✅ هفت راه طلایی تغییر باور

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ حقیقتی درباره توانایی انسان

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 به گفته رابرت کالیر، نویسنده آمریکایی کتاب‌های خودیاری:

⚡️ زمانی‌که در ذهن خود این حقیقت را پذیرفتید که می‌توانید به تمام خواسته‌های خود دست پیدا کنید، در کره زمین چیزی وجود نخواهد داشت که شما مالک آن نباشید.🌈

💎 من به این گفته کاملا اعتقاد دارم. باید بگویم که حقیقتی درباره شما وجود دارد. شما فرد بسیار خوبی هستید و لیاقت زندگی‌ای سرشار از موفقیت، شادمانی، شادکامی و پرهیجان را دارید.

👌 شما باید روابطی شاد، سلامتی عالی، کاری فوق‌العاده و استقلال مالی داشته باشید، زیرا همه این موارد حق مسلم شماست.

🕺 شما برای موفقیت آفریده شده‌اید نه شکست.

🚴‍♂️ شما فوق‌العاده هستید و هوش و توانایی‌های شگفت‌انگیزی دارید که با استفاده از آن‌ها به هر آن‌چه که در زندگی بخواهید، حتما خواهید رسید.

✨⚠️✨به یاد داشته باشید تنها محدودیت واقعی برای شما، محدودیت‌هایی است که با باورها، احساسات و افکارتان برای خود ایجاد می‌کنید. آینده شما بی‌تردید هیچ محدودیتی ندارد. تنها کافی است راههای تغییر باورها را بیاموزيد و آن‌ها را عملی کنید.

🌪 اگر با بدبینی و ناباوری حقایق را خواندید، باید بدانید که شما نیاز به تغییر باورها و افکارتان دارید.

🌈 شما باید با شناسایی و تغییر باورهای غلط در زندگی خود به بهترین‌ها برسید، چون لایق بهترین زندگی هستید.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ هفت راه طلایی تغییر باور

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 شما با یادگیری راه‌ها و تکنیک‌های لازم، بدون شک می‌توانید باورهای منفی و غلط را از خودتان دور کرده و به هر جایگاه و موقعیتی که دوست دارید، برسید.

1️⃣ مهم‌ترین اصل را باور کنید

👌 مهم‌ترین اصل روحی و ذهنی که تاکنون کشف شده، این است که «بیشتر مواقع به هر چیزی که بیندیشی، همان خواهی شد و تو همانی که به آن می‌اندیشی.»  دنیای بیرونی شما انعکاسی از تصویر دنیای درونی و باورهای شما است.

2️⃣ باورهای خود را به چالش بکشید

🧚🏽‍♂️ قانون باور می‌گوید: «هر چیزی را که با یقین باور کنید، به واقعیت تبدیل می‌شود.»
همواره رفتار شما، حاصل باورهای عمیق‌تان است. شما این باورها را در بدو تولد نداشتید بلکه آنها به مرور زمان آموخته‌اید. بنابراین لازم است باورهای خود را به چالش بکشید تا متوجه شوید آن‌ها متعلق به خودتان هستند یا فردی دیگر. اگر این چیزی که باور دارید به نفعتان نیست آن را رد کنید و باور مثبتی که به نفعتان باشد را معتقد شوید.
💈 مثلا اگر باور شما این است که شما هیچ کاری را درست نمیتوانید انجام دهید باید بررسی کنید ببیند این باور مربوط به چه کسی بوده است ممکن است در بچگی کاری را انجام میدادی یک نفر اونجا بوده و به شما گفته: تو چقدر بی عرضه هستی هیچ کاری رو نمیتونی درست انجام بدی» بعد شما این را قبول کردید و شده بارو شما.
✨ بنا بر این  روش باوری که مانع پیشرفت شما و نابودی استعداد شما می شود را حذف کنیم و باور را قبول کنیم که باعث افزایش اعتماد به نفس شما بشه.

3️⃣ تصویرسازی ذهنی داشته باشید

🔮 لازم است موفقیت خودتان را در ذهن  تجسم کنید تا دست‌یابی به آن برای شما آسان شود.  همواره زمان‌هایی را در طول روز به تخیل و رویاپردازی اختصاص دهید و تصور کنید که به هر چیزی که آرزوی آن را در ذهن دارید، رسیده‌اید. این کار باعث می‌شود تا تلاش و انگیزه کافی برای رسیدن به موفقیتی که در ذهن‌تان دارید را به دست آورید.

4️⃣ باورهای محدودکننده را دور بریزید

⛔️ بدترین باورهایی که می‌توانید داشته باشید، باورهای محدودکننده است. نقطه آزاد کردن توانایی‌های‌تان، زمانی است که باورهای محدودکننده خود را نابود کنید و دور بریزید.
🪬 تنها کافی است برای انجام هر کاری ابتدا تصور کنید که هیچ محدودیت و مانعی بر سر راه شما وجود ندارد. تصور کنید که می‌توانید هر چیزی را که در زندگی می‌خواهید، به دست آورید و توانایی شما در هر مسیری نامحدود است.
📛 اگر این باور محدودکننده را داشته باشید که دست‌یابی به این هدف ممکن نیست، نمی‌توانید آن را محقق سازید.

5️⃣ گفتگوی درونی خود را کنترل کنید

🌼 یکی دیگر از روش های تغییر باور این است که شما بتوانید گفتگوها و صحبت‌های درونی خود را کنترل کرده و تغییر دهید. برای شروع، این کلمات قدرتمندترین کلماتی هستند که می‌توانید با خود تکرار کنید: «من خودم را دوست دارم، من خودم را دوست دارم، من خودم را دوست دارم»
🪷 هرگاه این کلمات را بیان می‌کنید، به راحتی می‌توانید باورهای غلط خود راشناسایی کرده و تغییر دهید، ترس‌های‌تان را کنار بگذارید، جرات خود را افزایش دهید و بر افکار، احساسات و نظرات خود تاثیر مثبت بگذارید. این کلمات به اندازه‌ای قدرتمند و مثبت هستند که ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما، بی‌درنگ آن‌ها را مثل یک دستور می‌پذیرد و احساس بهتری را به شما منتقل می‌کند.
🌾 بنابراین باید تلاش کنید که گفتگوهای درونی خود را مثبت کنید تا ذهنیت‌تان را نسبت به خودتان تغییر دهید. وجود گفتگوهای درونی منفی و محدودکننده، توان شما را از ادامه مسیر محدود کرده و احساس ناخوشایندی را نسبت به خودتان ایجاد می‌کند.

6️⃣ با خود با کلمات مثبت صحبت کنید

🍀 قدرتمندترین کلمات در واژگان شما، کلماتی هستند که به خود می‌گویید و به مرور زمان آن‌ها را باور می‌کنید. گفتگوی دورنی شما با خودتان، 95 درصد از احساسات شما را تعیین می‌کند.
☘️ از امروز به بعد تصمیم بگیرید زمان‌هایی که با خود صحبت می‌کنید، بر اساس آن‌چه می‌خواهید انجام دهید و آن‌چه می‌خواهید باشید، با خود صحبت کنید. با خودتان بگویید: «من می‌توانم آن را انجام دهم، من بهترین هستم و…».
✍🏻 قدرت کلمات را دست کم نگیرید.

7️⃣ جملات تاکیدی مثبت را بگویید

🌸 با تکرار روزانه جملات تاکیدی می‌توانید باورهای خود را تغییر دهید و احساس خوب و مثبتی در خود ایجاد کنید. این‌گونه جملات به شما کمک می‌کنند تا به این باور برسید که رسیدن به خواسته‌ها و آرزوها غیرممکن نیست.
🌸✨ از همین امروز شروع کنید به تغییر باورهای منفی خود. ابتدا آنها را شناسایی کنید و بنویسید، سپس در صدد تغییرشان اقدام کنید.
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾
با دوستانتون به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه دربارهٔ «✅ هفت راه طلایی تغییر باور»

  1. سلام تکرارمکررات وکپی از ترودو ناپلئون هیل بابا یه حرف جدید یه حرف ایرانی بخدا این حرفا رو تو فیلم راز خانم برن هم میگن. همش تکرار. تکرار. تکار

    1
    2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *