگ فیروزه بر کامیابی و پیروزی

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

سلام

عزیزان و همراه سایت پولسازی، تا حالا چیزی راجع به سنگ فیروزه شنیدین؟ من شخصا تو دست هر بازاری موفق سنگای فیروزه میبینم که از قضا خیبی هم بزرگن. یه کمی راجع به سنگا و خواصشون هم تحقیق کردم و دیدم که سنگ فیروزه برای کامیابی و عاقبت به خیر شدن توی کارا موثر هست.

میخوام بدونم عملا کسی اینجا هست که از سنگ فیروزه استفاده کرده باشه و تغییر تو زندگی مالی اش رو احساس کرده باشه؟

خیلی برام سوال شده‌. مطمئنم که هیشکی برای سنگ الکی پول نمیده، و برای خواص منحصر به فردشونه که ملت برای اونه هزینه میکنن.

سنگ فیروزه
سنگ پیروزه
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

11 دیدگاه دربارهٔ «تاثیر سنگ فیروزه بر کامیابی و پیروزی»

 1. لعنتی زودتر میگفتی من حالا یادم اومد ایلان ماسک گفتش من انگشتر فیروزه ای میبندم روش آیه الکرسی هم حک شده‌. کسی داره من دست کنم برم کهکشان آندرومدا؟

  1
  9
 2. باید ستاره ی خودتونو بدونید چیه و از سنگ مخصوص به خودتون استفاده کنید
  سنگ فیروزه برای عموم مردم موثر نیست.

 3. سلام.چند تا سنگ پیدا کردم احتمال میدم یشم باشند.کسی اطلاعی داره که چجوری میشه تشخیص داد؟
  سنگا نور رو جذب می‌کنند.با ناخن خرش برنداشتن.با سوزن هم همینطور

 4. اتفاقا منم یکی یادگاری از پدر مرحومم دارم. به نظرم فیروزه نیشابوریه.

  از روزی که اینو دست کردم، احساس میکنم که خیلی جاها جذبه و اعتماد به نفس بهتری دارم. یه جورایی انگار انرژی داره این سنگ. از خواص معروفش هم همین پیروزی و ظفر هست تو هر موقعیتی.

  به نظرم خوبه که یه انگشتر فیروزه داشت

 5. ادمین ازین تاپیکا نزن ?
  از فردا پکیج سنگشناسی و انرژی سنگها هم میدن بیرون
  ما دیگه گنجایش اینقدر علم رو نداریم

  15
 6. واسه چشم نظر خوبه.رو انگشتر نقره 92 بزارین بعد انگشتتون کنین.صددرصد جواب میده ومانع انرژیهای منفی وارتعاشات چشمی حاصل از حسادت میشه.من دارمش الان این سومین نگینی هست که خریدم زدم روش.هربار به بهونه ای میشکنه یه بار که علنن دیدم یارو با حسادت شدید داره نگاه میکنه باورتون نمیشه جلوی چشمم دستم رو فرمون انگشتر ترکید چند تیکه شد.حسابشو خودتون بکنید دیگه.اگه چشمش به من خورده بود نصفم میکرد.فقط نگاش کردم گفتم …ام تو چشمت حرومی.بعد ماشینو روشن کردم در رفتم تا نزده خودمو ماشینو نترکونده.

 7. فیروزه ارامش و مهربونی و ظفر و ضد چشم زخم …است خواصشم عمومیه فقط وقتایی که باید جبروتتو حفظ کنی و محکم باشی دست نکنین چون نرمتون میکنه
  در ضمن بازاریا عقیق یمن هم دست میکنن و قیمت خیلی زیادی ندارن این سنگها که نشه خرید
  من ادم استرسی ام تقریبا همیشه فیروزم دستممه
  نگین هایی که میخرین زیاد کوچیک و ریز نباشن تا موثر باشن

 8. شما خودتون اشرف مخلوقاتید. سنگ بیشتر از اون قدرتی که بهش قدرت میدید بهتون برنمی گردونه. قضیه مثل انگشتر حضرت سلیمان (ع) که وقتی گم شد کلی به خاطرش به زحمت افتاد. اما حضرت علی (ع) تنها دارایی ارزشمندش موقع رکوع رفتن که انگشترش بود رو صدقه داد. امام حسین (ع) هم تو کربلا هم انگشتر رو در راه خدا داد هم انگشتش رو. وابسته به امور مادی نباشید. همه چیز در درونتونه. خودتون به سنگ ها قدرت می دید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *