نگهداری ارز

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

⁉️میخواهم مقداری رمز ارز بخرم و آن را نگهداری(hold)کنم و زمانی که قیمت آن بالا رفت بفروشم. آیا اینکار درست است؟

 

 

🔰سلام. شما ابتدا باید اطمينان داشته باشید که به این میزان سرمایه ای که برای خرید رمز ارز در نظر گرفته اید، تا ماه ها احتیاجی ندارید و بعد از مدتی مجبور به فروش آن نخواهید شد. چون ممکن است آن موقع،زمانی باشد که رمزارز خریداری شده توسط شما با سقوط قیمت مواجه شده باشد و باید به این مقدار سرمایه تان فکر نکنید تا زمانی که رشد قیمت مناسبی پیدا کند. این رشد زیاد قیمت، ممکن است چند روز و گاهی چند ماه طول بکشد.

 

❌فریب تبلیغات برای چند برابر شدن یک رمز ارز ( به طور مثال shiba) را نخورید. زیرا هیچ تضمینی برای رشد چند برابری یک کوین تا توکن وجود ندارد و به عوامل زیادی بستگی دارد. و حتما بر این نکته واقف هستید که رمزارزها، تحت سیطره شاه خود یعنی بیت کوین هستند و سعود و سقوط بیت کوین تاثیر بسیاری بر بازار دیگر رمز ارزها خواهد گذاشت.

 

✅ بعد از خرید رمز ارز مورد نظرتان و ریزش قیمت آن در روزهای بعد دچار استرس نشوید. هدف شما فروش در حوزه قیمتی است که در ذهن دارید. پس تا آن موقع صبور باشید و با اولین ریزش، دچار ترس از دست دادن سرمایه خود نشوید و منتظر صعود آن رمز ارزتان باشید. بازار کریپتو پر از نوسانات ریز و درشت است و افرادی که این اصول را رعایت نمایند برنده فعالیت در این بازار هستند.💙

 

✅✅ نکته بسیار مهم در خرید و فروش رمز ارزها📣📣:

 

خرید ها و فروش های خود را به صورت پله ای انجام دهید.

به میزان یک سوم یا یک چهارم سرمایه ای را که برای اینکار در نظر گرفته اید، نسبت به خرید آن رمز ارز اقدام نمایید.

 

🔣به طور مثال قیمت یک واحد بیت کوین ۲۰هزار دلار میباشد و شما به این نتیجه رسیده اید که زمان مناسبی برای خرید آن است و اندازه یک بیت کوین سرمایه مازاد دارید.

 

🔔ابتدا یک سوم یا یک چهارم این سرمایه تان را خرید نمایید. مثلا 0/25BTC و پس از آن مدتی صبر نمایید. اگر قیمت بیت کوین مثلا به بالای ۳۰هزار دلار رسید، نسبت به فروش این یک چهارم اقدام نمایید و هیچگاه افسوس اینکه چرا تمام سرمایه تان را تبدیل به بیت نکرده اید نخورید و از اینکه این مقدار سود برده اید مسرور باشید. چون ممکن است بعد از خرید بیت کوین در قیمت ۲۰ هزار، شاهد ریزش آن باشیم و مثلا قیمت یک واحد بیت کوین به ۱۶ هزار دلار برسد و این زمانی است که شما یک چهارم دیگر سرمایه تان را خرید نمایید. (با ریزش چند صد لار خرید پله ای دوم یا همان یک چهارم دوم را انجام ندهید و هیجانی عمل ننمایید ❌)

 

🤔🤔الان چه اتفاقی افتاده است؟

در اصل شما نیم واحد بیت کوین به قیمت ۱۸هزار دلار خرید کرده اید و وقتی قیمت بیت به ۲۰هزار دلار که قصد اولیه شما برای خرید کل سرمایه تان بود برسد، شما با این خرید پله ای با سود به نقطه ورود تصمیم تان(entry price )رسیده اید💪😍

 

( پله های سوم و چهارم را نیز به همین صورت عمل نمایید)

 

 

✅💵مطلب مهم برای زمان و چگونگی فروش رمز ارز خریداری شده تان:

 

وقتی رمز ارزی که خریداری کردید و در هر مرحله از ۴بخشی که گفته ایم هستید، فروش آن را نیز به صورت پله ای انجام دهید.

 

🔰همان مثال نیم بیت کوین خریداری شده توسط ما که به صورت پله ای به خرید در نقطه ۱۸هزار دلار رسید. حال قیمت بیت کوین به ۲۵هزار دلار میرسد و چیزی که در ذهن ما بود فروش بالای ۳۰ هزار دلار بیت کوین است.

 

♦️🔔اما ما اکنون یک خریدار و فروشنده نا آگاه نیستیم و آموزش دیده ایم و قرار است که سنت ها را برشکافته و چند قدم از بقیه افراد جلوتر باشیم👏👏

 

🕑اکنون که قیمت یک واحد بیت کوین به ۲۵هزار دلار رسیده است، ما یک چهارم اولیه را که خریده ایم به فروش میرسانیم ووووو مهمتر از همه💰آن یک چهارم بیت را که در قیمت ۲۵هزار دلاری بیت کوین فروخته ایم را نگهداری میکنیم تا اگر بیت کوین باز هم ریزش کرد ،آن یک چهارم فروخته شده را در قیمت ۱۸تا ۲۰ هزار دلار دوباره خریداری نماییم و اگر هم بیت به صعود خود ادامه داد، آن یک چهارم باقیمانده را هم در قیمت بالای ۳۰ هزار دلار به فروش میرسانیم.🦾

 

🛣این چرخه خرید و فروش را متوقف نکنید و بارها و بارها از سود سرشار آن لذت ببرید😍

 

🔰💰این روش خرید و فروش پله ای را میتوانید در مورد تمامی بیزینس های تان مثل خرید و فروش سکه و طلا و دلار و..‌نیز بکار ببرید و سرمایه تان پیاپی در گردش باشد و از سود بسیار مناسبی بهره ببرید.

😠❌ در این روش طمع کردن و افسوس خوردن را از خود دور کنید که باعث میشود دست به حرکات انتهاری برای سود بسیار بیشتر بزنید که نتیجه ای جز ضرر عایدتان نخواهد شد.

💘 اما با این روش همیشه به سود بسیار بالاتر از هر تورم و مهمتر از آن مطمئن و همیشگی و بدون ریسک دست پیدا میکنید.

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *