✅ روشهای هم فرکانس شدن با پول

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ روشهای هم فرکانس شدن با پول

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈همه موجودات، اجسام، کهکشانها و هر آنچه که در جهان میبینید ارتعاش است و پول نیز از ارتعاش تشکیل شده است، برای جذب پولی که مد نظرتان است لازم است خود را با آن مبلغ هم ارتعاش کنید.

😎👈 وقتی ارتعاشتان را تنظیم کنید، آن ارتعاش شما را در مداری قرار میدهد که شما به آن مقدار پول به راحتی برسید. از روشهای افزایش فرکانس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1️⃣ توجه کردن به پول

بر اساس قانون جذب وقتی روی چیزی تمرکز کنید داری ارتعاش آن را میفرستید.

 

2️⃣ جایگزینی باورهای درست به جای باورهای غلط در مورد پول

باورهای مخرب که نسبت به پول دارید باعث میشه ذهن شما میلی به توجه به پول نداشته باشد و مدام اشتیاق شما در مورد توجه به پول را پس بزند.

 

3️⃣ شکرگزاری نعمتها

در مورد دارایی هایتان هر روز شکرگزاری کنید. کسی که هر روز دارایی هایش را شکر میکند داراییش بیشتر میشود.

 

4️⃣ تولید حس خوب نسبت به پول و پولدارها

شاه کلید اصلی هم فرکانس شدن با پول و ثروت احساس خوب است.

اگر حس و حالتان خوب است است یعنی در حال هم فرکانس شدن با پول هستید. باید همین احساس خوب را در خودتان نگه دارید تا در مسیر جذب پول و ثروت قرار بگیرید.

 

5️⃣ تجسم خلاق

 

تجسم خلاق یعنی شما لحظه ای که به خواسته خود رسیده اید را در ذهنتان تجسم یا تصور میکنید. شما لحظه ای را باید تصور کنید که به خواسته خود رسیده اید نه مسیر را و نه چگونگی را.

😎👈 تمرین تجسم ذهنی باید در یک محل ساکت و آرام و در حالت نشسته یا دراز کشیده انجام شود. زمانی که تمرین انجام می شود باید حس خوبی داشته باشیم تا ارتعاش اهدافی که دارید را درست بفرستید. اگر زمان تمرین حس بدی دارید از انجام آن خودداری کنید.

✨🌸✨ وقتی با پول هم فرکانس شوید کم کم ایده هایی به ذهنتان می آید که اگر همان ایده ها را اجرایی کنید به آن پول و ثروتی که میخواهید میرسید.🌈

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *